Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mundur Flecktarn


Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Opłaca się go kupić, fleck jak fleck. Jedni wychwalają inni mieszają z błotem. Ja osobiście go lubię. Poszukaj sobie oddzielnie bluzy i spodni. Czasami można taniej dorwać jak jest u tego samego sprzedawcy. Zaoszczędzisz sobie od razu na parkę albo jakiś szpej.

 

Ile może zaoszczędzić ? 3 zł ?

Jaką parkę albo szpej może za to kupić ?

Link to post
Share on other sites

Myślałem że jest do kitu dzięki wam wiem teraz ,że jest dobry czyli skuszę się na zakup tego munduru.

Dzięki za pomoc .

Tutaj masz odpowiedz jak sie kamufluje ;)

flecktarn_2.jpeg

Kup bluze oraz spodnie o nr za duze, tak abys mogl jesienia lub zima cos cieplego pod spod wrzucic, lub aby miec mozliwosc mikrowentylacji latem.

Link to post
Share on other sites

Zimą (byle bezśnieżną) też się świetnie sprawdza. Latem jest niczego sobie, wiosną też nie ma na co narzekać (szczególnie na tle ziemi albo pni drzew).

 

Jakościowo nie wiem - nie nosiłem - ale ponoć fajny.

 

A że moim zdaniem brzydki jak... :excl: to już prywatna opinia dotycząca estetyki.

Link to post
Share on other sites

Brzydki - fakt

pod tym względem sam swojego nie lubię ;) Jednak kamuflaż sprawdza się dosyć przyzwoicie (jednak ma w sobie nieco z uniwersalnego) Przewiewny, lekki ale naprawdę wytrzymały. Wentylatory pod pachami i stosunkowo pojemne kieszenie. Za 2 komplety zapłaciłem 50zł, pokrowiec na hełm bodaj coś koło 4, za pasoszelki z ładownicami dałem 20-25zł. Co prawda jestem ukierunkowany w stronę kompletowania wz.93, ale za taką cenę nie ma co się zastanawiać. Jeśli coś mnie w nim irytuje to to, że mam o wiele ciemniejszą górę od spodni. A sam wybieralem na zlocie :P

Link to post
Share on other sites

Flecka mozna kupić za 20zł komplet, jak Ci sie podoba to kup, jak Ci nie bedzie leżał to oddasz ojcu, wujkowi, kuzynowi np. na ryby i po problemie. Wiecej się za dobra pizze płaci, więc nie wiem nad czym się tu rozwodzić.

 

Całkiem ładnie maskuje i cała reszta gadzetów np. plecaki w tym kamuflażu sa b. tanie.

Link to post
Share on other sites

Fleck jako fleck jest b.dobrym rozwiązaniem jakość cena. Kamufluje się doskonale w inglastym terenie a jesienią pasuje wszędzie. Mam DPMa i Panterę wz.93 a kilku moich znajomych biega we flecku i muszę przyznać, sprawuje się całkiem całkiem a jak za te pieniądze to w ogóle bajka.

Drugą sprawą jest to co napisał kolega Hawk995 czyli cały szpej w porównaniu np. do marpata czy acu jest śmiesznie tani.

Link to post
Share on other sites

Flecktarn to kamuflaż dla osób, które nie mają za dużo kasy, a nie chcą biegać w dresikach

 

 

Gówno prawda. Ja wcale nie uważam się za bogatego ale stać mnie na marpat lub wz mimo to wolę flecktarn. To jest świetny kamuflaż i wiele ekip z jednolitym umundurowaniem wybiera go.

Link to post
Share on other sites

Gówno prawda. Ja wcale nie uważam się za bogatego ale stać mnie na marpat lub wz mimo to wolę flecktarn. To jest świetny kamuflaż i wiele ekip z jednolitym umundurowaniem wybiera go.

 

Potwierdzam. Jedyną wadą Flecka (a i to tylko w oczach niektórych, w tym moich) jest jego brzydota :dry: Maskuje świetnie, umundurowanie jest trwałe i praktyczne, do tego nieźle uszyte i dostępne w wielu wariantach (ach, smock KSK :blush: nie wiem, czy nie lepszy od brytyjskich - oczywiście pomijając kolorystykę :dry: ), obecne na rynku w dużej obfitości i niewygórowanej zazwyczaj cenie.

A niska cena sama w sobie nie jest wadą nigdy - w tym przypadku nie łączy się z niską jakością.

 

Oporządzeniem już bym się tak nie ekscytował - S95 jest co prawda niezłe, ale nierozwojowe IMHO, elementy poza podstawowymi są drogie i trudno dostępne, a customy - nie zauważyłem, żeby ktoś szył. Molle - kontraktowego sobie nie przypominam, a komercyjne to głównie MilTec. Dostać do tego ładownice na magazynki inne, niż używane w BW - ciężka sprawa.

Zawsze jednak można dołożyć szpej w odcieniach zieleni - kolorystycznie pasuje, a świat Molle się przed nami otwiera ;)

Link to post
Share on other sites

 

Oporządzeniem już bym się tak nie ekscytował - S95 jest co prawda niezłe, ale nierozwojowe IMHO, elementy poza podstawowymi są drogie i trudno dostępne, a customy - nie zauważyłem, żeby ktoś szył. Molle - kontraktowego sobie nie przypominam, a komercyjne to głównie MilTec. Dostać do tego ładownice na magazynki inne, niż używane w BW - ciężka sprawa.

Zawsze jednak można dołożyć szpej w odcieniach zieleni - kolorystycznie pasuje, a świat Molle się przed nami otwiera ;)

 

Na szczęście pewien krakowski sklep ma sporo ładownic we flecu, w standardzie molle ale da się nosić i sam ich używam ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...