Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wojsko.com.pl


Recommended Posts

  • 2 years later...

Witam

od okolo 2 - 3 miesiecy czekam na zmowione przezmnie produkty

przez caly ten czas upominalem sprzedawce o dlugim czasie realizacji

jakis miesiac temu moja cierpliwosc sie wyczerpala i zazadalem zwrotu pieniedzy

od miesiaca jestem zbywany irytujacymi tekstami sprzedawcy ktore to sa i tak

ogromnym urozmaiceniem w porownaniu do wczesniejszej ciszy

 

nie rozumiem takiego zachowania i nadal domagam sie swoich pieniedzy

pisalem ze cala ta historia trafi na swiatlo dzienne lecz sprzedawca jak zwykle mial to gdzies

ostzregalem sprawa w sadzie lecz to rowniez nie wzbudzilo zadnego zainteresowania

czekam jeszcze tydzien pozniej rusza cala machina proceduralna zwiazana ze sprawa sadowa

 

Poki co radze omijac szerokim lukiem, chyba ze checie sie bawic tak jak ja pzrez 3 miechy

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Kontakt z nimi jest średni, ja czekałem na paczkę dwa tygodnie, bo mieli epidemię grypy w firmie, ale za to wysłali mi paczkę droższą i szybszą opcją niż wybrałem i nie musiałem za to dopłacać. Kupowałem od nich na allegro i mimo tego, że czekałem, to nie narzekam na nich.

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Odradzam! Zakupiłem u nich łopatki piechoty na Allegro i wpłaciłem kasę. Okazało się, że łopatek nie mają, ale nie potrafili się ze mną skontaktować (miałem w danych nieaktualny numer), na moje maile do nich odpowiedzi nie było. Kiedy wreszcie to ja do nich zadzwoniłem usłyszałem, że "niedługo będą". Po kolejnych dniach okazało się, że dostawy nie ma ale mogę otrzymać coś innego. Oczywiście nie zgodziłem się na taki układ i poprosiłem o zwrot kasy. Po tygodniu ponownie, tym razem zażądałem zwrotu pieniędzy. Pieniądze odzyskałem po ok 5 tygodniach od zawarcia umowy.

 

Wystawiłem im na Allegro negatywa i oczywiście oni odwdzięczyli się tym samym.

 

Nie warto zawracać sobie głowy kombinatorami, którzy nie mają pojęcia o prowadzeniu interesów.

Link to post
Share on other sites

Powiem tak, dziś odebrałem przresyłkę od nich zamówioną na Allegro i dostałem rozmiar jaki zamawiałem i czekałem tylko tydzień od zamówienia. Cud? A c**j tam. Oczywiście znów jakiś problem bo, nie podali w aukcji długości wkładki,a ja kupuje na tej podstawie. I napisałem maila. Nic, nie odp mi, więc zadzwoniłem z zapytaniem o rozmiar i długość wkładki. Poinformowano mnie o tym, że rozmiar 14 to wkładka 32cm. Przyjeżdzają, przymierzam, i prawie po "kolano" wpadła mi noga w buty. Wyjąłem wkładkę zmierzyłem i 33cm jak wół. Zadzwoniłem ponownie i powiedziałem jaka jest sytuacja i o tym jak wprowadzili mnie w błąd i chce odesłać buty z godnie z dziennikiem ustaw z 2000 r., nr 22, poz. 271. Powiedział mi, że nie ma problemu, moge odesłać, tylko ja teraz się boję, że na kasę będę czekał tyle, że prędzej będzie kolejna denominacja niż jakis ruch na moim koncie z ich strony. Więc chyba sprzedam te buty.

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...

Niestety ja również nie mam pozytywnych odczuć w stosunku do tego sklepu. Kupiłam, na prezent, przenośne laboratorium wojskowe. Niestyty po otwarciu okazało się bardzo wybrakowane. Brakowało metalowych szufladek i niektórych szklanych probówek. Sklep odpisał mi na moje zażalenie, że nie potrafię czytać ponieważ napisali na allegro, że sprzedają bez odczynników. Ja im odpisałam, że nie chodzi mi o odczynniki tylko o metalowe i szklane części laboratorium i wysłałam im zdjęcia swojego laboratorium oraz ich z aukcji allegro. Przyznali mi rację i obiecali dosłać brakujące elementy. Niestety nie zrobili tego i jeszcze mnie obrzucili g(*&&^. Szkoda czasu i nerwów na ten sklep. Odradzam wszelkie transakcje z nimi.

Link to post
Share on other sites

Kiedyś mieli na aukcji allegro wystawiony tłumik PBS-1 deko razem ze szczerbinką do AK przystosowaną do niego. Napisałem do nich maila czy można kupić samą szczerbinkę. W odpowiedzi zaczęli mnie straszyć policją ,że chce kupić od nich nielegalne części broni :) Z zakupu zrezygnowałem.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam,

Szczerze mówiąc Panowie, w asg bawię się już blisko 7 lat i bardzo często zamawiam z różnych sklepów na allegro bądź bezpośrednio i nigdy nie zdarzyło mi się nic złego. A z firmy z Kołobrzegu www.wojsko.com.pl opinię posiadam bardzo dobrą. Czasem zdarzyło mi się czekać ciut dłużej niż 2 dni, które mają wpisane, a zamówień miałem tam co najmniej kilkanaście, ale bez jakichś tragedii. Paczka była zwykle punktualnie po 2 dniach (kurierem). Moi znajomi również dzięki mnie przekonali się, że dawne czasy funkcjonowania sklepu minęły. W markecie z żoną byliśmy to również Panie bardzo uprzejme, a i przejechaliśmy się amfibią :)

Lubię przyjeżdżać do Kołobrzegu na wakacje, a i do asg coś się kupi ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...