Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MłodyAirsoftowiec

Użytkownik
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

 1. Z tego co pamiętam repliki RPK mają takie samo jarzmo łoża jak "normalne" wersje AK. I jeszcze pytanie czy ktoś posiada doładnie ten model http://www.taiwangun.com/cm-052a?
 2. Czy mi się wydaję czy widzę tam Beryla bądź AK-12?
 3. @Errhile : chest rigg jest spoko. Miałem również okazje w nim biegać i okazało się, że mój yebankowy zestaw się mieści.
 4. Zwracam się do użtkownikó AK. Pytanie brzmi : Znacie jakiś dobry zestaw na yebanki? Musi się mieścić - 2x ładownica na magazynki AK/RPK - 1x coś na akcesoria ( kulasy , szybkoładowarka , pirotechnika ) - 1x coś na radio ( będzie służyć jako pokrowiec na butelkę ) myślałem nad FLC lub "plejt karjera" i porozmieśczaniu na kamizelkach.
 5. Gwint jest ze stali , więc jak raz odkręciś to nic się nie stanie ;)
 6. Moja AKaśka też miała taką wadę. Odkręć tłumik płomienia w środku na samym końcu są dwa gumowe kółka mogą być źle włożone wyjmij i włoż jeścze raz tylko żeby nie nachodziły na dzurę przez którą wylatują kulki.
 7. RK-06W jest to replika karabinka automatycznego AK74N. Replika jest dobrze wykonana,wykonana jest ze stali,stopu cynku i aluminium ,polimeru oraz drewna.Części wykonane ze stali to: -komora zamkowa -pokrywa komory zamkowej -zwalniacz magazynka -osłona spustu -selektor ognia (bezpiecznik) -atrapa rury gazowej -muszka -blokada tłumika płomienia -gwint -tłumik płomienia części wykonane ze stopu cynku i aluminium to: -podstawa szczerbinki -szczerbinka -podstawa muszki -kolanko gazowe -lufa zewnętrzna części wykonane z drewna to: -łoże -nakładka na rurę gazową części wykonane z
 8. Oczywiście chciałem go przerobić na "asgejowy".
 9. Czy taki magazynek będzie koszerny do repliki AK74 lub AKS74N: http://www.frontowiec.com/index.php?p29,magazynek-sliwkowy-do-ak74 dziękuje za odpowiedzi (wrzućcie fotki jak macie)
 10. chciałem zrobić rk-06 coś na kształt AKM
 11. Czy w RK-06 da się wymienić drewna na takie z akm http://allegro.pl/kolba-sklejkowa-akm-stan-magazynowy-i3239520000.html
 12. Widzieliście już? co o nim sądzicie? mi się podoba.
×
×
 • Create New...