Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Venom1

Użytkownik
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

 1. Super, są zdjęcia. Z tego co widzę to mając to cudo z palmersa wpinamy się bezpośrednio w magazynek? Tak przynajmniej widać na zdjęciu na przykładzie Mini Uzi.
 2. Dzięki. Rozumiem że wydając te 140 baksów dostajemy to co na zdjęciu? Jak wygląda połączenie reduktor na butli + reduktor z linku?
 3. Jakiego typu ma być ten drugi reduktor? Bardzo mile widziany link do rzeczonego przedmiotu.
 4. A jak wygląda sprawa z kontrolą prędkości kulki? Tzn. czy jest możliwość regulacji fps? W tym filmiku: na moje niewprawne oko wydaje się że gość ma maga na gg.
 5. Trzeba by do tego wszystkiego dochodzić metodą prób i błędów. A niestety w tym przypadku błędy byłby kosztowne, ingerencja w magazynek, i to nieudana zakończyłaby się jego zepsuciem. A jeszcze jedna rzecz, w przypadku takiej modyfikacji (chodzi mi o replikę) lepsze do tego byłby wersje open bolt? Czy bez różnicy?
 6. A gdybyś wykorzystał magazynek na GG? Nadawał by się w ogóle do takiej przeróbki?
 7. Naprawdę niezłe osiągnięcie. Podziękował za informację. Jak ostatecznie się zdecyduję to pozwolę sobie jeszcze Cię "pomęczyć" :) o szczegóły.
 8. Jak sam napisałeś, ze względu na unikalność przeróbki, mógłbyś opisać jak ją wykonałeś? Co oprócz repliki weszło w skład tego systemu? Nie ukrywam że od jakiegoś czasu i mi chodzi po głowie przeróbka GBB na HPA, także każda informacja jest cenna.
 9. Osobiście mogę polecić midcapy Classic Army, pojemność 150BB. Działają bardzo dobrze, u mnie sprawdzone w AK takich firm jak VFC, G&G, Cyma.
 10. Dość ciekawa koncepcja z magazynkiem, nie ma problemów z ich nieszczelnością. No i pewnie cena takiego maga też nie jest wysoka.
 11. Czy ktoś z posiadaczy opisywanych replik używa w nich baterii typu lipo? Druga sprawa czy do emek PJ będzie pasował upper receiver z emek CA?
 12. Jeśli ta rura gazowa z szyną z linka jest w standardzie VFC (PMC AIMS) to bateria do niej nie wejdzie. Wiem bo mam tą replikę.
 13. Venom1

  AKMS by G&G

  W tej chwili nie pamiętam czy magazynek z Cymy który miałem to był midcap czy lowcap, w każdym razie działał bez problemu w tej replice.
 14. Ogólnie nieźle to wygląda. Chociaż faktycznie Helgrind ten chwyt pistoletowy mogłeś sobie odpuścić.
 15. Venom1

  AIMS od VFC

  VFC wyprodukowało dwie wersje AIMS-a. "Zwykłego" rumuna i PMC. Obydwie sa takie same, różnią je tylko chwyty pistoletowe rury gazowe z nakładką oraz łoże. Poza tymi róznicami to ta sama replika.
×
×
 • Create New...