Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperasg.pl


Recommended Posts

  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

eee... to jakaś ściema jest...bo ten ingram nie ma regulowanego hop-upa i w pudełku wcale żadnego kluczyka nie ma... :roll:

 

I jakoś nie chce mi sie wiezyc, zeby taki sklepik, o ktorym chyba niewielu słyszało, mogł sprzedawać to samo co na tajgunie o 100 taniej... (i na tajgunie jest w promocji za 590 :wink: )

Link to post
Share on other sites

Tak sie sklada ze mam dosc dobry kontakt z wlascicielem tego sklepiku (mieszka w tym samym miescie) i jesli ktos ma jakies pytania to moge pomoc.

 

Ingram M11 hfc MA regulowany Hop Up i w pudelku JEST kluczyk do regulacji (przyklejony tasma do instrukcji - taki maly "imbusik" ). Ten Ingram to jest taka sama wersja jak ten z Tajguna, wlasciciel sklepu wystawil teraz 10szt na aukcje na allegro, jak ktos poszuka to znajdzie. Ilosc komentarzy nie zniecheca do zakupu :)

Link to post
Share on other sites

Niestety z tym zdjeciem masz racje, narazie spora czesc jest zaporzyczona z roznych serwisow, jednak nabiezaco fotografujemy sprzet i podmieniamy fotki na wlasne.

 

Cena (np. wspomniany Ingram 100zl taniej) jest realna jesli nie ma takich kosztow jak pracownicy i utrzymanie lokalu (co ma swoj minus w postaci zawalonego replikami mieszkania). Pozatym jesli ktos z was wezmie bron w porozumieniu z kolegami w ilosci np. 3 sztuki to cena spadnie o 20zl na sztuce. Ingram oczywiscie ma regulowany Hop Up niewiem skad pomysl ze mogl by nie miec.

 

Thompson jest normalna produkcja CG, taki jak ten na military.pl , wiecej szczegolow na stronie firmowej Cyber Gun, adres w linkach WMASG.

 

Jesli kogos ma watpliwosci co do pochodzenia tej broni prosze o kontakt na priv, do kazdego zakupu wystawiam fakture VAT.

POZDRAWIAM

 

Ps. poprosilem kilka osob ktore kupily jakis sprzet o umieszczenie tutaj swoich recenzji, wkrotce opinie pierwszych klientow powinny sie pojawic.

Link to post
Share on other sites

wlasciciel sklepu poprosil mnie o wyrazenie mojej opini co do transakcji.

wiec w sumie jestem zadowolony, bron doszla w ciagu 2 dni, od zlozenia zamowienia, a ze bralem jeszcze amunicje i troche smieci to przesylka byla gratis. Wszystko bylo ladnie zapakowane czyli no super, czego mam chciec wiecej od sklepu?

sorki ze wskakuje tutaj tak z zerem postow, ale poprostu nie gram w ASG tylko strzelam do puszek na dzialce.

pozdro :)

Link to post
Share on other sites

Zakupiłem właśnie tam ingrama. Co do sklepu: kontakt bez zarzutu, przesyłka bez zarzutu, cena bez zarzutu :-).

Co do ingrama - strzela zarabiscie (ach, ten boski dzwiek... opfory szykujcie pampersy), tyle, ze plastiki pozostawiają trochę do zyczenia (a moze się czepiam..., chociaz nie, tlumik od razu do wywalenia lub tez przerobienia na niewygodny wibrator).

Dla broni 8/10, dla sklepu 10/10.

Z czystym sumieniem moge polecic.

Link to post
Share on other sites

No wiec moja opinia o tym sklepie :)

 

Wszystko sprawnie zalatwione, koledze beretka przyszla w 2 dni od zamowienia (dobrze zabezpieczona paczka).

 

A dla mnie troszke dluzej bo w 3 dni przyslali Ingrama i Super 9 :) Do tego obaj z kumplem dostalismy po paczce kulek jako gratis i rabat 1% (nieduzo, ale zawsze :) ) na wszystkie kolejne zamowienia. Aha i wplcilem im z gory na konto takze przesylke mialem za darmo.

 

Ogulnie polecam - dobrze ze sie robi konkurencja na rynq!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...