Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

arturros

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

 1. Jeśli ktoś jest zainteresowany szkoleniem to zapraszam na szkolenie 27 czerwca do Twardogóry. Więcej informacji pod linkiem: https://www.facebook...57012074530696/
 2. Na początek ci wystarczy jeśli masz do tego min 3 magazynki. Jak ci się spodoba. to zainwestujesz w lepszy sprzęt.
 3. Są 4 osoby. Spotkań nie organizujemy, nie ma gdzie.
 4. Jak z noclegami? Czy macie jakieś namiary na noclegi w pobliżu szczelnicy?
 5. Z Wrocławia jedziemy na Polish Open. Szkoda opuścić tą imprezę.
 6. 1- Jeszcz nie umarł 2- Dołączyć można zawsze 3- Może uda się zrobić jakiś trening w sobotę 21-06, tylko na razie brak pomysłu gdzie. Wystarczy kawałek lasu lub jakiś większy garaż.
 7. Może do lipca trafisz na aukcji lub w komisie jakąś używaną hicape TM (TYLKO TM). Bo i tak większość części na pewno bedziesz wymieniał (zamek, sprężyny, komore BB, ...) Ja swoją TM kupiłem za 350 na aledrogo, z założeniem że i tak dużo części będe wymieniał. Z orginału zostało niewiele.
 8. Zmień jeszcze sprężyny na mocniejsze, na oryginalnych metalowy zamek będzie wolno pracował. U siebie teraz to zamontowałem: http://gunartairsoft.com/products/Action-Power-Up-Cylinder-Bulb-for-Marui-%7B47%7D-WE%7B47%7D-KJ-HI%252dCAPA-5.1-%7B47%7DM1911A1%7B47%7D-P226.html. Jeśli znajdziesz do G17 jest bardzo duża rużnica w porównaniu do zwykłego zaworu, szybsza praca zamka i mniej gazu idzie.
 9. Miałem G17 KSC i po miesiącu treningów zaczął szwankować, szybko się go pozbyłem. Kupiłem HiCape 5.1 TM. TM jest niezawodny, największy wybór części zamiennych i do tuningu.
 10. fun4ever.pl sprawdzaliśmy jest ciepło ale za duże koszty korzystania z pomieszczeń. Z informacjami dotyczącymi treningów, masz racje powinny być też tutaj.
 11. Wiosną mieliśmy treningi na Białym Budynku, ogłaszane na forum wmasg/dolnośląskie, nie było zainteresowania. Na tą chwilę szukamy miejsca na wspólne treningi (na Arenie jest za zimno ). Jak coś znajdziemy bedzięmy ogłaszać, teraz tylko PW lub telefonicznie się umawiamy. Jak ktoś jest chętny to 1-12 jadę na małe zawody do Bytomia.
 12. Jaka jest różnica w użytkowaniu montażu zwykłego a kątowego w czasie strzelania i obsługi broni do czyszczenie itp.
 13. Witam. Jaki kolimator polecacie do TM-ki? Na jakim mocowaniu poziomym czy pionowym? Czy mocowania kolimatora przy których nie trzeba wiercić ramy się sprawdzają ? Budżet max 100$.
 14. Pistolet wchodzi lekko od góry bez wciskania w uchwyt, siedzi dosyć pewnie. Przy wyciąganiu jest tylko lekki opór nie trzeba go wyszarpywać. Gdy jest w uchwycie ma lekki luz na boki (chyba da się go zredukować). Łatwe odblokowanie przed wyciąganiem i regulacja pozycji pistoletu. Plastik sprawia wrażenie solidnego, dobrze zmontowany nic nie dokręcałem. Razem z pasem też z AIP zapłaciłem 250, przesyłka przyszła po 12 dniach.
 15. Witam. Czy ktoś posiada wieszak z AIP: http://www.aipairsoft.com/aip/index.php?main_page=product_info&task=viewinfo&search_in_description=1&keyword=hst-01&inc_subcat=0&sort=20a&pid=781&products_id=781. Jak on się sprawdza, czy są z nim jakieś problemy? Bedzie do hicapy TM.
×
×
 • Create New...