Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

keber

Użytkownik
 • Content Count

  92
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

3,455 profile views
 1. Hahah aż dziś to na gearholics wrzuciłem :D Zaorane.
 2. W NSWDG nie widać takich wynalazków :)
 3. A jak ma wyglądać? Regulamin wymaga od Ciebie określonego wyglądu. Jeżeli masz wolną chwilę udajesz się do fryzjera, golisz rano itd itd. Rzuć okiem zdjęcia w A-stanie czy Iraku a odpowiesz sobie na pytanie. Jeżeli natomiast interesuje Cię dlaczego są kozaki w brodach w rozczochranych włosach - polecam zagłębić się w lektury o jednostkach specjalnych.
 4. Jedź przyjacielu na jakiś zlot reko ;) Piknik Lotniczy w Krakowie za nami, ale byli ludzie robiący wietnam. Masz wkrótce Kutno (dokładnie Leszczynek pod Kutnem - Odyseja Historyczna). Jeszcze kilka imprez się znajdzie. Poznasz tam ludzi ze środowiska reko, którzy pomogą Ci poskładać sprzęt a może i zarażą Cię rekonstrukcją. Jak chcesz, to wpadnij też na forum www.gearholics.pl (tylko z rejestracją napisz mi PW z nickiem bo czasami coś nie działa jak należy) i masz tam sporo osób ze środowiska reko, którzy chętnie Ci podpowiedzą jakieś fajne ekipy itd.
 5. Bardzo odkrywczy post. Po wpisaniu w google DEVGRU to jedno z najpopularniejszych zdjęć... :D
 6. Umknął mi ten temat, ale odświeżę nieco. Może potomstwo przeczyta. Po pierwsze jak można kurwa robić reko devgru inspirując się fotami z gry? Po drugie rekonstrukcję zaczyna się od wybierania okresu który Cię jara, następnie zebraniu zdjęć a na końcu zrobieniu sobie szpejlisty. Jak masz szpejlistę co Ci jest niezbędne to przelicz czy Cię w ogóle na to stać. Zasadniczo z priorytetowych rzeczy pod współczesne devgru radził bym mierzyć w AOR1, bo mało jest setów w mc a mniej w aor2. Obuwie głównie salomon, kamizelki głównie 6094a/6094k. Ponad połowa listy szpeju z pierwszego postu jest to w
 7. Czołem. Ostatnio nabyłem hk416 od vfc, jest to gbb open bolt. Wszystko ładnie pięknie, ale replika ta posiada selektor ognia z obu stron (czyli jak to w nowych hk). Chciałbym go jednak zamienić na klasyczny selektor i teraz moje pytanie- czy ktoś to robił? Czy to kwestia kupna po prostu selektora? Pozdrawiam.
 8. Czołem. Po raz pierwszy w historii ekipy jest oficjalna rekrutacja. Jak jesteś fanem nswdg i chciałbyś zrobić coś więcej niż założyć aor na strzelankę, to odezwij się (czy tutaj czy na PW na fb). https://www.facebook.com/DGREDSQDRN Poza tym szukamy osób robiących Rangersów z okolic 2010r (mile widziani zajawkowicze z m294 itd), może jakieś cagi się znajdą :) Szukamy raczej osób pełnoletnich i zdeterminowanych. Fajnie jakby zainteresowane osoby były obeznane z pojęciem rekonstrukcji, zlotów rekonstrukcyjnych i nie nastawiały się na ekipowe działania airsoftowe :) Od raz
 9. Czołem. Po raz pierwszy w historii ekipy jest oficjalna rekrutacja. Jak jesteś fanem nswdg i chciałbyś zrobić coś więcej niż założyć aor na strzelankę, to odezwij się (czy tutaj czy na PW na fb). https://www.facebook.com/DGREDSQDRN Od razu zaznaczam, że na wiadomości typu "mam scara i marpat, mogę być devgru" pozwolimy sobie nie odpowiadać.
 10. Jeżeli chodzi o manty, to chyba najlepiej na chwilę obecną wypada kopia od FMA :)
 11. Akurat strzelanie to ostatnia rzecz która mnie interesuje :) Głównie chodzi mi o dobrze wyglądającą replikę do noszenia a nie strzelania z niej :)
 12. Cześć czołem. Ostatnio zastanawiam się nad tym, która z replik gazowych H&K416 jest najlepsza. Pod uwagę biorę następujące czynniki: 1. Jakość wykonania (wykończenie, detale itd.) 2. Oznaczenia i ich zgodność z bronią palną. 3. Możliwość wsadzenia zamienników z broni palnej (kolby i inne pierdoły). Ostatnio hk stało się popularne więc pewnie ktoś będzie w stanie coś napisać sensownego.
×
×
 • Create New...