Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK CM.048 [Cyma]


Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

w niedalekiej przyszłości planuję wymienić również silnik ale chciałem się Was koledzy mili zapytać jaki zestaw cylindra o powiekszonych średnicach polecacie (linki do konkretnych przykładów) coś wypatrzyłem na taiwangunie http://www.taiwangun.com/gearboxy-oraz-ich-czesci/zestawy-cylindra/zestaw-cylindra-o-powiekszonych-srednicach-do-ak-47-47s-guarder.html ale nic nie jest napisane jaki to typ cylindra a z tego co czytam na forum to do mojej CM.048 musi być typ "0" bo długość lufy wew przekracza 500mm... Brać cały zestaw czy kompletować oddzielnie?

Link to post
Share on other sites

Ile FPS chcesz osiągnąć? Bo nie trzeba bore upa wstawiać tak od razu. Co do guarderoskiego bore upa... Głowica tłoka moim zdaniem jest za twarda a o ring na niej jest niedopasowany. No i jak będziesz wstawiał do cymy to będziesz musiał upiłować taki cycek na głowicy cylindra. Jak chcesz kompletować oddzielnie to głowicę tłoka brałbym Systemy (nie wiem jak z ca), głowicę cylindra od Guardera (pod m16 jak nie chce ci się piłować), cylinder... obojętnie, co do dyszy nie wiem, najlepsze dysze to moim zdaniem SHS, ale ich nie robią pod bore upy.

Link to post
Share on other sites

Sprężyna wymienina łożyska kulkowe na miejscu :D gdyby nie zdjęcie gearboxa vII na Taiwanie to nie złożyłbym go do dzisiaj.... ale jakoś się udało martwią mnie tylko dwie rzeczy: 1. zębatka silnikowa ma spore luzy w pionie w przeciwienstwie do pozostałych dwóch które ani drgną- czy to normalne?? 2. silnik dziwnie smierdzi po krótkich seriach (2 sec.) jak świeżo odpalona wiertarka z Castoramy...

 

lukira biorę to co mi podesłałeś. oto mi właśnie chodziło :D

Link to post
Share on other sites

lukira ale mi części nie zostało po skręceniu go do kupy dałem spowrotem wszystkie podkładki te co były więc może CyMa lipe odstawiła?? Strzelać strzela tylko że jest spory luz (dobry 1mm) na silnikowej...

A co z tym smrodem od silnika?? Za mocna bateria czy musi się dotrzeć?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

jak będe wymieniał zestaw cylindra to spróbuję coś z tymi podkładkami zrobić. Lukira a dlaczego to takie istotne?

 

Dobra, zestaw cylindra wymieniony! Martwi mnie tylko dlaczego replika nie strzela :( tzn kulki nie wylatują z lufy... ale żeby nie była za łatwo to dzieje się tak TYLKO gdy bateria jest świeżo po naładowaniu!!! Na singlu strzał następuje po dwukrotnym naciśnięciu spustu! Czy ktoś to w ogóle rozumie bo ja wcale :D

 

proszę o pomoc!

Link to post
Share on other sites

Dobra, zestaw cylindra wymieniony! Martwi mnie tylko dlaczego replika nie strzela :( tzn kulki nie wylatują z lufy... ale żeby nie była za łatwo to dzieje się tak TYLKO gdy bateria jest świeżo po naładowaniu!!! Na singlu strzał następuje po dwukrotnym naciśnięciu spustu! Czy ktoś to w ogóle rozumie bo ja wcale :D

 

proszę o pomoc!

 

U mnie dwa naciśnięcia spustu na jeden strzał następowały, gdy silnik był za mocno dokręcony

Link to post
Share on other sites

Twoje nie strzela oznacza to że gb raz działa raz nie, czy kulki raz lecą raz nie?

Jeśli chodzi Ci o kulki sprawdź połączenie dyszy z popychaczem, może być to wina też podwiniętej gumki HU, więc też sprawdź. Jeśli chodzi ci o gb sprawdź czy dobrze poskładałeś styki i czy rozdzielacz ognia pojedynczego jest na swoim miejscu i nie jest uszkodzony

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...