Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

blysk

Użytkownik
  • Content Count

    305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blysk

  1. Przy gnieździe magazynka przy karabinku. http://pzdata.cdn.aikelo.com/pzdata2/Images/41272
  2. Panowie? Wiecie gdzie jeszcze można dorwać magwella G&P? Ktoś jeszcze takiego magwella robi?
  3. Swojego czasu często to powtarzała :D Już swoją kamizelkę przystrajam ;)
  4. Teraz zauważyłem że chodziło o JWF a nie JWK :D Zmęczenie robi swoje :D Koniec OT.
  5. Ja mam Fota z pokazu "Dla Gryfa" https://scontent-waw...c7d&oe=597AD2FA i fotka z mojego profilu na FB https://scontent-waw...a38&oe=59C1C459 Mam jeszcze chyba na dysku.
  6. Na fotach, kamizelka w multi ma większe zastosowanie :D
  7. Muszę mieć multi :P Zmieniasz okres reko?
  8. Jedzie do mnie kamizelka JPC z Currahee ;)
  9. Zaraz się dowiem, bo niedługo zamówienie na JPC!! :D
  10. Tak :icon_wink: To że TF 50 to wiem ale nie byłem pewien MERTu :icon_wink: Szkoda że repliki maski p.gaz nie ma :( Oryginał drogi w ciul... @EDIT Pewnie nadal pakują magi od mp5 do ładownic po stanagach?
  11. Ciekawe czy macie dalsze siły na udzielanie się tutaj :P Czy MERT dalej używa kamizelek JPC? Czy to tylko chwilowy "romans" ? :) I co z tymi górnymi szynami RIS? Jakie Aesgejowe firmy robią?
  12. Pany? Orientujecie się jak wygląda sytuacja z JPC? Z tego co widać na różnych fotkach z tego samego okresu, komandosi noszą kamzy z plecami kwadratowymi oraz ściętymi rogami. Od czego to było zależne? Od preferencji operatora czy od tego, jak mu sprzęt rzucili? Przykład:
  13. Już wybrałem luz. Jak wpinałem maga niby się nie kołysała ale przy strzelaniu trochę padaka, zwłaszcza jak km-head na pokładzie :D Będzie cieplej to sprawdzę jak się to sprawuje.
  14. Macie jakiś pomysł na usztywnienie komory w body od HK 416 JG/GFC? Komora kołysze się na boki.
  15. Jakoś na dniach. Nie pamietam z jakiego profilu na FB ściągałem. To były chyba ćwiczenia w Portugalii. Znajdę info to dopiszę :icon_wink: Edit: Link oryginalny ;)
  16. MERT + MP5SD6 + .... Eotech 552 na niskiej szynie ;) https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16729275_1357261284337535_2693087276386205604_n.jpg?oh=b29a36ab4d72835fb4f0bfc4692bbcab&oe=5945525F
  17. Typowa wada chińskich replik Eotecha. Poszukaj sobie HurricanE.
  18. Złota łopata! :D Ciąłem całkiem niedawno u tokarza Madbulla. Wyszedł miodnie a fazę/koronę/czapkę Pan Tokarz wykonał przy pomocy nożyka. Jutro testy.
  19. Jeśli pomyliłem optykę to mea culpa! Szukamy dalej :D
  20. Gienek, masz racje. Ale na poprzednich fotkach które wrzucałem, na bank jest SD6 ;)
  21. @Dustok https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/13925436_1115660228500085_5231492986423406785_o.jpg?oh=4a49a6e7c3fbf7c89fc3aa40ac7a2a25&oe=59042BFA https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/10914889_794543803945064_2305879050223306411_o.jpg?oh=454447f517a1be2b6acaea97e55b8b18&oe=590DCACC
×
×
  • Create New...