Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

thewojtz

Użytkownik
 • Content Count

  1,710
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by thewojtz

 1. Bardzo mi smutno czytając ten temat sam będąc rodzicem nie wyobrażam sobie zniechęcanie dziecka do czegokolwiek co by go interesowało. Na twoim miejscu dogadałbym się z kolegą i zamówił do niego. A poza tym trzymaj się byku, nic więcej Ci nie doradzę.
 2. Wiesz ciężko się to czyta, kontaktowałeś się z oseiii? Czy zacząłeś grzebać i grzebiesz przez 2 miesiące? Nie działa - odsyłasz, gadasz ze sprzedawcą, jeśli wkładasz tam swoje łapy to bierzesz naprawy na siebie, sam wiele razy kupowałem i sprzedawałem oseiii i nigdy nie miałem z nim problemów.
 3. Może wymagać modyfikacji, prztmierzałem AA, PDI i bultrigger każdy wymaga trochę pieszczenia, możesz też wziąć spust od ML jest całkiem spoko albo springer albo nowy bulltrigger.
 4. Tak, mam. Lekko dziwna krzywizna chwytu pistoletowego, poza tym siada idealnie, trzeba uważać tylko przy wyborze zestawu spustowego, bo inaczej będzie trzeba przerabiać łoże.
 5. Witam! Kupiłem od użytkownika blitzmephi zestaw części do sr-25 i m14. W skład tego zestawu wchodził komplet zębatek do sr25 G&P, okazało się, że nie ma zębatki silnikowej z zestawu, zgłosiłem problem, blitzmephi - zobowiązał się do dosłania brakującej zębatki (jeśli jej potrzebuje, duh!), od tego czasu zero odzewu to był 6ty maja, 13 i 14 maja wysłałem wiadomości ponaglające, 26 również się przypomniałem, bez rezultatu. Zależało mi głównie na zębatkach i GB do sr-25, no tyle co mogę powiedzieć to nie polecam, szkoda tak psuć sobie reputację przez taką pierdołę.
 6. Polecałbym AKM od LCT, w sumie z AK na tą chwilę nie ma nic lepszego, wrzucić 1000 w tuning i jest maszynka.
 7. Super gra! Już jest wiele usprawnień i pojawiły się helikoptery i wiele innych funkcji, polecam taktyczna gra, kładzie nacisk na kooperację. W dobie wirusa - złoto.
 8. Tutaj jest karabinek o systemie z tłokiem gazowym podobnym jak w HK, znajdź taki w którym strzela z karabinka ze zwykłą rurą gazową :)
 9. Hmm, to może spróbuj wystrzelić serią hicapa z aega i 400 naboi z jakiegoś AR'a zobaczymy kiedy podda się rura gazowa :) Albo lufa się odkształci :)
 10. Takie coś znalazłem pięknego, wiadomo - wyspy, ale piękny film:
 11. fascynujące, że wallop wypowiada się w temacie o oszustwach...
 12. Na przykład ma taki związek, że nie powinno się Ciebie słuchać w żadnej sprawie. No widzisz, nie każdy jest tak zdolny jak Ty, żeby do AEGa wsadzać lufy z vsr. I że nagle z chińskiego noname robi się EdGi.
 13. Streszczę, otóż jest tam opisane pare sytuacji w których lufy EdGi zakupione przy tuningu u wallopa (super pro serwisanta) okazały się być preckami za 15 zeta do vsr (w aegu), albo jakimś drutowactwem z-niewiadomo-kąd, kase oddał, smród pozostał, ja bym z nim muchy w kiblu nie ubił. Dziękuję dobranoc.
 14. Jedynym takim silnikiem będzie projekt Kuby T1000: http://kuba-t1000.com/
 15. thewojtz

  G3 LCT

  Witam! Nie znalazłem tematu, a replika jest już trochę na rynku, tutaj recka z wmasg: http://wmasg.com/pl/articles/view/7747 Oraz pare ciekawych informacji od kolegów zza wody: https://airsoft-forums.uk/topic/43032-lct-g3-lc3a3-review-and-upgrade-review/ Pytanie do posiadaczy, czy też macie problemy z podawaniem mid-capów? Problem występuje podobno bardzo często, opis naprawy jest w temacie brytyjskim. Ja właśnie stoję przed tym tematem, bo żaden z 5 midcapów nie podaje dobrze... A z moich wrażeń, trudno cokolwiek powiedzieć o replice, regulacja HU chodzi dosyć
 16. Fajny efekt, tak z ciekawości, jak zeszło czasowo? Czy tylko ja jestem taki "specjalny" i zajęło mi to parę godzin?
 17. Cześć, Bawił się ktoś z was w strippling? To już moje drugie podejście po paskudnym glocku, wielkiego doświadczenia nie mam, ale jako, że na te okładziny zeszło mi lekko 4-5h, to mogę to i owo powiedzieć. Jeśli kogoś interesuje: 1. Sprawdzić jak plastik się zachowuje na niewidocznej części (np w tym przypadku po wewnętrznej stronie okładzin albo we wew. części chwytu pistoletowego). 2. Zależnie od preferencji możliwe jak najcieńsza końcówka lutownicy - wtedy mamy najlepszy efekt, chyba że ktoś chce paski (będę testował), albo inne wzorki. 3. Maska a na pewno wentylator przy plast
 18. No chyba trochę nie na miejscu...
 19. To jest temat w replikach I klasy?
 20. Trudno się nie zgodzić z powyższym...
×
×
 • Create New...