Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magazynki mid-cap do ak 74


Recommended Posts

Witam. Poszukuję dobrych magazynków mid-cap do ak 74. Kupiłem rok temu kilka P&J ale już nie dają rady pchać kulek 0,25g, więc planuję kupić kilka innych. Tylko nie wiem jakiej firmy, i jakiej pojemności, bo są o pojemności 100-120-150 kulek. A może da się zregenerować stare wstawić nową sprężynę lub coś, a ewentualnie kto się podejmuje takich zabiegów na nich. :zastanawia: Oczywiście w rozsądnej cenie, bo przy zakupie 6-8 sztuk jest to dość spory wydatek. :dry: Prosiłbym o wasze opinie o porady. :wink:

Link to post
Share on other sites

Mam magazynki firmy SRC Taiwan mid-cap 100kulkowe spisują się wspaniale. Nie zacinają się, są w pełni rozbieralne, dzięki czemu można sobie zrobić np. krótki niedostępny na rynku magazynek, są również tanie!

 

a tu porównanie hi-capa cymy z mojego wykonania skróconym magazynkiem =)

magidoak.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mam z nimi pewien problem. Otóż zakupiłem u Krakmanów zestaw 6 midów i przy próbie formatowania, w każdym z nich każdy się blokował. Zacinały się w tym samym miejscu. W okolicach tych 2 małych wyrostków plasikowych sprowadzających do wyloty magazyknu. Wie ktoś jak to ogarnąć?

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

A może da się zregenerować stare wstawić nową sprężynę lub coś, a ewentualnie kto się podejmuje takich zabiegów na nich. :zastanawia: Oczywiście w rozsądnej cenie, bo przy zakupie 6-8 sztuk jest to dość spory wydatek. :dry: Prosiłbym o wasze opinie o porady. :wink:

Ostatnio próbowałem to zrobić właśnie w magazynku PJ ... skończyło się tym, że z Mida zrobiłem real-capa xD Ale lepszy rydz niż nic :icon_biggrin:

 

Jak rozebrać te magazynki? Wybiłem ten mały pin, zdjąłem blaszkę na dole i ani drgnie.

Pchnij z czuciem.

 

Czy ktoś, testował lub strzelał z magów od Ca oczywiście w akaczu.

Podają dobrze, nie tną się.

 

Mam z nimi pewien problem. Otóż zakupiłem u Krakmanów zestaw 6 midów i przy próbie formatowania, w każdym z nich każdy się blokował. Zacinały się w tym samym miejscu. W okolicach tych 2 małych wyrostków plasikowych sprowadzających do wyloty magazyknu. Wie ktoś jak to ogarnąć?

Podpiłować lekko, może by wystarczyło. Edited by Tomek_GGRS
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja dopisze swoje, Obecnie uzywam już dość długo waffli maga, są niby od AK47 ale kulki podają idealnie i wchodzi prawie cała 'strzykawka'. Co do magów SRC z krakmana jest nieco gorzej, podają dorze ale mają mała pojemność, okolo 50 kulek.

 

Inne pytanie czy jest sens wyjmować spręzyny z magów lub tylko wyjmować te piny by spręzyna sama wyszła na czas ich przechowywania między strzelankami?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...