Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rodzina M4 [SRC]


Recommended Posts

testowaliśmy kiedyś na strzelaniu właśnie magi i tak:

CA, TM pasują idealnie :D baa, lepiej niż w oryginałach bo WOGÓLE się nie chybocą!

 

Krókie midcapy g&g - średnio podają kulki [po nasmarowaniu porządnym 0 stresu już]

 

Firmowe Hicapy - bajeczka :] z magami 0 problemów... nie to co w Cymowym Kałaszu :(:(:(

Link to post
Share on other sites
  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pogadałem z Krakmanami i teraz cena wynosi 599zł nie 649zł. Mają też jakieś tańsze baterie od Sanyo do sklepu sprowadzić.

Demontee chyba niedługo mają zamawiąc gdzieś był o tym temat, tylko pierwsza sprawa nie maja ich na stanie, druga że wole mieć gwarancje w Polsce (-;

Link to post
Share on other sites

Ja sie naczytalem na forum tych postow stwierdzilem, ze pozwole sobie poradzic komus :) . SoH Jasio ja na twoim miejscu bym od razu wymienil zebatki na stalowe, bo po prawdopodobnie pierwszej strzelance Ci one pójdą,a tak zaoszczedzisz na przesyłce (nie bedziesz musial placic dwa razy za nią :wink: ). A co do tych 30fps, to na twoim miejscu bym bral podstawową wersje 300fps bez zadnych dodatków + zebatki stalowe no i oczywiscie bateria i ladowarka, ale lepiej kupic gdzies indziej bo ta bateria na taiwanie jest podobno kiepska. :)

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Zalezy na czym polega ten tunning o 30 fps wiecej. Jesli wymiana sprezyny to masz jednak pewnosc ze nie zmaleje ci ta predkosc wylotowa. Ja osobiscie bede bral ta wersje 330 fps, chyba e podacie jakies sensowne powody by tak nie robic. A co do zebatek, to wymien tylko tlokowa, bo reszta zebatek jest stalowa. I zrob to odrazu przy zakupie bo potem bedziesz placil za robocizne. To chyba tyle.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

witam

mi zębatka tłokowa poszła po ok. 4000kulek,karabin jest w seriwisie i montują mi zębatke stalową oraz sylikonową gumkę HU.

A co do baterii,mam tą co była razem w zestawie z sr4 no i....

odradzam tej batki,jak karabin na niej mi wystrzela 1000kulek to jestem cały happy :P , więc lepiej kupić batke osobno

 

[ Dodano: Sat 03 Jun, 2006 ]

aha,i jeszcze jedno-nigdy nie kupie batki razem w zestawie z gunem :P

 

[ Dodano: Sat 03 Jun, 2006 ]

a niewiecie czasem co zrobić z chwiejną lufą,aby ten efekt wyeliminować ??

Link to post
Share on other sites

- przełączasz na 'safe'

- zdejmujesz kolbe, odkrecasz imbus który trzyma zaślepke teleskopu, zdejmujesz zaślepke, w środku widzisz śrube krzyżakową no i ją odkrecasz

- wybijasz taki mały pin tuż nad spustem

- odkrecasz zatrzask magazynka

- odkrecasz pokrywe silnika

- zapamietujesz ułozenie silnika i kabli

- okrecasz śrubki w środku chwytu i zdejmujesz go

- teraz GB lata w body, przesuwasz go do przodu i tył do góry podnosisz i wyjdzie

Link to post
Share on other sites

Co do mojego problemu z kablami wspomnianego na poprzedniej stronie , to jest on rozwiązany.Okazało się że kabel w jakiś sposób "rozciągnełem" wyjmując baterie.Wystarczało go troche wepchnąć , aby końcówka wystawała tylko troszke z wnętrza rury na której trzyma się kolba.Teraz karabin pobiera prąd jak należy.Jak widać , rozwiązanie było banalne :P

 

Pozdrawiam , Haszczu.

Link to post
Share on other sites

Ja znalazłem super sposób na chwiejną lufę zastosowałem go swojej emce z Src. Wyjmujemy górną częśc body (upper reciver) i odkręcamy śróbki po jego bokach. Rozchylamy troche body i wpychamy tam małe kawałki gąbek. Nie można przesadzić bo wtedy nie zamknie się tych 2 połówek. Skręcamy to wszystko i cieszymy się brakiem chwiejnej lufy !! :)

Link to post
Share on other sites

Co do Hop-Up-u po rozkręceniu na czynniki pierwsze zauważyłem jeszcze coś dziwnego na jednej zębatce jest ogranicznik wygląda tak jak by między zębatkami zostało coś z formy przy odlewaniu zębatki.

