Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WAlex

Użytkownik
 • Content Count

  87
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mówimy o różnych magazynkach, chodziło mi o te w stylu pmagów. Ale dzięki za info. Bardzo się chyboczą w gnieździe? Chciałbym, żeby siedziały jak stokowy hicap - jak skała, nie rusza się o milimetr.
 2. Mówisz o low capach wcześniej wspomnianych, czyli tych bez okienka z nabojami? Gdzie je kupiłeś, jeśli można wiedzieć? Na Azteko dalej ich nie ma.
 3. W jakich sklepach zakupiliscie owe magazynki? Nawet nie wiem, gdzie mam czekać na dostawę.
 4. Sprawdzałem te, które widnieją na stronie taiwanguna - mają okienko. Magazynków bez okienka nie mogę znaleźć, miło by było gdybyś zarzucił jakiś link.
 5. Bardzo dziwne. Kilkoro z was pisało, że midy od battleaxa (pmagi) pasują bez przeróbek. Byłem przed chwilą w Taiwangunie, sprawdzałem dla pewności dwa, i żadnej nie pasował. Wypadaly z gniazda, nie dało się dobić.
 6. Pytał się ktoś u krakmanow albo na gunfire kiedy planują dostawę midów od battleaxe? Pytałem się Azteko, ale narazie nie mają potwierdzone.
 7. Faktycznie, rączka jest. Próbowałem dodać 3 magi to koszyka - niestety, w magazynie został już tylko jeden :D Nie znam się za bardzo na budowie m4 i HK. Jak z możliwością wsadzenia do Hakasi uchwytu zawieszenia przed kolbę? Coś w tym stylu: https://gunfire.pl/product-pol-1152201564-Uchwyt-zawieszenia-taktycznego-do-replik-typu-M4-M16.html
 8. Ten czarny uchwyt skąd? Na Gunfajerze są jedynie na keymoda, ewentualnie w kolorze TAN. W Krakmanie również. Tak samo skończyły się magi od Battleaxa. Pustka w sklepach ;)
 9. Rastart, nie wiem jak teraz wygląda sytuacja, ale wiem, że 20 grudnia chciałeś kupić ode mnie replikę. Wszystko ustaliliśmy, po wymianie zdań umówiliśmy się, podałem numer konta, ty adres i napisałeś, że zatrzymasz się i zrobisz przelew. I na tym się skończyło. Od 21 grudnia nie ma z tobą kontaktu, wysyłałem wiadomości. Nie raczyłeś odpisać. Tak trudno poinformować, ze zrezygnowałeś? Wiem, że to nie miejsce na takie rzeczy, ale tak jak wspomniałem, nie ma innej możliwości kontaktu z wyżej wymienionym użytkownikiem.
 10. Info od Gunfire: repliki z serii H już do nich płyną, będzie to większa dostawa niż ta, która miała miejsce niedawno :D
 11. Ahh kurde, w sumie to mogłeś nie pisać - muszę czekać jeszcze kilka dni na pieniądze, a pewnie ktoś mi je wykupi :icon_neutral: Może, Ci co kupili, podzielą się zdjęciami? Rozwiązaliście już problem z rozłożeniem repliki, aby dostać się do wymiany springa?
 12. No i stało się... Zanim uzbierałem pieniądze, Hakasie zniknęły. Ktoś coś wie kiedy, gdzie i jak można dostać?
 13. Dzięki wielkie za odpowiedź i zdjęcia. Z tego co wiedzę, replika prezentuje się ładnie, przynajmniej zewnętrznie. W GB specny raczej nic się nie pozmieniło w porównaniu do innych? Zastanawiam się, czy by wersji C nie kupić w sumie i na cqb i na zieloną. Podoba mi się ta kolba. Ciekawe czy da się z niej zrobić replikę lekko uniwersalną, tzn na tyle krótką, żeby była wygodna w CQB ale równocześnie jako tako banglała w lesie. Eh, problemy pierwszego świata :icon_razz2:
 14. Witam witam :icon_biggrin: zero informacji na stronie producenta, zero recenzji, zero materiału na jutubie. Czymże są te repliki i czy ceny swej są warte? Przymierzam się zakupu wersji C. Ktoś może już posiada? Może coś powiedzieć na temat jakości wykonania kolby i jej ewentualnych luzów? Edt: Możecie w miarę możliwości pochwalić się swoimi zdjęciami specnowych hakasi :icon_lol:
 15. Ehh, mogłem kupować tą suczkę dopóki była. A brakowało mi stówki...
×
×
 • Create New...