Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Amarantus

Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

 1. Modyfikacja Glock 17 zewnętrzna. Okładziny antypoślizgowe, lejek, przyrządy celownicze Truglo światłowodowe.
 2. Witam Bole x1000 będą ci parować. Najlepiej sprawdzają się x800
 3. Masz rację Na filtrze IR 850 albo mniejszym nic w nokto nie widać.
 4. Witam ktoś na górze się budzi Poseł PIS https://www.facebook...roslaw/?fref=ts Szanowni Państwo, Uprzejmie proszę o przesyłanie na adres mojego poselskiego biura: biuro@jaroslawstawiarski.pl petycji oraz stanowisk. W szczególności zależy mi na podpisanych i zeskanowanych pismach klubów i organizacji strzelectwa sportowego, a także kół, związków i stowarzyszeń łowieckich, myśliwskich, kolekcjonerskich, czarno-prochowych, rekonstrukcyjnych, pro-obronnych. Liczę także na podpisane stanowiska związków strzeleckich, centrali i oddziałów PZSS, organizacji promujących Obronę Terytorialną, m
 5. Mylisz się, byłem dzisaj w swoim US i rozmawiałem o tej sprawie. Organizator musi na twoje żądanie wydać ci dowód wpłaty a tego nie zrobił. Mnie osobiście odmówił wydania dowodu wpłaty 190 zł. Zawiadomienie trzeba złożyć do: Pierwszy Urząd Skarbowy Warszawa-Śrórmieście Lindleya 14 02-013 Warszawa Podać swoje dane i dokładnie opisać co miało miejsce,zaznaczyć że na evencie było około 400 osób, plus informacja, że organizator odmówił wydania dowodu wpłaty. W załączniku podać wyciąg bankowy, maile od organizatora, regulamin z niby dokładnej mapy.
 6. Podobnie jak większość uczestników czuję się oszukany ( wszystko zostało opisane powyżej i nie ma sensu tego powielać). Jednak nikt się nie przejmie, że my zostaliśmy oszukani, ale: oszukany jest także Skarb Państwa bo: Jak wszyscy uczestnicy ( ile nas było nie wiem 200 -400 ? ale US ma wgląd w konto i dokładnie sprawdzi) opłaciłem bilet i nie dostałem dowodu wpłaty : paragon, faktura. Podczas rejestracji organizator odmówił mi przekazania dowodu wpłaty. Jutro idę do US i zgłaszam ten fakt. Podaję konto na które wpłaciłem za usługę i niech machina US zadziała. Proponuję wszystkim zrob
 7. Amarantus

  SpecShop.pl

  Ja jestem zadowolony, wszystkie zamówienia dotarły na czas, mają bardzo dobrze zrobiony sklep i szukanie nie nastręcza problemów.
 8. Gumka do wymiany. Ja miałem ten sam problem wymieniłem gumkę koszt okolo 45zł i przez pewien czas było ok, Teraz nowy problem po oddaniu 3-4 strzałów nie zamyka się zawór i wylatuje cały gaz. Dokupiłem nowy magazynek i to samo. Próbowałem jeszcze manipulować przy sprężynce dociskającej zapadkę zaworu też lipa. Nie mam pomysłu. Polecacie tego Dextera?
 9. Jeszcze nie sprawdzałem, IR ma dojechać w połowie grudnia. Wcześniej rozmawiałem z przedstawicielem Mactronica i zapewniał że działa, ale trzeba sprawdzić ile realnie przechodzi przez filtr i czy będzie wystarczająco podświetlać.
 10. Ja mam Mactronic Defender z wyłącznikiem Pro Cap kupiony można powiedzieć okazjonalnie, cena nieco ponad 300zł jak dla mnie to cacuszko. Tu na zdjęciu z filtrem czerwonym, dokupię jeszcze IR.
 11. Macie jakiś upatrzony uchwyt do montażu na szynie? do wyłącznika żelowego.
 12. Jaki moduł nie sprawdzałem jedna dioda i soczewka na sztywno. Przed zakupem sprawdzalem ich ofertę i mają trochę latarek taktycznych do broni palnej, więc myślę że doświadczenie mają. T160 jest dedykowana do wiatrówek i ASG z odpornościa na udar czy jak sie tam to nazywa 1metr. W domu kilka razy zapaloną rzucałem z panele - działa. :icon_biggrin: To co mogę powiedzieć po kilku nockach, to że nie rozprasza światła, daje prostą wiązkę zimnego światla. Co do lumenów to jest na 100% 160lm latarka daje niesamowicie zasięg do końca nie sprawdzałem ale na 60-70 metrach przyzwoicie oświetla a na kró
 13. Ja do mojej EA Lone Star Border patrol założyłem taki z górną dodatkową szyną http://www.specshop....boy-CASV-M1.jpg Jest to bardzo sztywne połączenie, wada znaczny wzrost wagi i trochę kosmiczny wygląd. Jak dla mnie to za duża średnica. No i wypadło kilka tulejek gwintowanych. Aku trzeba przełożyć do kolby, od razu można wymienić kable na niskooporowe i T-connektory, stokowe rozleciały mi sie po 3-4 wymianie Aku,a dokładnie wyleciały tulejki. Jak bym się miał jeszcze raz decydować to dokładam 400 zł i mam wersję z szynami Ranger SBR.
 14. Nie mogę edytować to piszę jeszcze jeden. Latarka dotarła MX-T160 Symbol 160 oznacza ilość lumenów. Dołączony uchwyt do szyny Picatinny wykonany jest z lotniczego aluminium (tak przynajmniej deklaruje producent). Latarkę dokręca się na 2 śrubki imbusowe - wkrętak limbus dołączony do zestawu. Wewnątrz uchwytu jest gumowa profilowana wkładka. Latarka wygląda solidnie, nie ma zoomu i jeden tryb pracy 100%, tylny wyłącznik jest 2 zakresowy, można włączyć na stałe albo jak trzymamy lekko przyciśnięty włącznik. Wyłącznik żelowy ma jeden tryb pracy. Nasunięta klapka na soczewkę trzyma się s
 15. Wersja 155 ma zasilanie 3*AAA Wersja 160 1*CR123
×
×
 • Create New...