Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pete_asg

Użytkownik
  • Content Count

    170
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pete_asg

  1. Jak w temacie, jeśli ktoś zna wymiary oryginału...
  2. Czy ktoś na grę mógłby pożyczyć magazynek (lub magazynki) do sprężynowego SWD (prod. gf)?
  3. Postaram się pisać krótko, nawiązując do tego co napisali Puszek-Okruszek i Szuwi. Sam zacząłem przygodę z ASH od gry Varsity organizowanej przez Gora w 2012 - w kurtce dpm, spodniach barrack (brytyjskich w kolorze khaki), szarym berecie i z pożyczoną repliką - sprężynowym czterotaktem. I nie usłyszałem żadnych negatywnych komentarzy od nikogo. Ale po tej grze "połknąłem bakcyla ASH" i już z następną grą starałem się powoli ulepszać swoje umundurowanie z gry na grę, (czyli co kilka miesięcy) i uzupełniałem (i nadal uzupełniam) a minęło już trochę czasu. I wydaje mi się że nikt kto będzi
  4. Przyłączę się do zadanego wcześniej pytania - czy można będzie nocować w budynku, tak jak w zeszłym roku?
  5. Panie i Panowie, Mały filmik popełniony przeze mnie przed grą i na początku gry "Orzeł wylądował" https://youtu.be/n1DwbSXXfNM
  6. Dobrze zrozumiałeś, zdjęcia (najłatwiej formatu legitymacyjnego) mamy wziąć ze sobą i będą wklejane do ID-ków. Mogą być zwykłe (z zakładu foto) lub nawet wydrukowane na domowej drukarce. Można będzie je wkleić lub przyczepić zszywaczem (jak ktoś weżmie taki ze sobą).
  7. Zgadza się - nałaziliśmy się we dwóch ze dwa razy tam i z powrotem naprawiając i wymieniając wszystkie "stare łaty" a kabel i tak odmówił posłuszeństwa :(
  8. Żeby zadziałał trzeba się zalogować na fb i dopiero wtedy go "otwierać/klikać"
  9. @3kor - jeśli chciałoby Ci się trochę pomajsterkować (najłatwiej z użyciem maszyny do szycia :icon_rolleyes: ) i podałbyś mi na PW adres e-mail (wtedy mogę wysłać maila z załączonymi plikami bo przez forum to nie pójdzie) to mam przepis na samodzielne wykonanie kabury do Webley'a - wypróbowałem go zresztą szyjąc sobie zamiennik - kaburę typu kanadyjskiego z brezentu. fotki poglądowe: https://drive.google...iew?usp=sharing https://drive.google...iew?usp=sharing
  10. Sorry, it's national security reasons :icon_rolleyes: . Action codename "25-th anniversary"
  11. Niestety odpadam - inna misja o wyższym priorytecie... Udanej rozgrywki na piaskach pustyni :)
  12. Marek, mogę wziąć ze sobą gogle (bolle x90psi) - mam je na zbyciu, jakby twój znajomy chciał...
  13. Kolba - dzięki za ofertę transportu - i żebyś nie pomylił dni - mogę ci wysłać przypomnienie na maila ;-)
  14. EDIT: teraz szukam już tylko transportu powrotnego do Wawy (w okolice jakiegoś PKP) ok. 17-18
  15. Panowie, Szukam transportu z Warszawy, z okolic któregoś dworca PKP na miejsce gry. Przyjeżdżam pociągiem do W-wy Centralnej o 9.40 ale mogę podjechać stamtąd na inną stację (w razie czego). Także transportu powrotnego do Wawy (w okolice jakiegoś PKP) ok. 17-18 Pit
  16. @Dominik: Ale tak na serio to można by pomyśleć o grze typu "Malaje" z gościnnym udziałem oddziału Niemców jako sojuszników Japończyków, Niemcy mogliby wystąpić w stylizacji np. a'la Afrika Korps - nie byłoby to duże przekłamanie na polu bitwy w jakiejś ciepłej już porze roku. I w ten sposób problem "braku" Japończyków byłby rozwiązany :icon_question: :icon_idea:
  17. Jest taki jeden, który bardzo często wygląda jakby go wyrzucili z włoskego samolotu na spadochronie ;-) co chwila na innym polu bitwy :icon_mrgreen:
  18. Czyli praktycznie z Malajów pozostał tylko tytuł, bo ilość ludzi w stylizacji drugowojennej, jak piszesz, była nikła :(
  19. Ale jak sam napisałeś - to były Malaje z dużym cudzysłowem manualnym ;-)
  20. Niemcy: 1. Michael [W] ( możliwa zmiana na barwę czerwoną) 2. Gregorius [W] 3. Ostry [W] (możliwa zmiana na ruska) 4. Wojteg [W] 5. Ashigara [W] Rosjanie: 1. Cortes [W] 2. Dziećka (w zależności od potrzeb mogę być też Niemcem) 3. Bullet [W] 4. Foorman [W] 5. Janik (+ Ola na 50%) 6. Pit (niestety będę musiał zawijać się z powrotem ok. 17)
  21. Alianci: 1. Mareq (GB) 2. Budweiser [Królik] (USA) 3. Cortes (GB) 4. Wish (101 AB, USA) 5. Hunter (GB - Szkocja)a 6. Camper 7. Mati 8. Ozi (GB) 9. Pit (GB) Axis: 1. Marek (WH) 2. Ashigara (FJ) 3. Dziećka (FJ)
×
×
  • Create New...