Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

luki527

Użytkownik
 • Content Count

  305
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by luki527

 1. Napisał, że chce Co2. Nie wspominał nic o innych systemach.
 2. Napisz jaki tuning Ciebie interesuje, co chcesz osiągnąć. Za tą kasę możesz bardzo fajnie spersonalizować replikę i zrobić ją konkretnie pod siebie.
 3. Na kuchenką pomaga, odkręcałem tak kilka rzeczy. Ewentualnie owiń lufę szmatą, wsadź w imadło i odkręć trzymając za zamek. I śrubki nie zapomniałeś odkręcić?
 4. Swd od A&K jest podatne na tanie tuningi. Odpada komora, zespół spustowy, cylinder i tłok. Wystarczy dobra precka, gumka i sprężyna. Przy systemie VSR i APS trzeba więcej wydać aby to miało realną przewagę na stockowym aeg'iem. Napisz co chcesz osiągnąć. Jeśli interesuje Ciebie jedynie sam "efekt" patrzenia przez lunetę i przeładowywania czterotaktu to mb/jg się nada. Zasięg jak w aeg'ach z kartonu.
 5. W replice z linku plastikowe są: osada, magazynek i obudowa zespołu spustu (i chyba sam spust też, albo tylko jego bezpiecznik). A co do mauserów, jest kilka opcji: 1. Jeśli tylko na ścianę to nada się replika od boya. Karabin jest na łuski, od biedy do postrzelania przy grillu. Są dwie wersje: z plastikowym drewnem i drewnianym drewnem. Tylko rynek wtórny. 2. Tak jak wyżej, Snow wolf. 3. I najdroższa opcja to wszystkie markowe, np. Marushin, Tanaka. Rozważałeś Denix'a, jeśli ma być tylko na ścianę? Drewno + metal. Nie strzela.
 6. Czasem można znaleźć same części na komisie lub olx. Ewentualnie pomyśl o sprzedaży i zakupie normalnego OB.
 7. Mogę opisać wrażenia na temat WE i WA. Ogólnie obu platform w Polsce ciężko z dostępnością części. Warto też zaznaczyć kilka rzeczy odnośnie GBB: 1. Z jednym magazynkiem na strzelankach ciężko. Ale można. 2. Gas, co2 kosztuje. 3. Eksploatacja. Nie jest łatwo złożyć dobrze działający karabinek GBBR niskim kosztem. Części nie są tanie. 1.WE Magazynki dosyć tanie na rynku wtórny. Uszczelnić klejem, porobić zawory i na green gas będzie git. I co do GG, w stocku daje radę. Czasem uszkadza się iglica, ale to był kosz około 30-50 zł za stalową lub chwila w warsztacie
 8. Lufa stockowa, nie precyzyjna. Magazynki od sprężynowych l96 (mb01 i pochodne). Mogą wymagać delikatnego szlifu, ale nie muszą. Spust, komora system APS. Łatwy tuning. Zamek to system pochodny do czeskie konwersji Co2 swd oraz SAR 10 co2. Bez rewelacji, duże skoki FPS. Po przeróbkach podejdzie stalowy lub inny cylinder. Mam SAR'a co2, miałem GG. Wnętrze było z mosiądzu lub czegoś mosiądzo-podobnego.
 9. Witam! Mam problem z magazynkami lub z korpusem, tzn. magazynki nie pasują. Trochę podszlifowałem gniazdo, lecz nadal wchodzą bardzo ciasno. Stara skorupa od maga JG (czy jakiś inny chińczyk, zawór nie na dole tylko z tyłu) wchodzi teraz z dużym luzem. Szlifować korpus czy magazynki? A może jest jakiś inny problem?
 10. Policja się nie zajmie tą sprawą. Kwota to około 70 zł.
 11. Witam! Kilka tygodni temu zakupiłem od użytkownika Shaggydog radio Baofeng. Zapłaciłem 75 zł. Nie było mnie w Polsce więc paczki odbierała inna osoba. Zamówione było kilka (od innych osób) na ten sam adres. Wszystkie dotarły. Brak awizo. Użytkownik nie odpowiada na wiadomości prywatne (odczytano 20 czerwiec, ostatnio zalogowany 05 lipca). Zakładam, że imię oraz numer konta które mi podał należą do niego (nie wiem czy mogę te dane tu napisać). Zna ktoś tego użytkownika? Co zrobić w takiej sytuacji?
 12. Witam! Od kilku lat mam problem z moim składakiem. Magi co@ v2 ghk, a mimo to zamek do tyłu odbija 1cm, czasem mniej. I gaz bardzo szybko się kończy. Dysza plastikowa, z niebieską końcówką. W środku NPAS. Cały korpus G&P. Zna ktoś rozwiązanie problemu? Bawię się z tym już długo, a nadal nie miałem okazji z tego normalnie postrzelać.
 13. Witam! Nadszedł czas, aby zmienić śpiwór. Nie mam wiedzy w tym temacie, jedynie podstawy wyczyta na kilku stronach.Oglądają różne model wybrałem te dwa:1. Highlander Echo 4002. Highlander Phantom 400Śpiwór na cały rok.Korci mnie do zakupu Phantom 400, chyba głównie ze względu na kolor. Specyfikacje mają podobne z lekką przewagą Echo 400 (chyba, że brakuje czegoś w opisie tego drugiego). Miał/ma ktoś z nimi doczynienia. Warto się nimi interesować?
 14. Już nie jesteś w posiadaniu repliki?
 15. Skonfigurować? Możesz rozwinąć myśl?
 16. Sprawdziłem na szybko i chyba nie mają ich w oddzielnej sprzedaży. Mógłby ktoś pomóc w wycenie? Wygląda jak nowy, nieużywany.
 17. Witam! Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w sprawie identyfikacji chwytu. Ma on bicie KNIGIARMCO, lecz nie znalazłem takiego producenta. Jest KNIGHTARMCO i mają takie chwyty w ofercie. Zakładam, że jest to kopia. Ile on może być wart? Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
 18. Nie wiem czy wiecie, ale Tabuk i Radom Hunter strzelają amunicją 7,62x39. Jedynie PSL strzela 7,62x54R.
 19. Zdajesz sobie sprawę z tego, że tuningowanie sprężynowego pistoletu mija się z celem i jest nieopłacalne? Osiągi wzrosną, ale nie będą współmierne do kosztów.
 20. Poszukaj w komisie. Swego czasu było (chyba Lesio sprzedawał).
 21. On nigdy czysty nie będzie. Techniczny ma po prostu więcej propanu niż zwykły. Wymieniałem uszczelkę w adapterze Madbull'a. Teraz mam taki problem, a mianowicie złamała się dysza (butla upadła). Albo to skleję, albo dopasuję dyszę ze starej butli po GG.
 22. Jeśli chcesz stosować jako boczną to pomyśl o wersji 3-lufowej. I nie wiem gdzie wyczytałeś, że AGM już nie jest tak dobry. Nadal jest.
 23. Witam! Posiadam montaż PRI M69 (najprawdopodobniej kopia). Jednak niewiele jest o nim informacji. Jest wykorzystywany do PVS 14 i do AimPoint'a M2. Wykorzystują go jakieś jednostki? Istnieją na rynku kopie tego montażu?
×
×
 • Create New...