Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

hubert94

Użytkownik
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Biuro szykuje się na oblężenie więc czasu mam dziś w końcu na pisanie :) Na wstępnie wielkie podziękowania Organizatorom, bo gra wyszła genialnie jak dla mnie :) I wszystkim co przyjechali na grę, zaś brytolom za możliwość dowodzenia nimi :) Na duchu podnosi także że tylu nas po obu stronach było, poziom umundurowania zaś pokazuje że coraz bliżej nam wszystkim do "koszerności" :D No i zaangażowania graczy, w końcu baretek było bardzo dużo, a zdobyły je osoby z rubieży kraju ( dla większości Krosno to już Ukraina a Koszalin Niemcy, bez urazy oczywiście :D ) co dobitnie pokazuje
 2. Ekipo ZHIS dzięki za świetną grę, na pewno pojawię się na następnej jaką zrobicie :) Artyleria to był świetny pomysł, sam po przydziale do obsługi nawet stwierdziłem że jest to super możliwość do zalarpowania, więc pojawiły się prośby o podawanie namiarów na ostrzał, "przegrzania lufy","krótkie strzały", a po stratach nawet prośby o uzupełnienie amunicyjnego (dzięki Bullet za współpracę) :D Tak samo wytaczanie działa na pozycje(nie strzelając chowaliśmy je pod drzewa) i ta radość gdy strzelając na słuch od strony Niemieckiej było słychać okrzyki rannych( swoją drogą też z czasem wstrzel
 3. Kupię jeśli ktoś posiada sukno brytyjskie z panter shore, mogą być mocno styrana bluza lub spodnie, zależy mi na paskach materiału min 10x5 cm :)
 4. Pazur jak tam zgłoszenia, jest coś więcej czy na razie gramy w 9 osób? :)
 5. No to poruszmy temat broni bezpiecznej, sam zabawiłem sie z szabli z pianki za 5 zł z Auchan, rączka jak widać drewno (będę je malował ). Wiem, drewno twarde i możn zrobić krzywdę, ale nie mam zamiaru nikogo nim uderzyć, a jakoś trzeba było zrobić by się całość nakładała na trenchguna :D Także nie przestraszyć się jak kogoś dźgnę tym, jest bezpieczne a czubek jest tylko z pianki :) W planie jest jeszcze saperka, ma może ktoś sprawdzony "przepis" ? ;)
 6. Grafika nie działa ale wiem o co ci chodzi :) Na przełęczy użockiej nawet chyba biegałem z taką na szyi. Te co FJ używało były w 2 wersjach z tego co pamietam, jedna trójkątna 105x65 cm i prostokątna 120x20cm. Sam kupiłem na grupie Rekonstruktorzy na fb bo jest jeden koleś ze Szczecina co sam to robi za grosze i jest dobrej jakości, trzeba tylko to znaleźć w tym sajgonie co tam wystawiają :)
 7. No to z mojej strony opis ostatnich godzin życia Kapitana Allana Quatermain Jr.: Po rozbiciu się na wyspie kapitanowi wraz z resztką połączonego oddziału udało się odnaleźć porucznika Ferrella. W pierwszej kolejności przystąpiono do rozbicia obozu. Informacje o Krysztale Szczęścia i ekspedycji niemiecko-włoskiej uzyskano od porucznika po rozbiciu obozu, gdy rzeczony oddalił się w sobie znanym celu w głąb wyspy. Z podkradzionych dokumentów, w tym szkicu mapy próbowano przenieść charakterystyczne punkty na mapę własną wyspy. W tym czasie z dali odezwały się głosy i na sprawdzen
 8. Kupię wąsy do webbingu brytyjskiego ( te zaczepy do pasa) oraz min 05 m2 sukna jak do BD (najlepiej koloru jaki mają BD od Panther Store) jeśli ktoś ma na zbyciu :)
 9. Czy coś się ruszyło, gra się odbędzie? :) Bo w sumie to już w następny weekend :D
 10. https://photos.google.com/share/AF1QipNZ37QEqeS7pwhfKqY_UmO8fYbrWhx-XPU3qLLgS1P3nlpWzHoLgYqzTpQIgY1VbA?key=d0FNR1VDaXdob09QUEd0WnB4cVJSTWVwMDBaZjh3 To pod tym linkiem powinno :)
 11. Sam właśnie się zabrałem za tworzenie, wszystko resztek znalezionych w domu (kawałek rurki, zakrętka, podarta nogawka, stara rura od słonia, pudełko po lampkach led oraz karton a4), na razie przed malowaniem, jutro siadam też do tworzenia puszki :) https://photos.google.com/album/AF1QipOjzkwWzLYVgtqUpmBcCFzXZjjCu7XJnxPWl0jw
 12. Wiem że u nas w teamie była o tym mowa, ale czy coś ruszyło to tylko chyba Zebu wie :) Więc można do niego pisać, może coś poradzi :)
 13. widziałem podobne i też stwierdziłem że jak nie dorwę oryginałów na użyje takowych :)
×
×
 • Create New...