Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

;) no tak. Też zastanawiałem się nad kupieniem i zniknęły OD i Black z RWA :( no nic kicha. Więc zrezygnowałem z kolejnej eMki :D bo system dostarczania kulki ciekawy aczkolwiek nic szałowego. Mag po prostu w odpowiednim miejscu. Reszta to praktycznie ten sam potencjał tuningowy co VSR czy APS 96. Na X-Fire niektóre części są "wymienne" do tych modeli.

Link to post
Share on other sites

Dla mnie to szajplastick. Tak czy siak leci do wymiany. W odróżnieniu od Maruzena nie ma funkcji szybkiego zwalniania cylindra. Dla mnie to spora wada.

To chyba nawet i lepiej bo nikogo nie będzie kusiło popełnić grzech i wymienić komorę TMa na PDI.

Na x-fire są super wersje luf do VSR i L96. Ta z żłobieniami piękna:) Na RWA jest pokazany ich custom z tej repliki ale to już jakaś inna całkiem lufa (jednoczęściowa nie skręcana tak jak x-fire oferuje)

Link to post
Share on other sites

Nazwałbym to tak jak opisują sklepy "zwalniacz sprężyny tłoka" jednak moim zdaniem to chybiona nazwa bo dźwignia opiera się o prowadnice i jej opuszczenie w dół pozwala na wyciągnięcie cylindra toteż zwalnia cylinder. Usatysfakcjonowany jesteś tą argumentacją?

Link to post
Share on other sites

Stricker, mówimy o tej samej replice? Na tych zdjęciach wyraźnie widać, że a) mechanizm jest zblizony do VSR b) jest metalowy c) blokada prowadnicy sprężyny jest jak najbardziej "szybkowyciągalna".

 

http://www.everything-airsoft.com/blog/2009/05/16/shizuoka-hobby-show-09-tokyo-marui-stand-l96-gallery/

 

 

No właśnie mam wątpliwości czy tak jest jak opisujesz.

Punkt A jest czym uzasadniony? O.o czy ktoś tu mówił o budowie? Porównywał do Warriora spust? Wydaje mi się iż nie. Dlatego nie wiem po co 2 raz piszesz to stwierdzenie. Obudowa moim zdaniem jest plastikowa tak jak i 90 % systemu podawania kulki. Wnioskuję to po tym filmiku.

Nie wydaje mi się aby to był metal. Blokada prowadnicy jest szybko wyciągalna? -.-' pokaż mi przy złożonej replice w którym miejscu mam co pociągnąć aby ją zwolnić. Powtarzam przy złożonej replice. Nawet PDI w zespole spustu oferuje blokadę prowadnicy na "stałe" przytwierdzona śrubką więc zmuszeni jesteśmy rozebrać replikę odkręcić zespół spustowy i wtedy można wyjąć cylinder lub blokadę prowadnicy (choć nie wiem wtedy z jakiego powodu)

Link to post
Share on other sites

No przepraszam bardzo ale szybkowyciągalna nie oznacza, że bez rozkręcania. Więc owszem, trzeba wyciągnąć "mechanizm" z"body" żeby pociągnąć za suwak i wyciągnąć cylinder. Skoro już się upieramy to nawet w warriorze nie jest szybkowyciągalna bez rozkręcania bo wymaga odkręcenia poduszki policzkowej.

 

Twojego filmiku nie widzę :( ale ze zdjęć (w googlach znajdziesz więcej) wnioskuję że obudowa mechanizmu spustowego to metal (gównolit). Z resztą z czego by nie był, jest wzorowany na VSR więc i tak do śmieci się nadaje. PDI swoją blokadę prowadnicy montuje na śrubie bo nie umieją tego zrobić tak żeby siedziało samo na swoim miejscu. Z resztą nie tylko tego nie potrafią, produktami PDI radzę się nie sugerować bo w sumie prócz komór i luf reszta jest albo przeciętna albo wręcz do dupy (właśnie triggery na przykład).

Link to post
Share on other sites

Czyli nie nazwałbym jej szybką. Skoro wymaga rozkręcenie repliki. W Maruzenie miałem poduszkę policzkową włożoną bez skręcania szybko ją podnosiłem zwalniałem zaczep wkładałem drugi cylinder z rączka od Warriora i end capem i śmigało. Tutaj wymaga to rozkręcenia repliki co takie szybkie nie jest. Ja dokładnie wiedziałem że się tak da ale nie rozumiałem dlaczego nazywasz to szybką:) Może i nie jest to choć "prezentacja" skłania mnie jednak do stwierdzenia że to plastik. Tak w ogóle to z czegokolwiek by to nie było leci do kosza. Replika ciekawa. Może kiedyś ktoś zakupi i upnie do prawdziwie snajperskich osiągów;) Swoją droga na WGC jest tłok od LL do tejże repliki. Wygląda dobre. Zintegrowana głowica tłoka oraz dwa łożyska no no. Ciekawy ciekawy. Oceńcie sami:

layptpsl96hppm.jpg

Edited by Stricker
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...