Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

m4a1 ICS vs G&G


Recommended Posts

Witam!

Zastanawiam się nad kupnem m4a1 i tu sie nasuwa pytanie.

Co lepsze?

http://www.redberet.pl/p/53/1152189849/ics...epliki_asg.html

czy może

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP..._-_Eco._Version

 

Wiem tylko ze plastik od G&G jest niemalze lepszy jak metal TM, jest nie do poznania, osobiscie preferowałbym G&G niz ics, ale nie znam sie na ics więc moze ktoś kto się zna by się wypowiedział.

Dzięki! :killer:

Link to post
Share on other sites

Na cala spolecznosc ASG jaka jest na tym forum ( ponad 45k uzytkownikow ) , tylko 2 osobom udalo sie polamac M4 ICS plastic ver.

 

Jedna z nich, to bodajrze jest Gogin, o ile sie nie myle.

 

Prawdopodobnie sa to jedyne osoby na cala polska polecznosc ASG , ktorym ten wyczyn sie udal ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Posiadam ICS od 2 miesięcy i póki co jestem zadowolony. Dwudzielny gearbox spisuje siębardzo fajnie, szczególnie jak masz 2 góry (stock i z mocniejszą sprężyną).

Od razu polecam wymianę gumki hop up na sylikonową, ponieważ stockowa jest nie najlepsza.

 

POZDRAWIAM

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ja co prawda nie posiadam ICSa eco, tylko full metal, ale chciałem się podzielić informacją, że posiadam go od 3 lat, przede mną był jeszcze używany 2 lata, więc w sumie ma 5 lat (!). wielokrotnie modyfikowany, rzucany, puszczany, rozkręcany. do tej pory nie udało mi się go zabić. owszem, z czasem robią się luzy na gwintach, trzeba poprawiać, trochę zjechałem gwinty od uchwytu pistoletowego, ale poza tym na sprężynie m120 śmiga jak trzeba. silnik nie miał nic wymienianego, tylko czyszczone szczotki. zębatki są stockowe, wyglądają jak nowe (!). Więc szczerze polecam ten AEG na wiele lat. Jeśli chodzi o łamanie wersji Eco ( czyli Universal), znam też takiego jednego, co połamał dolne body - kwestia wyłamania kolby wraz z mięsem. było to zupełnie niechcący, przykładając dużą siłę w czasie pokazu obezwładniania.

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...