Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SzalonyDzik

Użytkownik
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Powitać! mam problem i pytanie bo dość ciekawie się zapowiadają te lufy a ja akurat mam przeboje ostatnio u siebie z RPK. Jaką długość lufy byście polecali do V3 z borkiem od SHSa?
 2. Teraz za późno ale fakt gumke na tłoku i dyszy (ale i tak długą protecha założyłem) z miejsca musiałem zmienić a i wystrzelił mi kawałek gumy z czoła głowicy tłoka. Mimo wszystko teraz jest cały układ szczelny.
 3. Witam, czy borek typ 0 SHS-a z wyciszoną głowicą tłoka może być mało do precki 650mm 6,03? Krzaczy mi i mnie to drażni.
 4. Protecha używałem z lufą 650 choć zapewne i tak jego pojemność raczej do tej lufy była za mała. Co do samego zestawu nie jest on kompatybilny z innymi zestawami i akcesoriami bore up innych producentów ponieważ jest większy. Zestaw bardzo dobry choć wygiąłem cylinder i ciężko dostać nowy. Wiec zestaw poszedł w odstawkę ale i wspomnę że uszczelka na wyciszonej głowicy tłoka jest inna i ciężko ją podmienić na nową.
 5. SzalonyDzik

  FC VAL.

  Cylinder to tak odruchowo juz dla punktu odniesienia (choć chyba zrobię jak prawisz i spróbuje na standardowym) a sprężyna to SP160 guardera nie m160 (pomyliłem sie) choć pod ręką mam tez SP150 Guardera. Po testował bym różne warianty ale zastrzeliłem sobie przypadkiem chrono i muszę dymać po znajomych.
 6. SzalonyDzik

  FC VAL.

  Spróbuje z głowicą od GB T1 wydaje sie być na oko tym samym. Właściwie chce z tego snajperkę tylko z semi tak 580FPS zrobić. Był problem z obracającą dyszą głowicy cylindra (zakleiłem super glu) ponieważ innej opcji nie znalazłem. Następnie wsadziłem Cylinder 0, dysze doszczelnioną od ak i doszczelniłem całość (niby strzykawka). Dorzuciłem spring m160 guardera (praktycznie mowy) i zonk bo po poskładaniu 525fps Te 525Fps niby z tym co podaje producent na stronie taiwangunu sie zgadza ale wydaje mi sie ze powinno byc z 580fps chyba że to spowodowane (krótszą lufą, brakiem łożyskowanej prowad
 7. SzalonyDzik

  FC VAL.

  Witam, czy da się już gdzieś dostać nową głowice cylindra?
 8. Baza RPK JG -Gb V3 APS z blowback -Zębatki stok Tłokowa wzmocniona -Tłok SHS Tej najlepszy niebieski (przerobiony pod blowback oraz szyny poszerzone do standardu GB APS) - Sprężyna Tornado M140 (skrócona o 3-4 zwoje tak by dawała 470fps na 0.20g) - Zestaw bore up MAX PRotecha (trochę jeszcze powiększyłem średnice szlifując i robiąc polerkę) - Silnik Element Ultra Torque - Kabelki niskooporowe - Dzieła na lipo 7.4 jak i 11.1 (zawsze na 11.1) - Komora Hopsiup stock - Gumka zielona G&G - Precka Madbula V2 650mm 6,03mm Tydzień temu na chrono jakby się sama doszczelniła
 9. Czasami się coś nakręci i potem zmontuje :) Zapraszam!
 10. Jak w temacie bo doszuac sie nigdzie nie moge.
 11. Masz racje ale jeśli nie będzie sprawiać problemu to mi przeszkadzać nie będzie choć przynajmniej to nie plastik fantastik :)
 12. Co do sugestii to zawsze może ktoś coś zaproponować co można poprawić. Dotychczas mnie to nie zastanawiało ale Idąc za twym pytaniem to jak nigdy przeleciałem z magnesem i zaznaczyłem czego magnes nie przyciągał. I sam się nie spodziewałem takiej nie stali!
 13. Witam Jako że jestem posiadaczem tego sprzętu to postanowiłem co nieco napisać co było co jest i co będzie:) Replika sama w sobie dość dobra głownie na działania leśne jako efekt końcowy chce uzyskać coś w stylu szturmowo wyborowego karabinu wsparcia (jeśli istnieje coś takiego) Nazwa: Replika karabinu maszynowego JG1101 RK-74 Producent: JG Gwarancja: BYŁA! 12 miesięcy Prędkość wylotowa [FPS]: ~370 Napęd repliki: Napęd elektryczny Wersja gearboxa: Gearbox v3 Tryb ognia
 14. Czy wiadomo coś nowego o tych lufach i jak w perspektywie czasu się sprawują?
 15. Witam, co wybrać? JBU http://www.specshop....m_medium=search GUARGER http://www.taiwangun...o-psg-1-guarder Tornado http://gunfire.pl/pr...6-03-650mm.html SHS PPS http://gunfire.pl/pr...-03-650-mm.html PJ http://www.taiwangun.com/stalowa-lufa-precyzyjna-6-03-do-svd-650mm-p-j?from=listing&campaign-id=19
×
×
 • Create New...