Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M24----> Warrior----> VSR


Recommended Posts

Siemka wszędzie są porównania pomiędzy m24 a warriorem albo vsr ale nigdzie tych trzech naraz !

Ok a więc może napiszę coś na wstępie

 

W asg bawię się od 1,5roku, posiadam Glocka 17 KSC i m4 sr5 KWA II generacja ( żeby nie było lepiej kup sobie jakiegoś aeg xD) Bardzo lubię się skradać i strzelać z daleka jestem cierpliwy iż z m4 nieraz długo leżę w jednym miejscu ( uczyłem się cierpliwości i sprawdzałem się czy snajperstwo jest dla mnie)

Tak zakochałem się w tym ostatnio dopadł mnie przypływ gotówki i zastanawiam się nad zakupem sprzętu do lasu iż m4 ma 345fps jak narazie mam pieniążki na stockową replikę ale postanowiłem iż wraz z przypływem gotówki będę tuningował "Snajpe" Zastanawiałem się nad zakupem m24 ponieważ precke mogę wstawić bez wymiany komory hop-siup wtedy tuning wyniesie mnie 300zł precka (promyk) cylinder 300% 499zł gumka stabilizatory itp 100zł replika 900zł czyli za 1799zł mam jako tako strzelającą replikę aby uczyć sie na niej poprawnego działania na dalszych zasięgach, jak będzie kolejny przypływ gotówki to będę wymieniał kolejne części takie jak komora hop-siup trigger itp

 

Natomiast warrior (przeczytałem 128stron o nim) do warriora muszę kupić komorę pdi której akurat w sklepach niema czyli 300zł komora 300 precka warrior 500 tłok200 prowadnica 100 sprężyna 60 czyli 1460 i może osiągnę 550-580fps Ale jednak replika to chinol !!!

 

Następnie przyszło mi do głowy vsr muszę na początku wymienić komorę której również nie ma i preckę i tu jest problem vsr ma 303mm a m24 chyba 509 wiec chyba celniejsza będzie m24 gdyż mogę precke dać np 550 i malutki tłumik a w vsr mogę dać max 400 żeby tłumik był estetyczny do tego aby osiagnąc moc ponad 500fps konieczny jest trigger czyli 820zł bodajże + części takie jak tłok itp

 

Nie wiem co wy o tym sądzicie proszę o jakieś podpowiedzi w sumie cena nie gra roli bo tuningował będę i tak w ratach ale tańszy początkowy tuning wyjdzie w m24 która jest jednak firmowa nie tak jak warrior aa i zapomniałem napisać iż zdaję sobie sprawę iz m24 ma dupne magazynki ale mogę poświęcić te 40zł miesięczne na nowy magazynek

Edited by pucus
Link to post
Share on other sites

1. Do VSR nie musisz kupować komory. Wystarczy wybrać z pośród dwóch dedykowanych do niej luf. Do tego bardzo dobrej jakości.

 

2. Długość lufy VSR wynosi ponad 450mm (nie pamiętam dokładnie). I zasięg nie tylko zależy od długości lufy, ale jej jakości i wykonanie "precki".

 

3. Słyszałem opinie, że lufy AEG montowane w M24 są z dupy na stockowej komorze.

 

4. Do M24 musisz od razu kupić lunetę (200-300zł) bo nie ma przyrządów celowniczych. VSR jest wyposażona w celowniki mechaniczne, więc nie ma konieczności kupowania lunety.

 

5. Magazynki w M24 są bardzo dupne i możesz stracić do nich cierpliwość. A lepiej, żeby magazynek Ci się nie popsuł w trakcie strzelanki.

 

6. Jeśli nie liczy się cena, ja bym wybrał VSR.

- kupić replikę

- Zero Trigger PDI

- tłok PDI (broń boże tłok LayLaxa !!!) ew. toczony u tokarza

- lufę LayLaxa albo KM Heada

- gumkę HopUp KM Heada dedykowaną (RH 45 lub RH 55)

- prowadnicę (może być u tokarza)

- sprężynę

- RIS i lunetę

- stabilizatory, tłumik i inne bajery.

Edited by PiterTKD
Link to post
Share on other sites

Piter wielkie dzieki za zainteresowanie

 

Lunetę mam juz z głowy bo kupiłem wcześniej i to dobrej jakości wiec o lunetę sie nie muszę martwic

 

Co do wsadzania luf aeg do vsr wiem że trzeba podciąć jakieś mocowniki w komorze hop-siup czy stracę na szczelności ??

 

Opyla mi się kupić ten komplet za 600zł ?? http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=93029

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...