Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Co, gdzie i za ile?


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pojechałem do SPECÓW po prezent na "gwiazdkę" ( dla siebie) ;-) , i nie poszedłem sprawdzić tego jeszcze raz. Było ok -12C więc zrezygnowałem, poza tym byłem podjarany nawo zakupiną zabawką i chęcią obadania jej w domu :-P . Wierzę jednak w to, że ten sklep nadal istnieje a ja popełniłem gafę mimo że znałem drogę tam nie trafiłem. Przepraszam za sianie zamętu i paniki, czego bardzo nie lobię robić. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

witam. ktoś sie orientuje czy ta giełda w starej rzeźni jeszcze funkcjonuje.?

albo gdzie jest jeszcze jakis inny demobil w p-ń.?

na dąbrowskiego wiem, że też mają cześć stuffu z demobilu, ale trzeba trafić.

swego czasu wiem, że też w swarzedzu w jednej z remiz odbywała sie giełda demobilu WP ale to hohoho lat temu. wiec pewnie już po ptokach.?

Link to post
Share on other sites

ja to mam nawet niepelny dostęp to poznania więc wole wiedziec za wczasu gdzie warto iść, niż łazic pół dnia po poznaniu i szukać. ale chyba jak narazie zostaje mi tylko sklep przy kupcu, a i do tej giełdy sobie poczekam bo bede swiezo po wyplacie :D

 

i btw. ktoś sie jeszcze orientuje jakie ceny sa w tym drugim militarnym tuż obok specshopa.? byłem tam jakis czas temu ale mieli zamkniete akurat ; ]

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

A czy gdzieś w Poznaniu bądź okolicach (ale blisko) można dostać skrzynki po amunicji bądź naboje pozbawione cech bojowych (czyli po prostu deko, nie mylę się?) ?

 

Naboje możesz zdobyć na szczelnicach, polecam Magnum na Wojska Polskiego,

 

Co do skrzyń to zapytaj JohnySticka z www.serwis-asg.pl miał coś takiego na stanie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...