Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cainzoned

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

 1. Dwie sprawy: 1.Przepraszam za zły dział. To powinno być w "Ogólne techniczne" a nie tutaj. Źle nacisnąłem myszką, jakkolwiek głupio to nie brzmi. Przepraszam. 2. @nicknitro - czyli mówisz, że na stocku obejdzie się bez AB? Nie planuję jakiegoś tuningu, może ewentualnie jakieś M130. W każdym razie, jaki mosfet byś polecił? Z tego co słyszałem GATE to są takie, czasem dobrze zrobione, czasem beznadziejnie.
 2. Witajcie Mam do was pytanie - czy do szturmówki, M4A1 KWA mianowicie, opłaca się wstawić mosfet z AB? Jestem baaardzo zielony w sprawach elektroniki więc każda opinia będzie mile widziana :) Pozdrawiam
 3. Witam Proszę Was o poradę - jakiej firmy CIRAS jest dobry jakościowo? Zależy mi na tym, żeby też ceny nie sięgały kosmosu - 800zł FLYYE to jest ciut dużo :) Pozdrawiam
 4. A ja mam pytanie a propos buzzerów. Spotkałem się z opiniami, że to wyrzucanie pieniędzy w błoto, ponieważ podobno nie działają. Mam więc pytanie do UŻYTKOWNIKÓW (wiele osób mówi "mój kolega/koleżanka/pies powiedział...") tegoż wynalazku - działa toto, czy nie?
 5. Mam do Was pytanie - czy wiecie coś o EOTechu firmy Unicorn? Mają go na stanie w Zbrojowni, aczkolwiek nie mogę podać dokładnego linka ponieważ nie mogę się połączyć z ich stroną.
 6. AnR, czytałem Twoją... recenzję(?) KWA i Lone Stara, no i jestem ciekawy Twojej opinii jeśli chodzi o porównanie tejże emki oraz LST. Mógłbyś rozwinąć swoją opinię? Pytam bez żadnego sarkazmu czy coś, po prostu nie jestem pewien czy rozumiem Twoją wypowiedź :)
 7. A ja natomiast polecę, żebyś przed kupnem przymierzył gogle/okulary. To tak ode mnie,
 8. Gwoli ścisłości, najlepiej oddać jeden strzał na semi, ale na baterii 7,4. Spotkałem się z sytuacją, gdy znajomy musiał pożyczyć baterię, bo na jego 11,1 zwalniało sprężynę po czym jednak trochę ją napinało co uniemożliwiało "złamanie" repliki. Nie wiem jak to wytłumaczyć językiem technicznym, bo się na tym nie znam, ale na mój prosty rozum to to działa w ten sposób. Jeśli się mylę, proszę aby mnie poprawić. Pozdrawiam!
 9. No cóż... Na forum znalazłem bardzo dobre opinie o Accucelu 6, więc stwierdziłem, że to dobry wybór.
 10. Piotrekltk, olbrzymie podziękowania. Szukałem baterii do mojej repliki, bo na NiMh to nie strzelanie a szczelanie.
 11. Przeformułuję pytanie - zwracam się z prośbą do ludzi mających swoje m4 KWA i baterię w kolbie - jakich baterii używacie?
 12. Cm 050A ma EBB. Musisz się liczyć z tym, że bateria będzie Ci działała krócej, no ale będziesz miał +10 do lansu.
 13. Zielona G&G jest w taktyczny.com . Tak jakby coś.
 14. Miałem, zmieniłem na Turnigy Accucel 6. Kiedyś na pewno przerzucisz się na Li-Po, a Batimex nie daje możliwości ładowania tych baterii. Ponadto, nie wiem czy tak było w każdym czy tylko w moim egzemplarzu, miał problem z rozładowywaniem. Można było zostawić ładowarkę na 24h i nic się nie działo. Lampeczka wciąż się świeciła na śliczny pomarańcz.
×
×
 • Create New...