Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperasg.pl


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Już pół roku czekam na głupie kulki, NIEODPOWIADAJĄ NA MAILE :!: :!: :!: njie jestem pierwszy OSZUKANY przez tych cwaniaczków !@#$%^ PROPONUJE NIE ROBIĆ Z NIMI INTERESÓW,( przynajmniej przez jakiś czas. Może zaczną traktować nas poważnie , oszołomy zajeb...) ! :evil: @#$%^&*!@#$%

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zamówiłem u nich FAMASa F1 około 2 lutego tego roku napisali mi że nie mają tej wersji i zaproponowali wymiane na FAMASa SV z gratisami. Oczywiście na tąwymiane sie niezgodziłem bo myślałem żę za jakiś tydzień będzie już ta wersja (F1) i mi wyślą a status zamówienia już od lutego jest: Wysłano. Całe szczęście że wybrałem przesyłke za pobraniem chociaż o pieniążki sie nie martwie. Nie moge sie zabardzo z nimi skontaktować ,chciałem już na tą oferte ich sie zgodzićnapisałem im i dalej nic. Raczej przesyłki sie nie doczekam .W jakim innym sklepie można tanio dostać ten karabinek (o F1 mi chodzi) i żeby on doszedł do mnie napewno.

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

pragne poinformowac wszystkich forumowiczow o istnieniu adresu email: reklamacje@snajperasg.pl jesli ktokolwiek nieczuje sie w pelni usatysfakcjonowany naszymi uslugami zapraszam do skorzystania z niego i postaramy sie wypracowac wspolnie rozwiazanie ktore zadowoli obie strony.

 

Rowniez dostepny jest adres email: zamowienia@snajperasg.pl , pod ktorym mozna na biezaco uzyskiwac informacje o stanie zamowienia.

 

Od momentu zmiany firmy bedacej wlascicielem sklepu, czas realizacji ulegl skroceniu a kontakt z klientem ulegl poprawie. W tej chwili odpowiadamy na wszystkie meile do 48h. W razie watpliwosci zapraszam do zadawania pytan pod adresem: snajperasg@snajperasg.pl .

 

Chcialbym sie rowniez ustosunkowac do wypowidzi Pana piotreks91, zamowienie przez niego zlozone zostalo na jego prosbe anulowane, przed realizacja.

 

POZDRAWIAM SERDECZNIE

Bacher Bartlomiej

snajperasg@snajperasg.pl

Link to post
Share on other sites

Witam!

 

Zamówiłem kulki Gold Fire 0.20 g 3000 szt, a zamiast tego dostałem kulki 0,25 g. Nie wiem czy przez pomyłkę czy też akurat nie mieli 0,20 g. W sumie stratny nie jestem bo 0,25 są droższe ale na tych kulkach giwera słabiej niesie...

Na przesyłkę czekałem kilka dni.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Zamawialem ostatnio w tym sklepie troche sprzetu.

Musze powiedziec ze sprzedawca wyrobil sie w 2 dni i był bardzo miły. :)

Pakunek który dostałem był dobrze zapakowany. :)

Mogę powiedziec ze jest to jeden z lepszych sklepów w naszym, kraju. :]

Link to post
Share on other sites
Zamawialem ostatnio w tym sklepie troche sprzetu.

Musze powiedziec ze sprzedawca wyrobil sie w 2 dni i był bardzo miły. :)

Pakunek który dostałem był dobrze zapakowany. :)

Mogę powiedziec ze jest to jeden z lepszych sklepów w naszym, kraju. :]

 

2 dni to i tak długo sporo jesteś z Krosna :lol: Mogłeś przecież paczke odebrać osobiście :P

Link to post
Share on other sites

Zamawialem ostatnio w tym sklepie troche sprzetu.

Musze powiedziec ze sprzedawca wyrobil sie w 2 dni i był bardzo miły. :)

Pakunek który dostałem był dobrze zapakowany. :)

Mogę powiedziec ze jest to jeden z lepszych sklepów w naszym kraju. :]

 

[ Dodano: 07 Kwi 2006 15:19 ]

A czy ja napisałem że tego nie zrobiłem !!?? :lol:

Link to post
Share on other sites

Siemka maniacy!

 

Chcialem powiedziec ze jun nigdy w zyciu nei zrobie zakupow w tym *$#@&wym sklepie... :evil:

 

Zaczelo sie tak:

Ktoregos piekneg odnia zamowilem kulki Gold Fire 0,25g 3000szt. w cenie 28zl.

Kilka dni pozniej otrzymalem paczke i ze zdumieniem stwierdzilem ze sklep pomylil sie na moja niekorzysc... Dostalem kulki Gold Fire 0,20g kt. nie dosc ze byly tansze o 6zl ( majatek nie?! ) to byly kupione do aega ca! Wiec wiadomo ze snajperem t osie nie bylo na tych kulkach...

