Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

To przy okazji - odnośnie ekscytującego mnie SR36K - zauważmy, że z przodu nie ma za co złapać zaczepu zawieszenia. Nie ma tej zabawnej przyczłapy jaka jest w SR36C albo SR36KV, czy w konkurencyjnych, krótkich JG.

 

W sumie pół problemu, bo bezsens w jaki wyposażono np. długie G36 JG to podwójna pułapka na łatwowiernych.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Więc tak, przyszła do mnie moja repkika G36 KV.

Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne, abs wygląda na wytrzymały i nic nie skrzypi. W kolbie zmieściła mi się batka large 2400 i mogę spokojnie złożyć ją do końca.

Pozytywnie zaskoczyła mnie też komora hu - metalowa i innej budowy niż stockowa z jg czy alu z bigdragona (jak dla mnie lepsza). Gb narazie nie otwierałem, nie mam teraz czasu a i tak muszę czekać na cylider do bore upa.

Jedyne co nie podoba mi się w replice to latający lekko magazynek (od JG też lata) i szczeliny na łożu między jego połówkami.

Co do celności / zasięgu nie mogę powiedzieć dokładnie ale jestem zadowolony jak na stock, na "oko" strzela na poziomie emek z PJta.

Szyny ris są minimalnie węższe od standardowych jakieś 3 mm a szynę pod łożem można przesunąć bardziej w kierunku magazynka.

JG sie chowa przy replice SRC :D

Edited by YodaSan
Link to post
Share on other sites

Dzięki YodaSan za twojego posta również kupię to g36 KV tylko li-po 7.4 2200 mah. Mógłbyś sprawdzić czy takie wymiary batki się tam zmieszczą "Wymiary 104x35x17 mm." Wspomniałeś coś o cylindrze do bore upa (wymieniasz z doświadczenia, czy z takiego widzi mi się? Bo jeżeli lepiej to wymienić to może przy zamówieniu to dokupię, bo sam sobie na pewno nie poradzę)

Link to post
Share on other sites

Musze wymienić cylinder bo w mojej starej replice G36C wystarczył typ 2 teraz mam dłuższą lufę i przydało by się wymienic na 0 (w stocku jest 0 ale nie podpasuje do mojego boreupa)

Batka jaka max się zmieści przy złożonej kolbie może miec wymiary 170 x 55 x 25 mm.

Edited by YodaSan
Link to post
Share on other sites

Seger z tymi wtykami masz rację. Kupiłem w skorpionie w Lublinie pakiet 11,1V 35C bez wtyczki (końcówki przewodów izolowane termokurczką), ale znajomy kupił na tajwanie Li-Po Firefoxa i tam był wtyk Tamiya mini i jakieś dziwne złącze do balancera. Jak widać różnie z tym jest.

Link to post
Share on other sites

Mała korekta tego co pisałem o G36KV. Tu - jak napisano na ukraińskim forum - Formoza:

formo25.jpg

 

Dla porownania z eSRCesami. Poniżej inna konfiguracja G36KV, bliższa temu co proponuje SRC:

http://www.pixagogo.com/1721354100

 

Oraz recenzja produktu. Autor zwraca uwagę m.in. na słaby tłok jak na potrzeby sprężyny 120 (co akurat nie powinno przerażać właścicieli [JG]), nienajlepszą komorę hop-up, ale generalnie ocena pozytywna. Autor porozkładł SR36KV na kawałki, warto rzucić okiem:

http://www.airsoftforum.com/board/SRC-GenI...ho-t173132.html

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...