Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WAlex

Użytkownik
 • Content Count

  87
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by WAlex

 1. Mówimy o różnych magazynkach, chodziło mi o te w stylu pmagów. Ale dzięki za info. Bardzo się chyboczą w gnieździe? Chciałbym, żeby siedziały jak stokowy hicap - jak skała, nie rusza się o milimetr.
 2. Mówisz o low capach wcześniej wspomnianych, czyli tych bez okienka z nabojami? Gdzie je kupiłeś, jeśli można wiedzieć? Na Azteko dalej ich nie ma.
 3. W jakich sklepach zakupiliscie owe magazynki? Nawet nie wiem, gdzie mam czekać na dostawę.
 4. Sprawdzałem te, które widnieją na stronie taiwanguna - mają okienko. Magazynków bez okienka nie mogę znaleźć, miło by było gdybyś zarzucił jakiś link.
 5. Bardzo dziwne. Kilkoro z was pisało, że midy od battleaxa (pmagi) pasują bez przeróbek. Byłem przed chwilą w Taiwangunie, sprawdzałem dla pewności dwa, i żadnej nie pasował. Wypadaly z gniazda, nie dało się dobić.
 6. Pytał się ktoś u krakmanow albo na gunfire kiedy planują dostawę midów od battleaxe? Pytałem się Azteko, ale narazie nie mają potwierdzone.
 7. Faktycznie, rączka jest. Próbowałem dodać 3 magi to koszyka - niestety, w magazynie został już tylko jeden :D Nie znam się za bardzo na budowie m4 i HK. Jak z możliwością wsadzenia do Hakasi uchwytu zawieszenia przed kolbę? Coś w tym stylu: https://gunfire.pl/product-pol-1152201564-Uchwyt-zawieszenia-taktycznego-do-replik-typu-M4-M16.html
 8. Ten czarny uchwyt skąd? Na Gunfajerze są jedynie na keymoda, ewentualnie w kolorze TAN. W Krakmanie również. Tak samo skończyły się magi od Battleaxa. Pustka w sklepach ;)
 9. Rastart, nie wiem jak teraz wygląda sytuacja, ale wiem, że 20 grudnia chciałeś kupić ode mnie replikę. Wszystko ustaliliśmy, po wymianie zdań umówiliśmy się, podałem numer konta, ty adres i napisałeś, że zatrzymasz się i zrobisz przelew. I na tym się skończyło. Od 21 grudnia nie ma z tobą kontaktu, wysyłałem wiadomości. Nie raczyłeś odpisać. Tak trudno poinformować, ze zrezygnowałeś? Wiem, że to nie miejsce na takie rzeczy, ale tak jak wspomniałem, nie ma innej możliwości kontaktu z wyżej wymienionym użytkownikiem.
 10. Info od Gunfire: repliki z serii H już do nich płyną, będzie to większa dostawa niż ta, która miała miejsce niedawno :D
 11. Ahh kurde, w sumie to mogłeś nie pisać - muszę czekać jeszcze kilka dni na pieniądze, a pewnie ktoś mi je wykupi :icon_neutral: Może, Ci co kupili, podzielą się zdjęciami? Rozwiązaliście już problem z rozłożeniem repliki, aby dostać się do wymiany springa?
 12. No i stało się... Zanim uzbierałem pieniądze, Hakasie zniknęły. Ktoś coś wie kiedy, gdzie i jak można dostać?
 13. Dzięki wielkie za odpowiedź i zdjęcia. Z tego co wiedzę, replika prezentuje się ładnie, przynajmniej zewnętrznie. W GB specny raczej nic się nie pozmieniło w porównaniu do innych? Zastanawiam się, czy by wersji C nie kupić w sumie i na cqb i na zieloną. Podoba mi się ta kolba. Ciekawe czy da się z niej zrobić replikę lekko uniwersalną, tzn na tyle krótką, żeby była wygodna w CQB ale równocześnie jako tako banglała w lesie. Eh, problemy pierwszego świata :icon_razz2:
