Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperasg.pl


Recommended Posts

  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kupowałem u nich 2 repliki (Beretta UHC i HK P8 HFC). P8-mka rozwaliła się po 3 dniach, ale odesłałem na gwarancje i dostałem nowy egzemplarz. Przesyłki były dość szybkie. Jedyny minus to troszkę słaby kontakt, ale ogólnie fajnie.

Link to post
Share on other sites

Dobry kontakt, ale czemu realizacja zamówienia trwa 3 dni, u mnie czasami i po 4-5. Rozumiem, jeden człowiek... Ciężko poradzić sobie z tyloma zamówieniami. Inna sprawa, gdy zdecydowałem się na kupno maski PB za 139, poprosiłem by została wysłana DHL-em bo jak zwykle realizacja zamówienia pozostawia wiele do życzenia. Gdy przyszedł kurier, o dziwo zapłaciłem 176, gdzie na rachunku w środku było 175(od kiedy przesyłka DHL-em za pobraniem kosztuje 36-37 zł ???? :wink: )... No cóż sklep ogólnie nie jest zły, daje + za kontakt i tanie towary, ale jak widać "Nie wszystko złoto co się świeci" :???:

Edited by gogin1
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

W Poniedziałeczek zamówiłem gogle SA Pro Tactical plus wysylka to jakies 82 zyle, dzisiaj jest piątek i gogli jak nie było, tak nie ma! na maile nie odpisują ani nawet nie próbują ! To jest niepoważne traktowanie klienta, stan realizacji zamowienia W TRAKCIE REALIZACJI od wtorku, dodam ze moj blad wybralem przelew internetowy czyli troche zmoczyłem, nie wiedziałem ze ten sklep tak tragiczny! CO MAM ROBIĆ?

CZY ABY DOBRYM POMYSŁEM JEST WYCIECZKA NA POLICJE W PONIEDZIAŁEK? obiecali przeciez 72H a jest piątek i ani widu ani słychu, dodam ze tel podany na stronie jest gluchy, powaznie zaczynam sie pieniać:> CZY KTOŚ MA POMYSŁ JAK WYEGZEKWOWAĆ KASE TUDZIEŻ GOGLE ???? :strach: moze domagac sie zwrotu kasy i postraszyc policja ?

Link to post
Share on other sites

PROBLEM W TYM ZE TO WINA SKLEPU, ZAGROZILEM POZWEM SADOWYM to mi odpisali ze jednak odziwo skapneli sie ze nie maja na stanie ze dostawa nie doszla, ale proponuja co innego ale odesla mi kase zeby nie trzymac mojej gotowki!

TO odpisalem ze dizekuje za watpliwa wspolprace i niezwlocznie domagam sie zwrotu kasy i pozdro600:>

Teraz Bog wie kiedy kupie upragnione gogle SWISS ARMS, na zbrojowni jeszcze nie doszly wiec albo UVEX albo nie wiem poczekam... z jutrzejszej strzelanki i tak nici...

:(:(:( ehhh.... ODRADZAM SKLEP TOTALNIE! TO SA JACYS IGNORANCI LUDZIE Z INNEJ PPLANETY! :killer: trzeba zrobic wszystko zeby wytepic tego typu proceder :/

Link to post
Share on other sites

zamowiłem 2 paczki kulek w sumie o wartosci 55 zł dnia 15.08.2007. dzis mamy 27.08 Pieniazki przy pomocy konta internetowego wpłaciłem tego samego dnia. Dostałem 2 maile potwierdzajace przyjecie zamowienia oraz ze zamowienie jest w trakcie realizacji (przyjecia zapłaty). I od tamtej pory cisza.. po tygodniu zaczelem sie pytac czy wysłane/ co sie dzieje... zadnej odpowiedzi do dnia dzisiejszego nie dostałem.. proby kontaktu telefonicznego tez bezskuteczne... podejrzewam ze pieniazki przepadły... szkoda bo wczesniej z tego sklepu bylem bardzo zadowolony ...

NIE POLECAM TOTALNA OLEWKA KLIENTA!!

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Tydzień temu w środę zamówiłem Sigmę 40F CO2, w ten sam dzień status zmienił się na 'w trakcie realizacji' i tak jest do dzisiaj... wysłałem 2 e-maile, na żaden nie dostałem odpowiedzi. Sms na podany numer na stronie nawet nie doszedł... Porażka. Ostatni raz robiłem tam zakupy rok temu i nie było żadnych problemów. Widać się pogorszyli. ODRADZAM SKLEP!

Link to post
Share on other sites

Po 7 dniach roboczych katorgi, nie wysłania paczki i braku odzewu od sklepu napisałem e-mail, że anuluję swoje zamówienie. Mam ich gdzieś, zamówie sobie gdzie indziej - chociażby na allegro.pl

 

Sklep snajperasg.pl ... porażka na całej linii...

Edited by danielosw
Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Kiedyś kupowałem w tym sklepie swojego Deserta UHC i wszystko było w porządku. Niedawno zamówiłem paczke i dokładnie dwa tygodnie temu dostałem maila, że paczka wysłana. Niestety, po niej ani widu, ani słychu... Wysyłałem do sklepu już z 3 emaile, bez odpowiedzi :/ Jeżeli w ogóle paczka dojdzie, to już nigdy nic u nich nie zamówie. Jak koledzy u góry wspominają, totalna olewka klientów. Zamawiałem PP, byłem dzisiaj na poczcie i paczki nie mają. ZDECYDOWANIE ODRADZAM KUPOWANIA W TYM SKLEPIE !!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Niestety, zamiast najpierw poszukac opinii na forum zlozylem zamowienie w tym sklepie..

 

Zamowienie zlozone 15.07.2008 i do tej pory zadnego kontaktu ze sklepem. Na szczescie paczka za pobraniem. Napisalem do nich maila ze jezeli nie bedzie zadnego kontaktu w poniedzialek to zadnej paczki nie przyjmuje.

 

Bardzo dziwny sklep..

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 6 months later...

Sorry, że odswieżam ten stary temat.

Ostatnio kupowałem w tym sklepie.

Kontakt z sklepem był bardzo dobry, na wszystkie pytania odpowiadał.

Fakt, że musiałem czekać na przesyłkę ale to wina poczty. Trochę długi czas oczekiwania ale sama przesyłka dobrze zapakowana.

Jak narazie dla mnie plus dla sklepu +

Link to post
Share on other sites

2 dni temu zamówiłem replikę w tym sklepie i albo nie zauwaźyłem, albo pojawiło się to zaraz po tym, ale na stronie głownej widnieje informacja:

 

"UWAGA! Sklep zmienia wlasciciela i przechodzi wlasnie proces reorganizacji! W zwiazaku z tym nierealizujemy zlozonych przez niego zamowien! Zapraszamy za kilka tygodni!"

 

:wink:

 

- na maile nikt nie odpowiada, telefonu teź nikt nie podnosi...

Edited by SVOBODA
Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zamówiłem kulki, 2 buteleczki EXCEL'a rok temu, mail przyszedł, elegancko, wszystko opisane, z tym, że towaru się do dnia dzisiejszego nie doczekałem...

2 tygodnie temu złożyłem zamówienie ponownie na 2 buteleczki kulek, chciałem sprawdzić, czy może coś się zmieniło.

Niestety nic... Do tej pory kulek nie ma, mimo, że maile o złożeniu zamówienia przesyłane są bez problemów. Jednak, na maile nie odpowiadają, kulek nie ma, czyli chyba od roku nie funkcjonują...

 

Jednym słowem popelina.

 

U Was to samo?

 

Pzdr

 

InseCt

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...