Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wybór sprzętu.


Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ok, dziękuję za opinie :)

 

Mam jeszcze pytanie dotyczące wyposażenia taktycznego:

MIWO Lubliniec czy MIWO Praszka ? Poproszę o krótkie opinie. Może Currahee.

 

Chcę zakupić pas taktyczny + szelki + 2 ładownice (po 3 magazynki) + kieszeń uniwersalną może później coś jeszcze.

Edited by Xeratus
Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem to jest to samo tylko sprzedawane w innych miejscach, muszę powiedzieć że ich produkty są bardzo dobre (kontraktowe) chociaż za to dobro trzeba płacić niestety. No ale za to mamy pewność że raczej nic się na akcji nie rozpadnie bo ich asortyment jest używany w trudniejszych warunkach niż asg.

Edited by siannko
Link to post
Share on other sites
Guest konrad2271

Człowieku, poczytaj trochę, idzie zima, będziesz mógł sobie spokojnie pozbierać kasę, poczekać na dostawę z chin i kupić jakiegoś kałaszka CM. Przez ten czas przeczytasz dużo na temat replik, dozbierasz kasę na jakieś oporządzenie. Mówię Ci, ja też poczytałem (bardzo mało) i pomyślałem, że to wszystko to nieprawda, ta m4 z tanichszitów musi być dobra, przecież kosztuje 120zł! I oczywiście musiałem, kupić. Postrzelałem i padła po 2 dniu. Od razu poszukałem na necie polecanego cm 028 i kupiłem. Ale oczywiście musiałem stracić te 120zł, może nie jest to duża (bardzo duża) suma, ale miał bym za to magazynki, albo dużo kulek. Pozdrawiam i zachęcam do lektury i wstrzymania pośpiechu, jeśli masz dopiero te 250zł.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...