Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

nitroNSG

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

 1. Budżet miał być uaktualniany na bieżąco. Aktualnie mam się czym strzelać, jednak chciałbym zrobić coś a nie tylko kupować gotowce. Umiejętności manualne zawsze miałem, tylko w tym kierunku jeszcze nie próbowałem. Budżet na szkielet ok 500zł +/- zawsze coś mogę dołożyć jeżeli różnica będzie tego warta. Odezwę się do Ciebie wallop i ewentualne postępy wrzucę na forum - może komuś to się przyda.
 2. Cześć, chciałbym się Was poradzić, na ile opłacalne jest budowanie repliki prawie od początku tj. od pustego szkieletu? Jaki szkielet polecacie aby był bazą? (z mojej wiedzy to nada się GP, Systema, KWA - coś jeszcze?)
 3. Mam nadzieje, że po tych 8latach wróci i cię zripostuje :P
 4. Rozumiem, że ten akumulatorek to jakiś syfiasty?
 5. A jak oceniacie zestaw naszego kolegi z komisu? Chyba wszystko co potrzebne jest w nim zawarte. http://wmasg.pl/pl/consignment/show/757405
 6. Jaka największa batka wejdzie do Glocka TM AEPa? W obecnej chwili mam 300mah, ale jest potencjał na więszką, ktoś ma doświadczenie z tym glockiem?
 7. Czy da się odratować baterię z padniętym kablem od balansera?
 8. Tak, chodzi mi o PDI bez "raven" w nazwie.
 9. Jak w temacie, czy jest sens kupowania takiej precki od razu na samym początku? Bardzo będzie widoczna różnica w skupieniu?
 10. Jak w temacie. Emka od SA (nie znam modelu, brat prosił o pomoc) strzela po ok. 30-40m raz w górę a raz ostro w dół. Nie ma reguły. W środku pełny stock oprócz gumki G&G zielonej. Mi tylko przychodzi do głowy, że to może być wina komory hop up lub gumki. Proszę o pomoc i poradę. Pozdrawiam.
 11. Pojedziesz tylko jeśli kanar da sygnał odjazdu :P
 12. Po wpłaceniu czekałem niecałe 3 tygodnie i towar był u mnie. Kontakt super, osoba naprawdę godna polecenia i zaufania. Pewnie jeszcze nie raz skorzystam z usług użytkownika Samael. Jeszcze raz polecam.
×
×
 • Create New...