Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

StalkerPMC

Użytkownik
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A coś w ten deseń? To nie snajperskie M4, tylko kolba "Cali-Legal" do Emki. :*
 2. Drodzy wumazgowicze. Znalazłem front do emki w którym się zakochałem, ale nie potrafię znaleźć producenta ani modelu tego frontu. Zna ktoś może ten front, albo zna jakiś, który jest podobny? Pozdrawiam serdecznie Stalker
 3. Nie ja jestem autorem, to nie mój film. Wrzucam go tylko dlatego, że jest tak biedny, że chciałem sobie mikserem wydłubać oczy. Poważnie, śmiechłem.
 4. Tak, ale te atrapy są puste, a gdybyś zerknął troszkę wyżej, to zobaczyłbyś taki tekst: Dziękuję, pozdrawiam Jeszcze raz spróbujesz kogoś obrazić, a sam umrzesz dla tego forum. Szmer.
 5. Diamentowa łopata za odkopanie tematu sprzed 4 lat! Jezus maria, wpisałem "Atrapy SAPI" w google, i mi od razu wyskoczyły 2 linki z DOSTĘPNYMI atrapami SAPI. Trochę wysiłku, to naprawdę nie boli. http://www.ballistic...plyty_SAPI.html http://azteko.pl/atr...dium-p-687.html
 6. Zarzuciłem temat na forum stalkerowskim, ale może ktoś z Łodzi lub okolic też tu zagląda - ma ktoś może miejsce na jedną osobę ze szpejem na trasę Łódź/Zgierz/Aleksandrów (do tych okolic mogę dojechać) - Nysa i z powrotem? Dorzucę się do wachy i jakiegoś czasoumilacza. Kontakt PW tutaj albo na forum stalkerskim.
 7. Ja teraz odpaliłem The Faction War. mod do CS, całkowicie usuwa fabułę, i znacznie modyfikuje wojnę pomiędzy frakcjami, i dodaje mnóstwo nowych możliwości.
 8. Muszę tutaj jeszcze dodać, że jest znakomity mod (niektórzy twierdzą że nawet lepszy od "podstawki") do Cienia Czarnobyla - Priboy story. Nowa fabuła, nowe przedmioty, dodane lokacje, które nie weszły do Cienia Czarnobyla, dodane pojazdy, 99% questów to są nowe (tylko 1% questów pozostał z podstawki), możliwość freeplaya (czyli zwykłego radosnego hasania po Zonie), nowe tekstury, dźwięki, praktycznie wszystko co się dało zostało zmodyfikowane. Więcej do poczytania, oraz linki do ściągnięcia Priboy Story: http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=49&t=1874&sid=0b2a0fd9a7d04e90fba51dbd5a40261c
 9. Witam! Posiadam Colta 1911 od WE, i ostatnio zdarza mi się mieć następującą awarię. Raz na kilka strzałów, zamek blokuje mi się w tylnym położeniu, i dopiero po lekkim pchnięciu zamka, "odblokowuje się", przeskakuje kilka mm do przodu, i dalej praca przebiega bez problemu. Szukając przyczyny problemu, zauważyłem taką zależność (przedstawię to na zdjęciu) Kiedy występuje to zacięcie, lufa wewnętrzna zostaje z tyłu, zamiast przesunąć się kilka mm do przodu. Kiedy ten problem występuje, muszę pchnąć zamek, i wszystko wraca do normy. Jeżeli cofam zamek powoli, delikatnie, problem nie występuje, tylko przy pracy podczas strzelania, albo silniejszym odciągnięciu zamka. ---------------- edit: poniżej zdjęcie prawidłowego ułożenia lufy wewnętrznej/zewnętrznej przy odciągniętym zamku (foto poglądowe)
 10. Witajcie! Mam problem ze swoim coltem 1911 od WE. Mianowicie, nawet po pryśnięciu cylindra olejkiem sylikonowym, po kilku, kilkunastu strzałach cylinder zaczyna poruszać się tak ciężko, że zamek ma trudności z cofnięciem się. Problem najprawdopodobniej występuje pomiędzy cylindrem, a tą częścią: http://www.specshop....-_#!prettyPhoto, ale nie zauważyłem żeby oring był w jakikolwiek sposób uszkodzony. Jakieś rady, pomysły, hipotezy?
 11. Jezus maria. Czy ktoś wreszcie może przykleić ten temat na komisie? Przecież to jest paranoja.
 12. Compact Plate Carrier (Condor) albo MBSS (Flyye), do tego 2x shingle, 2 cargo, zrzutówka i camel. Z używkami spokojnie zamkniesz się w 250zł, i będziesz miał bardzo dobre oporządzenie, zarówno do CQB jak i do biegania po lesie.
 13. Witajcie! Ostatnio zastanawiałem się nad taką opcją: Długie magazynki do Colta 1911 WE. Wiem, że istnieją takie magi do Coltów TM, ale nie są kompatybilne z WE. I tutaj rodzi się moje pytanie: Co sądzicie o możliwości zrobienia takiego magazynka przez jakiegoś ślusarza? Oczywiście samego "korpusu", zawory, sprężyny etc, pozostałyby ze stockowych magazynków. Pozdrawiam Stalker.
 14. Udowa, z tym że nie noszę typowej kabury dedykowanej, tylko takiego "placka" od Flyye: Generalnie ta kabura jest o tyle wygodna, że jest płaska. Nie ma tam części które mógłbym o cokolwiek zachaczyć. Używanie jej jest wygodne, i mogę dobyć klamkę z generalnie każdej pozycji.
 15. A skróciłeś taśmy, poprzez otworzenie klap na dole, i skrócenie taśm na rzepach?
×
×
 • Create New...