 14. Witam witam :icon_biggrin: zero informacji na stronie producenta, zero recenzji, zero materiału na jutubie. Czymże są te repliki i czy ceny swej są warte? Przymierzam się zakupu wersji C. Ktoś może już posiada? Może coś powiedzieć na temat jakości wykonania kolby i jej ewentualnych luzów? Edt: Możecie w miarę możliwości pochwalić się swoimi zdjęciami specnowych hakasi :icon_lol:
 15. Ehh, mogłem kupować tą suczkę dopóki była. A brakowało mi stówki...
 16. Ale niestety tylko w wersji taktycznej i dodatkowo po 1000 złociszy... Ehh a klasyczna suczka od forca kosztowała 600 z kawałkiem :/
 17. Kiedy się ich pytałeś? Planują dostawę kałaszków, czy tylko ich wssow i emek?
 18. A tak byłem napalony na suczkę... Ehh :/
 19. popieram tą teorię :D roznica cenowa 500 zl, a w sumie to bylo to samo...
 20. Wszystko pięknie ładnie, oprócz tego, że... Gunfire nie planuje na razie kolejnej dostawy od Force Core. Taką informację od nich dostałem.
 21. Podpinam się do pytań: 1.Gdzieś kiedyś widziałem genialny patent,żeby lipola skitrać w opakowaniu po opatrunku na kolbie. Ma ktoś namiary, albo podobny ciekawy patent? 2.Ma ktoś namiary na jakiś poradnik DIY odnośnie okładziny do AKS74U z chwytem? 3.Oryginalne okładziny do AKSU będą pasować do repliki Force Cora? Jeśli tak, gdzie takowe znaleźć? 4 Przeglądałem inne tematy, ale mało informacji/mozliwe ze nieaktualne. Ma ktoś namiary na szynę ris montowaną w szerbince AKSU/robił ktoś własnoręcznie?
 22. Jestem drugim właścicielem repliki od użytkownika Seba999. Replika była kilka razy u Gejciaków w Krakowie. Na początek: -środkowa zębatka C&A - zębatka silnikowa C&A okazało się, że jakimś cudem zostały starte zębatki. tak, jakby ktoś je wymieniał na inne (pytałem poprzedniego właściciela, nic nie ruszał. Może goście z Gate'a coś kręcą :icon_razz: ) dodatkowo poszło na wymianę: tłok poliwęglanowy ze stalowymi zębami poliwęglanowa łożyskowana głowica tłoka Potem zaczęły się problemy z mikrostykiem. Trochę to serwisantowi zajęło, zanim doszedł do tego doszedł :icon_biggrin:
 23. Replika była kilka razy u Gejciaków w Krakowie. Na początek: -środkowa zębatka C&A - zębatka silnikowa C&A okazało się, że jakimś cudem zostały starte zębatki. tak, jakby ktoś je wymieniał (pytałem poprzedniego właściciela, nic nie ruszał. Może goście z Gate'a coś kręcą :P ) dodatkowo poszło na wymianę: tłok poliwęglanowy ze stalowymi zębami poliwęglanowa łożyskowana głowica tłoka Potem zaczęły się problemy z mikrostykiem. Trochę to serwisantowi zajęło, zanim doszedł do tego doszedł :D 1,5 zł i replika zaczęła znów strzelać. Przy takiej kombinacji + 120 guardera uzyski
 24. Ktoś użytkował nerkę/saszetkę od Miltura? Używał bym jej w sumie wszędzie. Jest mi odpowiednia wielkością. Polecacie, czy raczej celować w Baribala albo Wisporta?
 25. A ja znowu poruszę temat o zestawie tego Austriaka - Novritscha. Szukając części do sprężyniaka, lepiej pobawić się i poskładać części samemu, czy jego zestaw wystarczy?
×
×
 • Create New...