Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rodzina M4 [SRC]


Recommended Posts

O kurde też przepłąciłęm :wink: czego oni te ceny tak zniżają? Pewnie im sprzedać zbytnio nie idzie :wink: .

 

Niedawno przestrzelałęm moją sr4a1 :mrgreen: zasięg to ok 50-55 m nie mierzyłem dokłądnie skupienie jest zachwycające :-o jedna na ok 6 kulek leci troszkę wyżej :???: .Fakt ,że mam zamontowaną komorę GUARDER'a :uśmiech: ale gumka jest stock'owa.też jestem zdziwiony ,że spręzyna nie jest błękitna tylko srebrna :evil: .Coś widze ,że KRAKMAN'i lecą sobie w kulki :wink: .

Link to post
Share on other sites
  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:wink: :poddanie:

Jakbyś wiedział, że ceny u krakmanów automatycznie się zmieniają w związku z kursem dolara to byś nie walił głową w mur. :wink: Ale może jak sobie powalisz, to nie będziesz stawiać tyle emo emotikonek. :wink:

Bosz... wyluzuj trochę co? Albo idź do psychologa.

 

2_772833e79a5c4ab64e6cce62c4f8d035.jpg

TUTAJ KLIKNĄĆ!

A ta sprężyna to to nie jest?

Użytkownik przy kupnie repliki otrzymuje dodatkowo sprężynę 100 m/s która na życzenie może bezpłatnie zostać zamontowana w replice zamiast sprężyny 120 m/s.
Edited by Nerpa
Link to post
Share on other sites

2_772833e79a5c4ab64e6cce62c4f8d035.jpg

TUTAJ KLIKNĄĆ!

A ta sprężyna to to nie jest?

 

Tak to jest ta... ale istnieje tylko fikcyjnie - na zdjęciu, w rzeczywistości jest tak jak napisałem, ani ta w gb ani ta w pudełku nie jest niebieska...

Edited by overx
Link to post
Share on other sites

W moim SR4 CQB przy zakupie zażyczyłem zamontowania sprężyny m100. Drugą spężyne oczywiście otrzymałem w komlecie i jest ewidentnie niebieska.

 

OOOO to fajnie ci przynajmniej masz niebieską oddzielnie :-P ja to bym ją oprawił w szkło i powiesił na ścianie :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Zaobserwowałem dziwne zjawisko, tj, gdy magazynek jest włożony chrono pokazuje 120m/s gdy wyjmę magazynek to jedna kulka zostaje w komorze i po oddaniu strzału (bez magazynka) chrono pokazuje aż 125-126 m/s , to samo dzieje się nawet gdy mag jest włożony ale podaje ostatnią kulkę. Wie ktoś czym to może być spowodowane?

Edited by overx
Link to post
Share on other sites

Zaobserwowałem dziwne zjawisko, tj, gdy magazynek jest włożony chrono pokazuje 120m/s gdy wyjmę magazynek to jedna kulka zostaje w komorze i po oddaniu strzału (bez magazynka) chrono pokazuje aż 125-126 m/s , to samo dzieje się nawet gdy mag jest włożony ale podaje ostatnią kulkę. Wie ktoś czym to może być spowodowane?

Tak. Niestabilnością komory Hop Up.

Link to post
Share on other sites

Dziękuje za wskazówki, czyli rozumiem, że dysza nie przylega zbyt dobrze do kołnierza gumki, to wyjaśniało by fakt czemu bez magazynka kulka w komorze wylatuje z większą prędkością. Ale nie mogę zrozumieć dlaczego ostatnia kulka w komorze także wylatuje szybciej nawet z włożonym magazynkiem.

Link to post
Share on other sites

dziwne, u mnie komora sztywno siedzi. czy przy wkładaniu palca przez gniazdo magazynka u was komora się rusza?

 

Po wyjęciu karabinka z pudełka mogłem ją palcem spokojnie przesuwać w stronę lufy jakieś 2-3mm po czym wracała na swoje miejsce dzięki sprężynce, po uszczelnieniu teflonem dalej mogę ją popchać do lufy ale dużo mniej. Oprócz tego komora także delikatnie "chodzi" na boki.

 

Gaszczur jest też taka możliwość, że komora siedzi ci sztywno bo wplątał się miedzy nią a korpus przewód zasilający. Mi przy składaniu tak się stało i faktycznie komora ani drgnęła.

 

Reasumując do czego w końcu służy ta sprężynka przy komorze? komora powinna mieć możliwość "chodzić" w przód i w tył czy może powinna być na "Sztywno" ?

Edited by overx
Link to post
Share on other sites

Nie mogę już edytować. Więc pierwsza awaria po 3k kulek, podczas strzelania przestało naciągać sprężynę.Pod koniec na singlu strzelił dwa razy. Myślałem, że bateria padła, ale na nowo naładowanej baterii po naciśnięciu spustu słychać tylko "klik" ślinika. Nie wiem co mogło się stać.

Edited by overx
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...