Napisalem reklamacje ale nie otrzymalem odpowiedzi... :|

 

Jakies 2 tygodnie pozniej zamowilem 3000szt. GF 0,25g x2 (2x 34 + 9,90)

Po kilku dniach dostalem paczke za kt. zaplacilem 43zl :?: 8O

Otwieram i wyjmuje ze strodka jedna butelke blasterow... 8O

Tym razem na moja reklamacje otrzymale modpowiezd zi po dluzszej wymianie ostrych zdan nic z tego nei wyniklo....

Moge odeslac towar... przysla mi nowy i takie tam... :x

 

Na tym sie skonczy moja przygoda z tym sklepem...

 

pozdrawiam

 

[ Dodano: Pią 14 Kwi, 2006 ]

Witam,

 

pragne poinformowac wszystkich forumowiczow o istnieniu adresu email: reklamacje@snajperasg.pl jesli ktokolwiek nieczuje sie w pelni usatysfakcjonowany naszymi uslugami zapraszam do skorzystania z niego i postaramy sie wypracowac wspolnie rozwiazanie ktore zadowoli obie strony.

 

Normalnie szaleje z radosci tak mnie uszczesliwili propozycja... :?

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem

1xkulki Gold Fire 0,25 3000

1xkulki Gold Fire 0,20 3000

Wpłata na konto, więc przesyłka gratis(niby pocztą polską)

Dzisiaj rano do drzwi puka kurier z DHL.... no dobra, to nawet fajnie

Otwieram paczke a tam

1xkulki Blaster 0,25 3000

1xkulki Gold Fire 0,20 3000

 

W sumie to nawet dobry sklep, szybko wysłali i to kurierem, ale po co mi przysłali nie takie kulki ?

Gdyby to było allegro to wystawiłbym neutrala ...

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

I znowu jestem w pełni zadowolony z obsługi. Zamówiłem 2x Goldfire 3000 sztuk 0,2 g w Wielki Piątek i już (pomimo świąt) we wtore miałem paczke. Dodatkowo dostałem gratis 500 sztuk kulek Excel 0,2 g :D- może to dlatego że poprosiłem w komentarzu o dopisanie mnie do programu Karty Stałego Klienta... :lol:

Link to post
Share on other sites

Niedługo zamierzam kupić w tym sklepie kulki GF i ładownicę.

Po przeczytaniu ostatnich postów, obawiam się, że zamiast upragnionych kulek GF i ładownicy, Pocztą Polaską, dostanę kulki blaster i magazynek do Beretty gaz Pocztą Lotniczą :?.

Qrde, poważnie zaczynam się poważnie zastanawiać nad zakopem u nich. Proszę, niech ktoś rozwieje moje wątpliwości.

 

Dodatkowo dostałem gratis 500 sztuk kulek Excel 0,2 g - może to dlatego że poprosiłem w komentarzu o dopisanie mnie do programu Karty Stałego Klienta...

Eee. to ja w takim razie też się zapiszę :mrgreen:.

Link to post
Share on other sites

ja także chciałbym się podzielić moim doświadczeniem z owym sklepem

 

Na początku marca kupiłem tam springa ca m15a4. Po włacie na konto, replika doszła w 2-3 dni do mnie. Niestety, po pewnym czasie ułamała się rączka alternatywnego przeładowania, ale z tym się liczyłem kupując ową "broń". Kolejna awaria nastąpiła na początku kwietnia - "poszedł" plastikowy element dopychający kulkę, przez co replika stała się praktycznie bezużyteczna. W tym momęcie myślałem że to koniec, replika uszkodzona, a na forum dużo osób pisze iż o kontakt ze sklepem jest prawie nie możliwy. Jednak spróbowałem, pisząc pod adres reklamacje@snajperasg.pl. Opisałem usterke i bardzo szybko otrzymałem odpowiedź by wysłać im replikę na oględziny. Tak też zrobiłem. Po około 3 dniach dostałem mejla iż replika zostanie naprawiona i odesłana do mnie, co nie urywam ucieszyło mnie ( warto też tu zaznaczyć iż cały czas miałem bardzo dobry kontakt z sklepem, odpowiedzi na moje mejle przychodziły bardzo szybko ). Po kolejnych 3 dnich, przyszła paczka, lecz jak się okazało, replika nie została naprawiona! Ku mojemu zdziwieniu, otrzymałem nową! A więc jak widać, wystaczy napisać pod odpowiedni adres, być uprzejmym, a tym samym i oni się odpłacą.

Z mojej strony duży plus dla tego sklepu!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ostatnio kupiłem kulki gold fire 0,2g. Otwierając paczkę bardzo się rozczarowałem. Stwierdziłem, że nie ma w niej żadnych gratisów, choć napisałem im w mailu, że ich bardzo lubię :(

:wink:

Mimo wszystko ogromny plus za bezpłatną przesyłkę :F

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...