Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Buggy: Bardziej do promocji


Recommended Posts

Witam

 

Na tym forum przedstawiałem już mój pojazd , teraz przyszły zmiany i ze względu na to że buggy ma małą wartość bojową ( jest jednoosobowy)

postanowiłem odpicować go tak aby bardziej nadawał się do promocji airsoftu . Czy to wielka orkiestra czy jakiś piknik wiejski gdzie można go wystawić oszpejowanego.

 

Na pierwszy rzut poszły kosze po obu stronach siedzenia, rama pod kosze już uspawana jutro ją dospawam do ramy i obspawam cieńką blachą .

Na drugi ogień idzie pałąk na światła na masce , myśle tam zrobić miejsce na 2 bądz 4 halogeny.

Całość będzie pomalowana na kolor piaskowy a na masce mam zamiar dać logo misji w IraKu ( ta palemka i napis multinational military cs iraq )

 

20101121193.th.jpg

20101121194.th.jpg

20101121195.th.jpg

20101121196.th.jpg

 

 

Myślałem jeszcze o dospawaniu miejsc pod haki transportowe .

 

Jeśli ktoś ma dojście do taniej farby w kolorku piaskowym to prosze o kontakt.

 

 

Macie jeszcze jakieś pomysły co można z nim zrobić ?

Link to post
Share on other sites

1. Dorobienie platformy dla stojącej osoby z tyłu (w sumie niewiele miejsca potrzeba) i podpórki pod jej replikę z możliwością ostrzału w trakcie (lub nawet bez, jako szybki sposób przerzucenia np erkaemisty na zagrożony odcinek).

 

lub/oraz

 

2. Dodanie montaży pod 1-2 repliki z przodu koło kierownicy, z możliwością prowadzenia ognia podczas jazdy (taki mobilny punkt ogniowy). Spust podłączony jakimiś cięgłami do dźwigni/przycisku przy kierownicy.

 

Tyle na szybko, aby móc wykorzystać pojazd w grze (bojowo).

Link to post
Share on other sites

Platforma z tyłu była by spoko, ale umieść zdjęcie tyłu, bo nie wiadomo czy da się tam coś zamontować. Tylko trzeba by podnieść zawieszenie, bo jak KMista wejdzie i sprzęt zamontuje to cały buggy usiądzie na tyłku, tak że każdej nierówności będzie szorować. umieszczanie replik z przodu jest bzdurne, kierowca ma zająć się jeżdżeniem a nie polowaniem na przeciwników.

 

Zmienił bym gumy na coś większego i bardziej terenowego, jak lans to lans ;) dwa światła na pałąku do oświetlania drogi, dwa halogeny te które masz i jeżeli będziesz miał platformę z obrotnicą, to zintegrowany z obrotnicą halogen przyświecający strzelcowi.

 

Pytanie tylko co za silnik tam siedzi, aby sprawował się jakoś przy maksymalnym obciążeniu.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Mógłbyś okreslić z czego wziąłeś na tyle miękkie amortyzatory i spreżyny? Tył mi wygląda niemal na macphersony wytargane z penis wie czego, przód to tylne amortyzatory i sprężyny też z jakiegoś małego samochodu. Ino z czego? Bo to jednk musi być bardzo miękkie. Myślę nad własnym wynalazkiem opartym o jakiegoś dieselka, ewentualnie benzynkę pokroju 1,2 ale mam jeszcze wieele spraw do rozważeniai przemyślenia.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...