Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magpul PTS Masada VS Scar G&G


Recommended Posts

Masada jest ciekawą konstrukcją a SCAR G&G jednym z najlepszych SCARów(w sklepie do, którego podałes link jest niedostępny), nie mam zielonego pojęcia(nie powinienem się wypowiadać?), ale ja mając taki wybór i gdybym nie bym maniakiem serii M to wziąłbym Masadę mimo, iż niewiele o niej wiadomo, bo jest to dosyć żadki karabin i jest śliczny przynajmniej wg. mnie. W środku i jedno i drugie to GB v.2 i oba są zasilane taki samymi magami od M4 więc to twoja decyzja. Dodam, że G&G mają w stocku precyzyjną lufę 6.04( na krótszą metę daje rade ale KM lub Promyk to jest inna bajka Madbulla już można sobie darować) i dobrej naprawdę jakości gumkę silikonową to SCAR jest bardzo kuszący i jest to dosyć bezproblemowy w porównaniu do innych(nie wiem jak MASADA) replik. Bież co ci się bardziej podoba, a jeśli chcesz mieć pewność i kupić sprawdzoną replikę z dobrymi bebechami to kup SCARA a i dodam, że G&G mają całkiem niezły silnik.

 

Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłem.

 

/edit

 

Sprawdzałem na szpej.info i z dostępością owego scara może być problem.

Edited by Massimis
Link to post
Share on other sites

Myślałem o tej replice ale ... w wole w kolorze TAN czy pustynnym ( dark earth itp. ). Na razie sprzedaję swoją M16... bo i tak jest tylko do lasu i ma dobry zasięg ale potrzebuję repliki i do CQB i do lasu ale bardziej to 1 :P. Może wezmę Masadę, pojadę do capri i jak pozwolą to pomacam :) i jak mi się spodoba to kupię ;D. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...