Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CAMO 2005 - Drugi Międzynarodowy Zlot, Kraków (16-17.04.05)


Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

temat był wałkowany gdzie indziej i nie raz ... wiec nie am co znowu zaczynac:)

organizator nic nie napisał o ograniczeniach

 

hehhe ja napisze po raz kolejny - uderz w stol, a nozyce sie odezwa :D:D:D

 

moze lepiej zaczac szykowac sprzet na impreze i odpuscic sobie dewagacje na temat FPSow, granatow itp.

 

wszystkich majacych watpliwosci odsylam do regulaminu

Link to post
Share on other sites
widzieliście kiedys siwece dymne morskie? tam sie nic nie jara nie wiem jak ale dymu to to robi od groma ... mozna je kupić w większosci sklepów żeglarskich ... (przynajmniej powinno dac sie je kupić - bo to jest sprzet ratowniczy).  

 

odrazu mówie ze ceny nie znam.

 

 

W militaryarea były coś koło 80,- jedna pomarańczowe 4 minuty dymu, mozna trzymac tot o w łapie, gryzie mocno w gardło jak sie wdycha :P, uzyte było choćby w elblągu w 2003 roku na tarczy kruka 1.

 

Kupiłem kiedyś sto sztuk po cenie 6 z military area ;) nie moge załatwić wiecej niestety, tak tylko informujuę ze cena jest mocno zawyzona.

 

Co do zasad to są ważne, czym głupsze tym lepsze :P Ale jak to sie mówi, udział w zlocie jest dobrowolny. Albo sie ktoś zgadza z zasadami i jedzie albo jedzie nie zgadzając się i milczy, albo sie nie zgadza i nie jedzie - wtedy nic mu do tego !

Link to post
Share on other sites

Może zakończmy dywagacje na temat co wolno, a co nie na zlocie. I nie wprowadzajmy zamieszczania.

Organizator powiedział, że ma być TAK to niech TAK będzie. Jeśli się komuś nie podoba to napewno będą jeszcze jakieś inne imprezki.

 

Pytanie do organizatorow.

Czy sa juz jakies wstepne podzialy, kto z kim itp.

Czy jako uczestnicy dowiemy sie o nich przed zlotem (zamieszczone beda w sieci itp), czy dopiero na miejscu w piatek/sobote ?

Link to post
Share on other sites

ja proponuje scenariusz rozeslac uczestnikom przed zlotem... (o ile taki bedzie) jak wiadomo na zlocie sa ciekawsze zajecia od czytania scenariuszy. Pare razy sie juz zdarzyaly problemy ze nikt nie wiedzial o co biega;/ np W janowie. Kozi dal scenariusz a malo kto go przeczytal...

Link to post
Share on other sites

Nie ma gornej granicy FPSow jak na razie.

- temat jak dla mnie troche glupi. Z czytanych przeze mnie forum roznych (przede wszystkim zagranicznych) wynika ze im wiecej fpsow tym z dalszej odleglosci ludzie strzelaja. Wzorowym przykladem sa chyba Szwedzi.

Tylko u nas jakos w Polsce pokutuje myslenie AEG stock to okolo 25m i ludzie przescigaja sie na ile mozna strzelic ze stocka. Jak przychodzi do upgrade'ow to kazdy mysli z jak bliska mozna z 550fps przywalic zeby nie przestrzelic innego gracza.

 

Jedno jest pewne na zlocie bedzie chrono.

 

 

Scenariusze raczej nie beda podane. Gdyz beda ciagiem zdarzen zaleznych od przebiegu rozgrywki. Moze zdecydujemy sie na podanie pierwszego. Ale watpie.

 

Jak ktos ma problem z czytaniem bo bedzie nie wstanie (czytaj pod wplywem) to nie ma problemu ze nie bedzie wiedzial co jest w scenariuszu. I tak wyleci z poligonu. KROPKA

 

Co do podzialow to bedzie tak:

Polska vc International :-) pasi??

a na powaznie ... tak wlasnie bedzie.

Link to post
Share on other sites

 

Jak ktos ma problem z czytaniem bo bedzie nie wstanie (czytaj pod wplywem) to nie ma problemu ze nie bedzie wiedzial co jest w scenariuszu. I tak wyleci z poligonu. KROPKA

 

hehehe chcesz wywalic 80% uczestnikow??

 

 

Co do podzialow to bedzie tak:

Polska vc International :-) pasi??  

a na powaznie  ... tak wlasnie bedzie.

 

hmmm IMO szkoda - liczylem na atrakcje zwiazane ze wspolpraca z obcokrajowacmi .... i zeby nie skonczylo sie tak, ze jedna z atrakcji zlotu dla przyjezdnych z europy beda.... polacy jako przeciwnicy

Link to post
Share on other sites

 

Jak ktos ma problem z czytaniem bo bedzie nie wstanie (czytaj pod wplywem) to nie ma problemu ze nie bedzie wiedzial co jest w scenariuszu. I tak wyleci z poligonu. KROPKA

 

hehehe chcesz wywalic 80% uczestnikow??

 

jaki problem?? przecież zapłacili wcześniej :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

Frugo: ee sorry, ale rok temu nikt niewiedzial o co chodzi w scenariuszu(ani Szwedzi ani Slowacy ani Czesi). to jak teraz niezrozumiemy to nas wszystkich wywalicie? :lol:

nawet ludzie od was to blednie tlumaczyli, kazdy cos innego

mysle ze naprawde chociaz paru dowodcom moglibyscie dzien albo 2 wczesniej wyslac chociaz ogolne info o scenariuszach

Link to post
Share on other sites

kuuuuuuuuuurde ... tez zle zrozumieliscie.