Zapewne jest to po to aby nie przekręcić Hop-Up-a, niektóre problemy przy regulacji HOP-UP'u mogą się wiązać ze złym ustawieniem tej zębatki, najlepiej było by poprostu wypiłować ten ogranicznik.

 

Jak dorwe jakiś aparat cyfrowy z "Makro" to sprubuje załączyć fotke.

Link to post
Share on other sites

Tej zębatki (ostatniej) nie ustawisz źle. Z drugiej strony jest krzywka która własnie przy najsilniejszym wypchnięciu Hop-Up się blokuje.

 

Nie wypiłowuj bo to nie ma sensu.

 

Jeśli za słabo podkręcia Ci Hop-Up sprawdź dystanser.

 

Pozdrawiam

 

Medium

Link to post
Share on other sites

Haha, ale miałem zonka z wymianą bebechów w tym SRC :lol:

Wymieniłem kumplowi zębatki, głowice tłoka, sprezyne, prowadnice i łożyska. Złożyłem do kupy i co, zebatki sie krecą, dysza pracuje ale ..... tłok sie nie rusza 8O Po kilkukrotnym otworzeniu gb i złożeniu kończyły mi sie pomysły, aż w koncu zerknąłem na stockową głowice tłoka. I co sie okazało ? Jest dwa milimetry dłuższa niż CA. Przez to tłok za bardzo chował sie w cylindrze i zębatka go nie łapała, tylko rysowała jego końcówke. Po powrocie do stockowej śmiga jak ta lala :P Może ten ich tłok jest ciut przy krótki bo po wymianie głowicy tłoka w Wellu nie było żadnych komplikacji.

 

Druga rzecz tyczy sie głowicy cylindra, ma jakąs trefną uszczelke, albo też jest minimalnie weższa gdyż lata sobie po cylindrze jak chce, gdyby nie było tego bolca co ją utrzymuje przy gb było by głupio :P

 

GL & HF przy tuningu.

 

PS. Ja chyba wolałbym kupić nowego CA niż bawić sie w to całe gówno :P

Link to post
Share on other sites
Z tego co wiem' date=' i czytalem tu na forum, w kazdym modedlu SR4 trzeba dopychac ta raczke. Sprezynka jest za slaba aby moc pociagnac to do konca ;)[/quote']

a to nie prawda 8) w moim zawsze dzialalo.

obecnie mam metalowe body i coz tej balszki niema bo sie juz nie miesci /?!/ oprocz body pojawila sie tez lufa precyzyjna i uszczelnienie tloka. lufa si enie chwieje - bardzo to w abs'ie przeszkadzalo

a to co zauwazylem w replice po zmianach:

tor kulki jest zachowany na odleglosci 15-20 m /zrobilem pomiary - kontrolne slupki co 5m/ potem kulka spada /0.25/ i to widac, max zasieg kulki gdzie dolatuje to 54m - pomiar dokladny. skupienie w celu - poprawa w 100% zdarza sie co prawda jakas tam dziwna kulka ze odbija w prawo. obecnie replike chce sprobowac na 0.20 ale watpie czy to pomoze od zawsze strzelalem na 0.25 i byly takie same wyniki. ogolnie polecam.

Link to post
Share on other sites

Prześledź dokładnie krok po kroku:

1. Bierzesz klucz imbusowy do ręki

2. Wkładasz go w dziurkę

3. Kręcisz odwrotnie do ruchu wskazówek zegara

 

Jakbyś czegoś nie rozumiał to pisz. Zrobię adnotację do każdego punktu.

 

 

 

 

:ściana: :ściana: :ściana:

Link to post
Share on other sites

Co do zasięgu to jestem mile zaskoczony, bo spodziewalem się góra tych 40m, a tu pojechalem sobie na działeczke i wychodzilo ponad 50-55m, na 40m to lecą jak HU jest "wyłączony". Aha strzelalem na kulkach 0,25, z A3, z silikonowym HU. JAk narazie wszystko mi się podoba, oprócz tego że czasami pomimo że ustawie na SEMI to strzela jak na AUTO (choć wydaje mi się że to coś z magazynkiem, bo tylko gdy wloze maga to tak sie robi)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...