Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

LiPo GePower 7,4 (20C) i ładowarka linkman


Recommended Posts

Pojawił się problem z moją (drugą już) baterią. Mianowicie replikę dałem parę dni temu do kumpla, na naprawe (mniejsza o to). Dzisiaj go odwiedziłem i dał mi moją batkę do naładowania. No dobra przyjechałem do domu, podłączam do ładowarki zaświeciła się zielona lampeczka(czerwona świeciła się ciągle) , no i wyszedłem z pokoju. Za jakieś 40 min. przyszedłem, a tu zielona lampeczka zgaszona, świeciła się tylko czerwona. Myślę - naładowała się już. Podłączam 'pipaka' a tu ku mojemu zdziwieniu zaświeciły się dwie czerwone diody, aczkolwiek nie pipał. Podłączyłem stare rozładowane lipo - pipał. Nie wiem czy to problem z baterią czy z ładowarką?

Niechciałbym wydawać kolejnej stówy na naprawę/kupno innej baterii/ładowarki.

Ktoś spotkał się już z tym problemem? Wadliwa batka/ładowarka?

Link do ładowarki:

http://www.asg.com.pl/product_info.php?products_id=4215

i do baterii:

http://www.asg.com.pl/product_info.php?products_id=4104

Link to post
Share on other sites

Lipo może być aczkolwiek to i tak syf... Nawet 3E Maxforce'y są lepsze. ładowarka to jakaś tandeta wg. mnie. Za 50zł mniej miałbyś ładowarkę graupner'a, która na pewno by załadowała batkę nie rozjeżdżając cel. Dodatkowo może ona ładować pakiety 4S-1P No ale co tam, lepiej wydać kasę na shit al'a "For Airsoft buy it n00b and cry"

Edited by decigner12
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...