Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taktyczny Tricerxd

Użytkownik
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Taktyczny Tricerxd

 1. Dlatego też dla dobra ogółu wysłałem wiadomość do Logana z prośbą o usunięcie konta. Tak naprawdę nic nigdy nie kupiłem. Pytania które zdawałem miały raczej pomóc innym no i spamowałem. Za wszystko was przepraszam. Mam nadzieje że za kilka lat będę dojrzalszy i wrócę tu. By rozwiać wszelkie wątpliwości. Tematy które zakładałem nic z tych rzeczy nie kupiłem. Wszystko spam. Sorry za wszystko, poszła wiadomość do Logana o usunięcie konta.
 2. Z tego co wnioskuję po roku w nicku masz 16 lat. Szkoda mi cię bo wiem ile musiałem oszczędzać kasy na różne bajery jak byłem w twoim wieku. Czy mówiłeś o zaistniałej sytuacji swoim rodzicom bądź prawnym opiekunom? Myślę że oni mogliby coś wskórać bo dorosła osoba może dowodzić swoich praw przed sądem konsumenckim zaś niepełnoletni nie. Ogólnie szkoda że na początku swojej przygody z tak wspaniałym hobby jakim jest asg naciąłeś się na taki sklep. Przeglądając opinie tego sklepu wśród ostatnich 10 opinii przeważają opinie niepochlebne choć zdarzają się i takie zachwalające sklep. Więc meritum m
 3. Coraz bardziej mnie te forum rozwala a mam już tu dwuletni staż. Na kwejka tego posta!
 4. W takim razie dziękuję za wasze wypowiedzi i zabieram się za lekturę 100 stron tematu o budowie repliki Beryla.
 5. Gnomek w tej cenie nie opłaca się brać praktycznie żadnej emki. Wiem co mówię bo sam mam w swojej kolekcji aż 4 emki(w tym jedna uszkodzona). Nie pakuj się w emki od Specna Arms bo do ceny repliki czyli np 700 zł musisz dołożyć dobrą gumkę hop Up od G&G lub Systemy oraz przesmarować i wypodkladkowac replikę. Zaleca się też wymianę głowicy tłoka i zębatek więc na tuning możesz wywalić 150 zeta jak nie więcej i nadal to będzie dobrze strzelający chińczyk a nie replika pierwszej klasy. Sorry ale sam miałem Specna Arms SA-B03 w której wymieniłem nawet lufę na PDI a nadal emka G&P miała lep
 6. Na Xbox One jest bardzo fajna gra o nazwie Zoo Tycoon w której można opiekować się zwierzętami, myć je, a zwierzęta reagują jak żywe. Tylko czy twój chrześniak ma Xbox One. A na pecety z gier to np. Farming Simulator,The Sims Zwierzęta.
 7. OK. Zwiększył mi się trochę budżet i mogę wydać na tuning aż 900 zł. Postanowiłem że kupię polski mosfet 3.2 Merf oraz okablowanie King Arms do mojej giety. Dodatkowo zamiast Bore Upa wezmę części osobno bo taniej mnie wyjdą.Kupie też preckę KM-Head by zwiększyć zasięg skuteczny repliki. Ponadto kupię rączkę taktyczną oraz kolimator. Ogólnie dzięki za pomoc, myślę że gieta osiągnie rof bliski 25 k/s oraz będzie strzelać celnie na przynajmniej 40 metrów.
 8. Kolego wszyscy chcą ci tu pomóc jednak takimi tekstami prowokujesz innych. Jak chcesz by ktoś coś ci wyjaśnił to pisz poprawną polszczyzną. Nie ukrywajmy ja też popełniam błędy ale kilka banów za kaleczenie języka polskiego i łamanie regulaminu forum nauczyło mnie szacunku do innych i pisania w miarę poprawnie po polsku. Jak chcesz się jeszcze o coś zapytać to pisz do mnie na pw i postaram się Ci wszystko wyjaśnić.
 9. Chcę wzrostu rofu w replice, więc zastosuję się do twoich porad i zamontuje nowe okablowanie i mosfet oraz zębatki. Cały tuning chcę wykonać w specshopie bo tam mam gwarancję na replikę a nie chcę tej gwarancji tracić. Zastanawiam się między sprężyną Sp80 a Sp90,bo chcę uzyskać wartość jak najbliższą 350 fps a zarazem nie niższą jak np 300 fps. Repliki będę używał też w terenie zalesionym więc chcę mieć w niej preckę.
 10. Witam wszystkich. Z uwagi na zbliżający się okres zimowy postanowiłem przeprowadzić tuning mojej G36C. Otóż na tuning mam 550 złotych. Chcę by replika miała bardzo dobry zasięg a zarazem miała poniżej 350 fps. Oto zestaw który przygotowałem http://zapodaj.net/2496ff9c59208.png.html. Co sądzicie? Czy coś byście zmienili? Ps. Replika stok, nic nie zmieniane.
