Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jakie kulki?


Recommended Posts

Chętnie powiedziałbym Ci drogi autorze tematu kim dla mnie jesteś ale nie powiem, ponieważ ze względu na regulamin forum mimo, iż powiedziałbym czystą prawdę, uznane by to zostało za obrazę i używanie niecenzuralnych słów w jednym, a jakoś szkoda mi się rozstawać z tym forum przez kogoś takiego jak Ty.

Zgiń, umrzyj, przepadnij, spłoń i nie wiem co jeszcze.

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

Bardzo mała różnica w zasięgu, bardzo mała różnica w podatności kulki na wiatr. Nie możesz kupić jednej poczki na próbę i sprawdzić, co Ci bardziej odpowiada?

 

Nie bój się, są to dobre kulki, replika Ci od nich nie wybuchnie, nie spłonie, czy co tam jeszcze...

Więc co byś nie kupił, będą dobre, bo te 0.02g to wielkiej różnicy nie robi.

Link to post
Share on other sites

bo 0,2g nie nadają się do strzelania ;P. Ja osobiście nawet w replice o prędkości wylotowej na poziomie 280FPS nie używam ich, gdyż gorzej latają od 0,25g.

 

Jak dla mnie kulki 0,2g nadają się tylko do 2 zastosowań:

-. przestrzeliwanie na chrono

-. farsz do granatu nabitego CO2 ;].

Link to post
Share on other sites

widzisz mi beretta KWA lepiej pluje kulkami cięższymi. Strzelałem z niej kulkami w wagach od 0,2g do 0,36g i najlżejsze są zdecydowanie najgorsze ;). 0,2g można zasypać jak nie zależy strzelcowi ani na zasięgu ani na celności.

 

Tylko im cięższa kulka, tym wolniej ona leci... na odl. ~ 35-40m ucieknę zanim mnie ustrzelisz :zastanawia:

Przynajmniej u mnie w replikach tak jest. No ale zasięg dużo się nie różnił +- 5m

Jak się mylę poprawić :blush:

Pzdr.

Link to post
Share on other sites

tylko kto strzela z klamki na dystansach powyżej 20m? Różnica w zasięgu miedzy kulkami 0,36g a 0,25g na pierwszy rzut oka jest niezauważalna w przypadku mojego pistoletu. Rozważania nt tego dlaczego tak się dzieje zasługują na oddzielny temat więc nie będę się nad tym rozwodził ;).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...