Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bar 10 [JG] (kopia VSR)


Recommended Posts

Sprężyny LL dedykowane do VSR pasują do stockowych częsci VSR. To w apsach nie pasuje do stocka, koledze się coś popieprzyło. Ale i tak trzeba wymieniać flaki.

 

W spuście zdechł na 90% ten długi sear a nie piston sear. Zapewne jest peknięty na środku. Wywal do kosza, kup ZT i odpowiedni tłok współpracujący z ZT a potem dopiero sie zastanawiaj nad resztą.

Link to post
Share on other sites

Eee, nie zauważył pękniętego seara? :zastanawia:

 

Dziwne, no ale jeśli tak to: http://azteko.pl/shs-stalowa-obsada-mechanizmu-spustowego-do-replik-mb03-p-1979.html

Piston seara jakby co też mają.

 

Kwestię ZT pomijam, bo gość wcześniej wyraźnie zaznaczył, żenie ma na niego kasy, a zresztą w ogóle mu niepotrzebny, bo snajpy robić nie będzie.

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites
Kwestię ZT pomijam, bo gość wcześniej wyraźnie zaznaczył, żenie ma na niego kasy, a zresztą w ogóle mu niepotrzebny, bo snajpy robić nie będzie.

 

Kątówka, wiertarka, imadło i naprzód. U mnie tak wyglądała kwestia mechanizmu spustowego w Warriorze.

Link to post
Share on other sites

Offtop:

Zwykła, stołowa szlifierka też się przydaje. I to bardzo. Osobiście dorobiłem za jej pomocą (no i wiertarki, brzeszczota i pilnika też) w jakieś 3 godzinki piston seara. Gdybym zamiast brzeszczotu użył gumówki to byłoby 0,5-1h szybciej. A doświadczenia w takich pracach zbyt dużego nie mam.

 

Mechanizm spustowy też można dorobić, sam się tym zajmowałem i prawie skończyłem (zrzynka z ZT LayLaxa, brakuje mi tylko języka spustowego, ale jakoś odechciało mi się robić :blush:)

 

End of offtop :biggrin:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...