 11. Mój pierwszy i ostatni zakup w tym sklepie. Chciałem kupić emkę specna arms. Napisałem że mają wymienić gumkę na G&G, lufę na Guarder, zespół tłoka i cylindra oraz montaż ASCU. Widać ich to przerosło. Replika przyszła do mnie ładnie zapakowana, wraz z wykazem wymienionych części i wynikiem z chrono. Wszystko cacy stuk stuk. Jednak gdy poszedłem sobie do lasu by przetestować moja nową zabawkę okazało się że kulki lecą na 5,góra 10 metrów i do tego skręcają w lewo. Okazało się że skręcili pokrętło regulujące system hop up i nie idzie podkręcić kulki. Postanowiłem otworzyć gearbox by sprawdzi
 12. Widzisz. A ty kiedyś mówiłeś że nie myślę. Ty chyba lubisz spamować... Buniek92
 13. Dobrze prawi polać mu. Przy okazji spróbujmy spojrzeć na problem z innego kąta. Mówisz rodzinie że replika się popsuła i juz nie musisz jej przynosić na grilla. I przy okazji zaoszczędzisz conajmniej 400 złotych które musiałbyś wydać na replikę. A i przy okazji rodzinka może pomyśleć że nie umiejętnie jej używali i odkupia ci ją.
 14. Najlepiej poleć mu M4 Bushmaster w wersji palnej bojowej bo ona w stu procentach oddaje dźwięk oryginału czyli samej siebie. Co z tego że po prostu chcą postrzelać na grillu a nie posłuchać odgłosów broni palnej za 5000 zeta nie dostępnej w Polsce nawet jeśli ma się pozwolenie na broń.
 15. Świeżak. Nie pisz głupot bo zarówno ja, Powała i MarekMac mamy od ciebie większy staż i doświadczenie w asg. Są repliki elektryczne z EBB więc nie pisz że są tylko z GBB. Poza tym ani jeden ani drugi blowback dupy nie urywa i w mojej opinii jest niepotrzebnym bajerem i zwykłymi 5 punktami do lansu. Poza tym repliki elektryczne są mniej awaryjne i wymagają mniej grzebania w nich niż w replikach gazowych gdzie co chwile trzeba coś robić. Ponadto repliką gazową nie postrzelasz sobie przy temperaturze bliskiej zera bo gaz w replice syfonuje i nie da się strzelać(w razie błędu proszę o sprostowanie
 16. Musi być emka? Jest tyle dobrych innych replik niż drogie emki. MP5 Galaxy, G36 od GFC i JG, kałachy Boyi i Cyma.
 17. Gimbusy,wszędzie Gimbusy. Sam wiem jak to było ciężko powstrzymać się od robienia głupot, ale to co wy robicie to już lekka przesada.Tak jak pisał MarekMac i inni zabijanie zwierząt podlega karze. Więc jakiś złośliwy sąsiad ukradkiem to zgłosi i macie w najlepszym wypadku kuratora(ci ekolodzy i zaostrzone prawo odnośnie zwiwrzat). Trafiasz na moją czarną listę. A potem na takich jak Ty cierpi środowisko ASG. Potem tacy gówniarze lansują się z replikami na mieście lub strzelają w miejscach publicznych a dostaje się wszystkim. Widać jak troszczą się o was rodzice. Pozwalają kupić bezmózgom repli
 18. Zestaw dla świeżaka: MP5 Galaxy, GFG14, GFG14, RK-01,Rk-02,AGM 003(wybierz coś z tych które podalem) Okulary Uvex Ivo lub Gogle Bolle Defender Mundur DPM lub Flecktarn Kulki G&G Opcjonalnie Maska siatkowa Stalker lub arafatka Buty Grom Protector Plus Nakolanniki Alta lub Bijans Oto proponowany przeze mnie zestaw dla ciebie.
 19. Czyli zapewne kupiłeś je w sklepie a nie wypozyczyłeś z magazynów Wojska Polskiego.
 20. Ja się zapytam. Do której klasy chodzisz? Bo myślę że góra do 3. Przy okazji atestowane okulary to nie okulary z taiwangun. Z repliki to tak jak inni polecają pompka od agm i mundur dpm lub flecktarn. Plus kulasy G&G lub Roketsy(chyba że mają tendencję do zacinania się w strzelbach, nie wiem bo nigdy ich nie używałem). Ps. Te limity to chyba z księżyca wzięli, albo tak jak mówicie dzieciaki kupiły targowe repliki za 20 złotych i dały taki limit fps by jeden ogarnięty nie kupił markowej repliki. Tricer, zdałeś do gimbazy i szpanujesz wykształceniem. Opamiętaj się bo znowu pleciesz bzdu
 21. Świat jest dla ludzi. Masz pomysł to go realizuj. A tak zupełnie na poważnie. Jest to dobry pomysł, ale wymaga dopracowania. Po pierwsze jak interesanci dojadą do działki? Planujesz budowę jakiegoś dojazdu czy co? Po drugie, organizowałeś cokolwiek w swoim życiu? Choćby małą strzelanke na 20 osób? Jeśli nie to zastanów się czy potrafiłbyś to wszystko ogarnąć.
 22. Witam. Tak jak wy jestem zainteresowany tą repliką. Czy wiecie gdzie można ją kupić poza Gunfire.pl?
 23. Człowieku. Mała literówka. Flecktran to mundur wojsk niemieckich Bundeswehry. Pasuje?
×
×
 • Create New...