Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Okulary G-C4 ACM


Recommended Posts

Jeżeli dbasz o całość swoich oczu odpuść sobie wszelkie okularki ACM.

Bezpieczeństwo niestety wymaga kosztów.

Co przez to rozumiesz? Kolega używa tych okularów ponad rok, kilka razy dostał w szkła i oprawki i okulary są całe

Link to post
Share on other sites

Co przez to rozumiesz? Kolega używa tych okularów ponad rok, kilka razy dostał w szkła i oprawki i okulary są całe

Zgadnij.

 

 

Skoro kolega ponad rok używa więc poco się pytasz czy warto kupić.

Kolegi zapytaj. A ja dalej będę ostrzegał przed wszystkimi okularkami ACM, bo wiem co potrafią z nich zrobić kulki.

Link to post
Share on other sites

Za tą cenę możesz kupić coś o wiele tańszego, o wiele lepszego i o wiele bezpieczniejszego, chociażby Uvexy I-vo. A po drugie kolego Renger zanim coś kupisz to pierw naucz się czytać.

UWAGA!

PRODUKT NIE JEST PRZEZNACZONY DO WYKORZYSTYWANIA PODCZAS GIER TAKTYCZNYCH/WOJENNYCH/ASG.

 

Dziękuję bardzo, dobranoc.

Edited by Krysiek
Link to post
Share on other sites

Co przez to rozumiesz? Kolega używa tych okularów ponad rok, kilka razy dostał w szkła i oprawki i okulary są całe

 

 

widzisz..z ACM jest tak,że Twój kolega trafił dobry egzemplarz widocznie,ale Ty możesz nie mieć tyle szczęścia ... pomijam już to,że za 30zł można kupić dobre uvexy i-vo ,za 20zł dokupisz sobie jeszcze dodatkową szybkę w innym kolorze i masz coś dobrego i sprawdzonego przez wiele osób :)

 

edit: Krysiek mnie ubiegł :P tylko dodam jeszcze to ,że ten opis jest czasami używany w instrukcjach do gogli i okularów :F o ile pamiętam to w instrukcji do moich x800 było coś takiego

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites

Mnie zastanawia ile ludzie jeszcze będą ryzykować utratą oczu za sprawą chińskich produktów.

 

A jak ktoś chce mieć coś naprawdę mocnego a nie ma dużo kasy to okulary specs.

 

http://allegro.pl/item1177879637_okulary_s...olecam_bcm.html

 

Można też kupić same okulary bez pokrowca tylko z jedną szybką za śmieszne pieniądze w porównaniu do ochrony (koło 20zł)

 

Są to okulary balistyczne i można je nawet z śrutu ostrzelać.

Link to post
Share on other sites

widzisz..z ACM jest tak,że Twój kolega trafił dobry egzemplarz widocznie,ale Ty możesz nie mieć tyle szczęścia ... pomijam już to,że za 30zł można kupić dobre uvexy i-vo ,za 20zł dokupisz sobie jeszcze dodatkową szybkę w innym kolorze i masz coś dobrego i sprawdzonego przez wiele osób :)

 

edit: Krysiek mnie ubiegł :P tylko dodam jeszcze to ,że ten opis jest czasami używany w instrukcjach do gogli i okularów :F o ile pamiętam to w instrukcji do moich x800 było coś takiego

Bo zapis ten chroni sprzedawcę, gdyby coś się stało...

 

Takich okularów nie polecam - mam co prawda egzemplarz sygnowany jako firmy Daisy, ale wygląda identycznie. O ile słabsze repliki wytrzymywały, to po strzale z HK416 JG szybka wypada z ramki :)

Link to post
Share on other sites
UWAGA!

PRODUKT NIE JEST PRZEZNACZONY DO WYKORZYSTYWANIA PODCZAS GIER TAKTYCZNYCH/WOJENNYCH/ASG.

Dziękuję bardzo, dobranoc.
Wypada zainteresować się tematem zanim zacznie się doradzać. Takie same adnotacje są przy Bolle, ESS, Okleyach itd. Dupochron producenta i sprzedawcy.
Link to post
Share on other sites

W takim razie jakie okulary wybrać w granicy 100zł? Chciałbym aby miały one możliwość wymiany szybek. Poszukałem troche na necie ale niestety nieznalazłem sklepu gdzie można kupić dodatkowe szybki do okularów jakie wymieniliście, będę wdzięczny jak podacie nazwy sklepów gdzie je znajdę.

Edited by Rengar
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...