Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rogal94

Użytkownik
 • Content Count

  95
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Rogal94

 1. Nie polecam góry helikona na lato, sauna. Co roku biegalem w t-shirt. Teraz będę zmieniał bluzę.
 2. No ja pisałem o tym. Ale jak ktoś jest oporny to mu nie zabronione. Przynajmniej nauczy się na własnych błędach.
 3. Ja moje pierwsze uvexy kupiłem jakoś 3-4 lata temu. W tedy je postrzelilem z przybliżenia bo taka była "moda". Później też jakoś dostałem po okularach i jedynie jakieś ryski były. W tedy nie byłem świadomy jakoś tych mikropekniec. No i teraz wymieniam szkła tak raz na 6-12 miesięcy. Velo ja osobiście polecam teraz na lato szkła przyciemniane. A jak będziesz miał trochę kaski to żółte szkła na zmianę na gorszą pogodę i okres jesienno zimowy. ;)
 4. A faktycznie. Nie wróciłem no to uwagi. Ale generalnie dokładne dane można zobaczyć u producenta. Ten produkt musi mieć takie same parametry, chyba że jest podrubą. Bo nie ma wersji o różnej wytrzymałości. ;)
 5. Z tego co widziałem na zdjęciach to jest standardowa jak w ak. Więc nie ma problemu. Ale jak Ci pisałem. Moim zdaniem są to pieniądze wyrzucone w błoto i lepiej dozbierać trochę i kupić rk.
 6. Jak tam wolisz. Ja bym polecił lufę guardera/sysemy i do tego gumka zielona g&g albo czarna systema.
 7. Ja od siebie polecam Uvexy I-vo. http://www.icd.pl/catalogsearch/result/?q=uvex+i-vo&search_section=&search_category=all&search_category=all&search_category=all&manufacturer= Tutaj chyba najtaniej idzie je kupić.
 8. Moim zdaniem lepiej Ci będzie wymienić replikę na jakieś rk od boya niż ładować kasę w to.
 9. Ja używam uvexow od kilku lat i polecam. Tylko poszukaj sobie ich na ceneo. Ja brałem w jakimś sklepie z odzieżą ochronną za ~30zl. Taniemilitaria są tanie tylko z nazwy.
 10. Oczywiście że nie. Napisałem po prostu jak to u nas wygląda. Wiadome jest że nie każdy na początku ma pieniądze. G36 z adapterem jest całkiem okej. To jest taka luźna rada by najpierw zobaczył co i jak z ekipami by później nie musiał zmieniać niepotrzebnie sprzęt. ;)
 11. Ja dam Ci inną radę. Przejedz się najpierw na treningi po różnych ekipach, sprawdź gdzie Ci się najbardziej podoba i dostosuj sprzęt. U nas mamy repliki dla rekrutów, który chcą zobaczyć z czym to się je. Cała ekipa lata w jednakowym mundurze i do tego mamy repliki na magi z emki. Powodzenia ;)
 12. Wow, nieźle :) Jak znajdę trochę czasu to może sam swoją zacznę przerabiać. :D
 13. No to faktycznie. Może kiedy indziej. Tak z ciekawosci jeszcze spytam, ile Cię już to kosztowało? Oczywiście bez bazowej repliki i wymiany bebechow.
 14. Będziesz na MA? Bardzo chciałbym zobaczyć to cudo na żywo. :)
 15. Źle to sformulowałem, mój błąd. Trup po prostu leży w miejscu którym dostał, czasem jest dozwolone na imprezie że może się czołgać. Ale to wszystko zależy od organizatora.
 16. Wywalić całego boxa by mieć pewność. :D
 17. Trup leży na miejscu i się nie rusza. Ewentualnie czasem następuje ewakuacja rannego przy użyciu innych osób. Jako by nie był to zbyt duży offtop przeważnie jest do tego zasłona przy użyciu wsparcia. Oczywiście nie ma to sensu w momencie jeśli trup ma wrócić od razu na respa. To w tedy udaje się że co tam nie ma a on nie przeszkadza. Oczywiście to jest też zależne od zasad. Bo czasami jest w ten sposób że jak ranny dostanie drugi raz, to zostaje martwy. Więc w takiej sytuacji albo staramy się co wycofać do tyłu, szybko opatrzyć, wyczyścić teren albo dobić i się wycofać by nie został zakła
 18. Olej silikonowy najlepszy do tłoku. Chociaż i tak troche smaru z zębatek też się tam dostanie. Poszukaj na azteko i gfie. To nie będzie problem. Jak z 400 to weź guardera 110.
 19. Rzucę mały offtop. U nas w ekipie trupy się tak ustawiają by zasłonić medyka, który ich składa do kupy. Myślę że jako zasłonę też bym mógł użyć kompana. Oczywiście pretensje były by do mnie a nie do osoby która strzela. :P
 20. To widzę że nie tylko ja stwierdziłem że to ich wina. :D Co do kamizelki to powinna być obowiązkowa jak okulary. Bo niektórzy mają takie małe szmatki że nie widać. ;)
 21. Moim zdaniem lepiej byłoby Ci dozbierać te 300zł i gupić gpka. Jest to replika dużo lepsza i na pewno będziesz zadowolony.
 22. Ostatnio na imprezie natrafiłem na pewien problem. Strzelanie do trupów. Ale wytłumaczę całą sytuację. Robiliśmy dosyć mocny atak na bazę przeciwnika z jednej strony szło jakoś 14 osób a z drugiej 8. Przeciwników było jakoś 30 ale całkowicie się nie spodziewali ataku i robili sobie piknik. Generalnie jako km staram się pokryć jak największy teren i nie celowalem w jakieś szczególne cele. Zresztą było straszne duże zamieszanie. No i niektóre trupy podczas takiego szturmu zamiast przykleić się do podłoża i wyciągnąć tą szmate/kamizelkę woleli siedzieć i nią machać. No i później były niepotr
 23. Zeszlifowałem to łożysko o jakieś 0.1-0.05mm i dodałem dodatkowe 0.05mm podkładki i już nie słychać zębatek. Sam silnik i cylinder. Coś pięknego. :) Tylko bałem się że spierdolę łożysko, bo jutro o 5 rano jadę. :D Nie ten temat, pomyliłem się z tematem w 2 klasie. Proszę o usunięcie postu.
×
×
 • Create New...