Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5K nie TM


Recommended Posts

Witam was wszystkich. Tych złych, dobrych i Fokę. Szukam jak w temacie MP5K. Postawiłem sobie 2 warunki.

1., niezłamywalny - Nie może to być TM ani żaden plastik. Ja chcę ciężkie, stalowe gówno, pod którym będą mi się łapki łamały. To był żart oczywiście. Ale ma ważyć więcej niż te 2 kg w TM. Ja chcę czuć to w łapkach po noszeniu wielkiego KM'u.

2. Najlepiej żeby to nie był chinol. Nie CM ani JG. Oczywiście jak nie będzie nic innego, to wezmę CM, ale w każdym innym wypadku ma być to japaniec bądź tajwańczyk.

Tyle ode mnie, zasięg cenowy to ok. 1400zł. Dużo jak na boczną... Cały szpej, tzn. magi itp. mam, chodzi mi o samego PM'a.

Link to post
Share on other sites

Jest metal?? Jak nie to dziękuję. TM'a już miałem i właśnie dlatego go sprzedałem. Po 4 godzinach latania z 9kg RKM nie czułem repliki w ręce... Miem, że wybrzydzam, ale od dziecka taki jestem. Ma być na moim. Chcę się w temacie w 2 tyg. zamknąć, jak nic nie znajdę to kupuje CM.041K. Kolejny chinol w kolekcji... Dexter, po tym co teraz przeczytasz możesz mieć myśli samobójcze. Chyba kupię... AKS-74U TM. Metalowe ponoć, przynajmniej wg. kumpla. Za 1000zł mało chodzoną używkę to nie dużo, nie? Dokupiłbym jeszcze drewniane okładziny, bo drewnopodobny plastik jest wyglądem do... Magi też bym ze 4 wytrzasnął, więc ze szpejem nie było by problemu. To są takie same jak w CM.048? Bo jakby podeszły do TM to mam 4 mid'y.

Edited by majster988
Link to post
Share on other sites

Takie coś lepszego niż zwykły pistolet, ale jako zapas w budynkach i do noszenia na udzie/pleckach. Ale co do tego KSC... Drogie magi. Za 2000PLN mam replikę i 3 magi. I ta gazożerność... Prędzej gazowy GLOCK18 od KSC... Ale chyba jednak pójdzie ten TM. Przeboleję. A tego kałaszka to na pleckch bez problemu bym nosił.

Link to post
Share on other sites

Sam mam długi mag w gazówce ale do bocznej bym go nie kupił. Używam jej jako głównej (piekielnie niewygodnie się nosi klamkę z długim). Glock 18C nie jest mniej gazożerny od mp7 jeśli chcesz pobawić się serią. Zwłaszcza, że kupiłeś dł magazynki heheh. Ale współczynnik radochy ma ogromny. 6 magów... ja do bocznej mam 2 i w charakterze bocznej- nigdy nie zużyłem jednego całego. Jeśli biegam z pistoletem na główną to też mam 2 ale jeden długi jeden krótki i też nigdy nie zużyłem więcej niż połowy dlugiego maga.

Link to post
Share on other sites

Taa, i masz wyjątkowo boczną broń... o osiągach pistoletu gazowego i rozmiarach mp5.

 

W CQB będzie to używana broń a na polu nie. Czyli broń boczna.

 

O przeróbce na propan bardzo dużo osób mówi a bardzo nieliczne faktycznie się za to zabrały. Więc nie napalaj się zanadto. BB zawsze podnosi współczynnik radochy. Acz fanem klamek KSC nie jestem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...