Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Damianox

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Damianox

 1. Witam. W najbliższym czasie kupuję replikę boczną zasilaną gg. W sklepie są dostępne tylko 2 gazy, pro tech i SRC. Ktoś miał ? Może polecić ? Czytałem na forum o pro tech i opinie są podzielone, a o SRC nic nie znalazłem. Interesują mnie TYLKO te 2 firmy ponieważ nie mam zamiaru płacić 2 razy za przesyłkę z innego sklepu :icon_smile: A więc, który wybrać ? Z góry dzięki za odpowiedzi :icon_smile: 1. http://www.taiwangun.com/airsoft-green-gas-400ml-pro-tech-guns?from=related&campaign-id=6 2. http://www.taiwangun.com/green-gas-1000ml?from=related&campaign-id=6 3. http://www.taiwang
 2. Witam. Niedawno zakupiłem replikę RK-02. Pierwsze co mam na liście do zmiany to wymienienie chwytu przedniego. Nie wiem, czy drewno, czy risy. Pytanie jest takie. Jak zdemontować chwyt przedni ? Jak zdjąć okładzinę dolną i górną ?
 3. O tej mowa ? http://wmasg.pl/pl/consignment/show/525835 Jeśli tak to nie wiem w czym problem. Sprzedający zaznaczył, że to nie miwo. Cyt: "Jakościowo na poziomie Miwo." Wspomniał o poprutych paskach i dodał sporo zdjęć. Wygląda wiarygodnie. No chyba, że nie mówimy o tej samej kamizelce to zwracam honor :)
 4. Dlatego zawsze kupuje kurierem za pobraniem . Wtedy jest mniejsza szansa oszustwa. Raz przy kurierze zawartość paczki którą kupiłem w komisie sprawdzałem chyba z 10min. Jakby mi się coś nie podobało to jeden podpis i zwrot.
 5. Nadać się nada, ale cordura jest wytrzymalsza. Jakby co to cordure później sprzedać łatwiej :)
 6. Posiada ktoś może farbę maskującą Bushcraft'a (w "szmince") ? Chciałbym poznać waszą opinie na jej temat. Czy ją polecacie ? http://azteko.pl/bcb-farba-maskujaca-bushcraft-60g-zielonybrazowy-cl1488-p-4024.html
 7. Odnośnie ochrony oczu to bym polecał http://allegro.pl/okulary-spectacles-ballistic-protective-specs-i3919884920.html?utm_source=archiwum_allegro&utm_medium=Offers&utm_campaign=Product&utm_term=Kolekcje-6_Militaria-691_Umundurowanie+i+Wyposażenie-12083_USA-12098_Wyposażenie-12100_od+1976+roku-19504 Za taką cenę chyba nie ma nic lepszego.
 8. Posiadam i sobie chwalę, tylko mi gwint na lufie się zjechał. Jakieś badziewskie są te gwinty, a może mi tylko się trafił taki ? Nie wiem. Ale replikę mogę polecić :)
 9. Witam ! Mam zamiar kupić replikę Boyi RK-02 i chciałbym ją "troszkę" przerobić wizualnie na podobieństwo beryla. Nie posiadam dużej na ten temat wiedzy więc proszę was o pomoc. Czy do RK-02 da się zamontować tą szyne? :http://azteko.pl/szyna-ris-do-beryla-mod96-p-5906.html Nie wiem czy do zamocowania tej szyny nie jest potrzebna stała kolba, a więc jakbym zamontował to: http://www.taiwangun.com/kolba-skladana-do-m4-m15-m16-z-adapterem-do-ak-p-j by pasowało ? I jakie bym napotkał "trudności" przy mocowaniu kolby min.wiercenie (czy coś). Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...