Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperasg.pl


Recommended Posts

  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

poczekam ze 2 dni

Jak w Piątek nie będzie zmieniony status robie tak jak pisze pare postów wyżej wysyłam informacje o tym, że zawiadomiłem inspekcje...

Jak to nie pomoże to w tedy się zastanowię

 

Edit:

Ile czeka się średnio na zmianę statusu na wysłane/zrealizowane???

Oczywiście przyjmując wersję optymistyczną, że wyślą.

 

Edit2:

72 godziny minęły napisałem maila z pytaniem co się dzieje. Pod koniec dodałem, że zamierzam wysłać list do PIHu jeśli paczki nie otrzymam. Zobaczymy czy pomoże, jeśłi nie wyśle list.

Link to post
Share on other sites

Witam

mam pewne zastrzeżenia do tego sklepu

1. gdy zamówiłem dwie butelki po 3000 kulek (bo praktyczniejsze na polu walki) to dali mi jedną 6000 kulek

2. gdy zamówiłem 3000 kulek EXCEL w butelce przysłali mi w woreczku

3. gdy zamówiłem BB loadera to przyszedł w pudełku z "Airsoftguns.pl"

Link to post
Share on other sites

Ja i moje szczęście do akk47s CYMY ehhh:/;/

Plus dla sklepu za to, że się ze mną skontaktowali. Nic zarzucić nie mogę, bo nie doszło do realizacji zamówienia z powodu skończenia się egzemplarzy ak na magazynie. Pozostało mi dalej czekać.

Link to post
Share on other sites

nie oszukujmy sie - sklep olalem, za to skontaktowalem sie z importerem broni - Taiwangunem. Człowiek który sie ze mną skontaktoawal na serwisie - po mimo że mily i naprawił tą broń.. to dalej ona nie działa - te same bugi co ostatnio. Nie chciałem już go męczyć i oddałem do naprawy do military.pl które ma siedzibe u mnie we Wrocławiu. Zapłacę za to, ale mam nadzieję, że wreszcie zacznie działać.

Link to post
Share on other sites

Dziś kupiłem w tym sklepie broń, kulki i okulary. Wszystko ładnie, pięknie, przesyłka doszła w sześć dni roboczych. Gunok, tylko nurtuje mnie jedno. Wysłałem do nich 3 maile i na zaden nie odpowiedzieli. Czy z nimi jest tak zawsze? I w jaki sposób mam np. załatwić reklamację skoro nie odpowiadają? Wie ktoś może?

 

--------------------------------

 

Dodane: Cholera faktycznie ludzie mają z tym sklepem kłopoty dzięki Bogu że chociaż sprzęt do mnie dotarł...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nie polecem tego sklepu.

Dwa tygodnie po złożeniu zamówienia dostałem maila że zamówienie nie może zostać zrealizowane. Wszystko byłyby w porządku gdyby poinformowali mnie o tym wcześniej.

 

 

A z serwisem też u nich nie jest za dobrze... czekałem na wysłaną do nich replike 6 miesięcy 8O :ściana: .

 

 

Pozdrawiam

Wolv

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...