 

ja mowie ze wywale kazdego PIJANEGO!!!!!!! a nie kazdego ktory nie przeczyta scenariusza :-)

 

 

Beda scenariusze na stronie raczej na pewno, jeszcze tylko musimy to chociaz na ang. przetlumaczyc :-) zadowoleni.

 

 

Co do parkingu strzezonego.

Obok noclegu (ok. 250m) jest parking szpitala specjalistycznego Rydygiera. Tam jest okolo 2000 miejsc. Jako ze bedzie to weekend to nie bedzie problemu z iloscia miejsc.

Link to post
Share on other sites

teraz doczytalem Mao.

 

Dowodcy obu stron walczacych sa juz wyznaczeni i beda pelnili swoje funkcje na zasadzie Generalow. Oni beda znali scenariusze wczesniej.

 

 

Dla dobra uczestnikow - jako ze nie mamy mozliwosci wydrukowania takiej ilosci - prosimy o wydrukowanie sobie mapek poligonu.

(mapka do scenariuszy powinna zostac dodana w ten weekend)

Link to post
Share on other sites

...co do podzialu to moze warto pomyslec o klimacie grup polnoc - poludnie polski... plus ekipy zagranicy...

np: brytole z polnocy + bytole z W-wy + np: brytole z Czech...

dodatkowo ekipy z mazowickiego, ktore sie kojarza ze spotkan i wszystko bedzie gralo...

tak samo jak ekipy z poludnia, ktore sie juz wczesniej spotykaly...i wspoldzialaly...

taki podzial bedzie efektywny i bedzie umozliwial sprawna wspolprace na polu bitewnym :wink:

taka mam mysl, ale oczywiscie wszystko w rekach organizatorow...

pozdr.

Link to post
Share on other sites

Dla dobra uczestnikow - jako ze nie mamy mozliwosci wydrukowania takiej ilosci - prosimy o wydrukowanie sobie mapek poligonu.  

(mapka do scenariuszy powinna zostac dodana w ten weekend)

...że jak...?? A ksero to co ?? Przy tej cenie takie teksty są żałosne.

Link to post
Share on other sites
No w sumie ciekawa bylaby wspolpraca z obcokrajowcami, ale przeciez sa wsrod nas (i obcych) tacy ktorzy nie znaja jezykow wspolnych... wiec w sumie chyba taki podzial bylby mimo wszystko najlepszy...

 

ksenofob

 

a myslisz, ze sloweniec i szwed to sie latwo dogadaja, jesli obaj nie beda sie poslugiwac wspolnym jezykiem?

 

akurat w zwiazku z tym, ze gro "przyjezdnych" to nasi bracia zza poludniowej granicy, to nie ma problemu z bariera jezykowa - spokojnie mozna sie dogadac

 

w przypadku podzialu MY vs. reszta swiata - jedyna atrakcja bedzie mozliwosc postrzelania do inaczej szwargoczacych przeciwnikow.

 

Ja bym mimo wszystko apelowal do organizatorow o rozwage i przychylenie sie do wersji podzialu umozliwiajacego pozania sie z przyjezdnymi z poza granic naszego kraju.

Link to post
Share on other sites
Co do parkingu strzezonego.  

Obok noclegu (ok. 250m) jest parking szpitala specjalistycznego Rydygiera. Tam jest okolo 2000 miejsc. Jako ze bedzie to weekend to nie bedzie problemu z iloscia miejsc

 

Jak ceny na tym parkingu ? Może wynegocujcie jakieś zniżki dla zlotowiczów [w końcu auta będą tam stały 2 dni ] Muszę to wiedzieć.

Link to post
Share on other sites

Ksero A4 kolor - 4 PLN we Wrocławiu ale przy tej ilości pewnie można negocjować.

 

Poza tym odczuwam głód informacji:

1. rozumiem że 15-go mamy się stawić w noclegowni (że tak to ujmę) a nie na poligonie

2. lubię herbatę - czy w tych akademikach będzie dostępny wrzątek czy mam zabrać grzałkę albo robić buzałę?

3. obiady pewnie będą na poligonie - brać menachy czy zapewniacie ekskluzywną zastawę z oryginalnego polskiego plastiku?

4. po kiego ch....grzyba dawałem swój e-mail jeżeli jedyne info jakie otrzymałem to było potwierdzenie rejestracji

Link to post
Share on other sites

1. wziasc grzalke, wrzatek powinnien byc, ale na wszelki wypadek.

 

2. sztabowka nie potrzebna ta mapa jest ok :-) http://camo.civ.pl/zlot/pasternik/index.htm

 

3. wole wydac 4zl x 300 na porzadna nagrode niz na mape ktora polowa ludzi i tak wywali jeszcze przed scenariuszem.

 

4. 15tego w noclegowni - godzina miedzy 18 a 22 tak jak na stronie.

 

5. obiady z ekskluzywnego steropianu. jak ktos woli moze wziasc menazke.

 

6. Szemil: a po to ze bedziemy potem cie meczyc spamem :-) ;-)

 

7. Po uzgodnieniu i wzieciu pod uwage glosow uczestnikow - sklady beda mieszane. :-) powodzenia z dogadaniem sie z Wegrami :-) ;-)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...