Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rogal94

Użytkownik
 • Content Count

  95
 • Joined

 • Last visited

 1. Nie polecam góry helikona na lato, sauna. Co roku biegalem w t-shirt. Teraz będę zmieniał bluzę.
 2. No ja pisałem o tym. Ale jak ktoś jest oporny to mu nie zabronione. Przynajmniej nauczy się na własnych błędach.
 3. Ja moje pierwsze uvexy kupiłem jakoś 3-4 lata temu. W tedy je postrzelilem z przybliżenia bo taka była "moda". Później też jakoś dostałem po okularach i jedynie jakieś ryski były. W tedy nie byłem świadomy jakoś tych mikropekniec. No i teraz wymieniam szkła tak raz na 6-12 miesięcy. Velo ja osobiście polecam teraz na lato szkła przyciemniane. A jak będziesz miał trochę kaski to żółte szkła na zmianę na gorszą pogodę i okres jesienno zimowy. ;)
 4. A faktycznie. Nie wróciłem no to uwagi. Ale generalnie dokładne dane można zobaczyć u producenta. Ten produkt musi mieć takie same parametry, chyba że jest podrubą. Bo nie ma wersji o różnej wytrzymałości. ;)
 5. Z tego co widziałem na zdjęciach to jest standardowa jak w ak. Więc nie ma problemu. Ale jak Ci pisałem. Moim zdaniem są to pieniądze wyrzucone w błoto i lepiej dozbierać trochę i kupić rk.
 6. Jak tam wolisz. Ja bym polecił lufę guardera/sysemy i do tego gumka zielona g&g albo czarna systema.
 7. Ja od siebie polecam Uvexy I-vo. http://www.icd.pl/catalogsearch/result/?q=uvex+i-vo&search_section=&search_category=all&search_category=all&search_category=all&manufacturer= Tutaj chyba najtaniej idzie je kupić.
 8. Moim zdaniem lepiej Ci będzie wymienić replikę na jakieś rk od boya niż ładować kasę w to.
 9. Ja używam uvexow od kilku lat i polecam. Tylko poszukaj sobie ich na ceneo. Ja brałem w jakimś sklepie z odzieżą ochronną za ~30zl. Taniemilitaria są tanie tylko z nazwy.
 10. Oczywiście że nie. Napisałem po prostu jak to u nas wygląda. Wiadome jest że nie każdy na początku ma pieniądze. G36 z adapterem jest całkiem okej. To jest taka luźna rada by najpierw zobaczył co i jak z ekipami by później nie musiał zmieniać niepotrzebnie sprzęt. ;)
 11. Ja dam Ci inną radę. Przejedz się najpierw na treningi po różnych ekipach, sprawdź gdzie Ci się najbardziej podoba i dostosuj sprzęt. U nas mamy repliki dla rekrutów, który chcą zobaczyć z czym to się je. Cała ekipa lata w jednakowym mundurze i do tego mamy repliki na magi z emki. Powodzenia ;)
 12. Wow, nieźle :) Jak znajdę trochę czasu to może sam swoją zacznę przerabiać. :D
 13. No to faktycznie. Może kiedy indziej. Tak z ciekawosci jeszcze spytam, ile Cię już to kosztowało? Oczywiście bez bazowej repliki i wymiany bebechow.
 14. Będziesz na MA? Bardzo chciałbym zobaczyć to cudo na żywo. :)
×
×
 • Create New...