Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki 0,30g


Recommended Posts

Postrzelałem z wysępionych Biovali na Tomaszowie (jak poszliśmy repliki testować, kumpel był tak miły i przywiózł nam ich trochę, bo chciałem zobaczyć jak latają). Małżonka też postrzelała...

Chyba nie lubią Guarderów, bo dalej strzelamy z .28G&G brązowych.

Link to post
Share on other sites

@Tuksiak

Rozumiem że pisząc o Guarderach masz na myśli gumki tej firmy...

Sam z chęcią używał bym G&G ale przy 490fps 0,28g to ciut za mało. Zwłaszcza że chodzi o karabin prawie-wyborowy ;-)

 

Co do balsterów mam mieszane uczucia. W paczce którą zamówiłem dosłownie co trzecia kulka jest źle odlana. Mówię tu o tej serii z zieloną etykietą, nie wiem jak jest z tymi "diabelskimi".

Link to post
Share on other sites

Ano mało. Tak o gumach napisałem.

Ja wtedy miałem 475 na pokładzie ;-). Szukałem jakiś 0.36 ale nikt nie miał/nie chciał odstąpić.

Sprawdź zresztą sam, paczka mała nie kosztuje jakiś szalonych pieniędzy. A ja tam się nauczyłem już mało ufać innym opiniom, bo replika replice nie równa i nie zawsze to co napisano pokrywało się u mnie z rzeczywistością. Napisałem u mnie na 3 replikach latały tak sobie, powtarzalności nie było jakiejś niesamowitej, może u Ciebie będzie lepiej. Nie wiem jak te P&J 0.32, bo nie miałem okazji na nich postrzelać, a podobno niezgorsze są.

Link to post
Share on other sites

0,3 Xtreme - są the best! U nas w dolnośląskim używa ich większość ludzi mających pod palcem 460-540fps.

 

Odrobinę słabsze ale na równie dobrym poziomie są Madbull'e. Devile są przereklamowane i za drogie jak na swoją jakość. Kiedyś były STTI różowe ale już ich nie widziałem u nas ze 2 lata.

 

Pozostałe ze "średniej półki" to strata pieniędzy, głównie ze względu na brak powtarzalności na dystansie >40m.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak te P&J 0.32, bo nie miałem okazji na nich postrzelać, a podobno niezgorsze są.

Sprawdzałem te P&J na swojej replice AK74 przy 500 fps latają gorzej niż Guardery 0.28 g.

pod katem powtarzalności, strasznie lubią skręcać w lewo po przeleceniu 50 m .Zasięg porównywalny.

Link to post
Share on other sites

U mnie Devile 0.36 latają jak po sznurku, i to mimo stockowej lufy 6,08.

Więc jednak nie są tak przereklamowane;)

@Topic Teoria teorią, a w praktyce "najlepsze" kulki czy gumki mogą nie podpasować replice i trzeba dobierać pod konkretny przypadek.

Edited by Zelber
Link to post
Share on other sites

U mnie Devile 0.36 latają jak po sznurku, i to mimo stockowej lufy 6,08.

Więc jednak nie są tak przereklamowane;)

@Topic Teoria teorią, a w praktyce "najlepsze" kulki czy gumki mogą nie podpasować replice i trzeba dobierać pod konkretny przypadek.

na madbulach 0,36g na 90% też będziesz miał sznureczek więc po co przepłacać?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...