Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

keber

Użytkownik
 • Content Count

  92
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

2943 profile views
 1. Hahah aż dziś to na gearholics wrzuciłem :D Zaorane.
 2. W NSWDG nie widać takich wynalazków :)
 3. A jak ma wyglądać? Regulamin wymaga od Ciebie określonego wyglądu. Jeżeli masz wolną chwilę udajesz się do fryzjera, golisz rano itd itd. Rzuć okiem zdjęcia w A-stanie czy Iraku a odpowiesz sobie na pytanie. Jeżeli natomiast interesuje Cię dlaczego są kozaki w brodach w rozczochranych włosach - polecam zagłębić się w lektury o jednostkach specjalnych.
 4. Jedź przyjacielu na jakiś zlot reko ;) Piknik Lotniczy w Krakowie za nami, ale byli ludzie robiący wietnam. Masz wkrótce Kutno (dokładnie Leszczynek pod Kutnem - Odyseja Historyczna). Jeszcze kilka imprez się znajdzie. Poznasz tam ludzi ze środowiska reko, którzy pomogą Ci poskładać sprzęt a może i zarażą Cię rekonstrukcją. Jak chcesz, to wpadnij też na forum www.gearholics.pl (tylko z rejestracją napisz mi PW z nickiem bo czasami coś nie działa jak należy) i masz tam sporo osób ze środowiska reko, którzy chętnie Ci podpowiedzą jakieś fajne ekipy itd.
 5. Bardzo odkrywczy post. Po wpisaniu w google DEVGRU to jedno z najpopularniejszych zdjęć... :D
 6. Umknął mi ten temat, ale odświeżę nieco. Może potomstwo przeczyta. Po pierwsze jak można kurwa robić reko devgru inspirując się fotami z gry? Po drugie rekonstrukcję zaczyna się od wybierania okresu który Cię jara, następnie zebraniu zdjęć a na końcu zrobieniu sobie szpejlisty. Jak masz szpejlistę co Ci jest niezbędne to przelicz czy Cię w ogóle na to stać. Zasadniczo z priorytetowych rzeczy pod współczesne devgru radził bym mierzyć w AOR1, bo mało jest setów w mc a mniej w aor2. Obuwie głównie salomon, kamizelki głównie 6094a/6094k. Ponad połowa listy szpeju z pierwszego postu jest to wywalenia. Radzę również popracować sobie trochę nad ogólną wiedzą, bo jak widzę "snajpy" na liście to mam raka. jak masz jak masz chęć, to zapraszam do poczytania mojego tekstu na ten temat: https://gearholics.wordpress.com/2015/06/23/rekonstrukcja-od-poczatku/
 7. Czołem. Ostatnio nabyłem hk416 od vfc, jest to gbb open bolt. Wszystko ładnie pięknie, ale replika ta posiada selektor ognia z obu stron (czyli jak to w nowych hk). Chciałbym go jednak zamienić na klasyczny selektor i teraz moje pytanie- czy ktoś to robił? Czy to kwestia kupna po prostu selektora? Pozdrawiam.
 8. Czołem. Po raz pierwszy w historii ekipy jest oficjalna rekrutacja. Jak jesteś fanem nswdg i chciałbyś zrobić coś więcej niż założyć aor na strzelankę, to odezwij się (czy tutaj czy na PW na fb). https://www.facebook.com/DGREDSQDRN Poza tym szukamy osób robiących Rangersów z okolic 2010r (mile widziani zajawkowicze z m294 itd), może jakieś cagi się znajdą :) Szukamy raczej osób pełnoletnich i zdeterminowanych. Fajnie jakby zainteresowane osoby były obeznane z pojęciem rekonstrukcji, zlotów rekonstrukcyjnych i nie nastawiały się na ekipowe działania airsoftowe :) Od razu zaznaczam, że na wiadomości typu "mam scara i marpat, mogę być devgru" pozwolimy sobie nie odpowiadać. Pozdrówki.
 9. Czołem. Po raz pierwszy w historii ekipy jest oficjalna rekrutacja. Jak jesteś fanem nswdg i chciałbyś zrobić coś więcej niż założyć aor na strzelankę, to odezwij się (czy tutaj czy na PW na fb). https://www.facebook.com/DGREDSQDRN Od razu zaznaczam, że na wiadomości typu "mam scara i marpat, mogę być devgru" pozwolimy sobie nie odpowiadać.
 10. Jeżeli chodzi o manty, to chyba najlepiej na chwilę obecną wypada kopia od FMA :)
 11. Akurat strzelanie to ostatnia rzecz która mnie interesuje :) Głównie chodzi mi o dobrze wyglądającą replikę do noszenia a nie strzelania z niej :)
 12. Cześć czołem. Ostatnio zastanawiam się nad tym, która z replik gazowych H&K416 jest najlepsza. Pod uwagę biorę następujące czynniki: 1. Jakość wykonania (wykończenie, detale itd.) 2. Oznaczenia i ich zgodność z bronią palną. 3. Możliwość wsadzenia zamienników z broni palnej (kolby i inne pierdoły). Ostatnio hk stało się popularne więc pewnie ktoś będzie w stanie coś napisać sensownego.
×
×
 • Create New...