Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ICS MX5 PRO


Recommended Posts

Witam,

 

Replika już jakiś czas na rynku figuruje, na forach (naszym jak i zagranicznych) żadnych testów, głębszych opisów, pozytywnych (mam nadzieje ;) wrażeń... z okazji świątecznego nastroju korci mnie by sprawić sobie model podany w temacie. I pytanie do ludzi - ktoś już to ma? Jeśli tak, jak się sprawuje? Za wszelkie opinie, informacje będę wielce wdzięczny.... święta tuż tuż :D

 

Pozdrawiam

Thief

Link to post
Share on other sites

W kilku słowach ( wrażenia ) bo nie była jeszcze testetowana:

- wygląd zewnętrzny, w tym wrażenia estetyczne plasują ją zdecydowanie wyżej niż seria eMek ICS, z którą miałem kontakt

- ciężka, zwarta, dobrze wyważona ( brak luzów, w tym kolby i front-gripu )

- materiały to stal ( body, rura gazowa ), metal ( inne drobne elementy ) oraz tworzywo dobrej jakości

- dobrze działający selektor ognia oraz burst ( ten drugi można regulować w zależności od napięcia baterii )

- automatyczny zwalniacz sprężyny po przekręceniu selektora do pozycji "save"

- bardzo wysoka kultura pracy ( jak na ICS ) - wspomniane eMki wyją jak "katowany maluch na trójce" :icon_biggrin:

- ma też słabe strony: dziwne przyrządy celownicze, dziwne skrzydełka selektora ognia, słaba lufa wewnętrzna, okablowanie też średnie

- cena nie jest przesadzona

 

Nie sprawdzałem jeszcze w polu, stąd nieco zwięzła wypowiedź. :happy:

 

edit:

Z racji zupełnie nowych rozwiązaniań ( GB oraz zewnętrzne ) jest "niekompatybilna" z poprzednią serią MP5 ICSa.

 

Pozdrawiam,

Lambert

Edited by Lambert
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Mieliśmy trzy sztuki na testach. Pełna recenzja będzie niebawem dostępna w opforcemagazine (kwestia dni).

 

Recenzje przed chwilą przeczytałem i ... mętlik w głowie, niepewność przed zakupem ;)

Najbardziej interesowałaby mnie klasyczna MP5 z nowej serii, ale tej nie ma jeszcze w sprzedaży w Polsce.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nie ukrywam, ja bym nie kupił. Ale podobno winny był magazynek który dciskał komorę HU do góry i ta blokowała dyszę. I PODOBNO nowsze serie tego miały nie bedą.

 

To znaczy ze nowsze wersje będą miały inne magazynki?

Link to post
Share on other sites

Na to wychodzi. Lub przeprojektuję inne flaki tak, aby magi pozostały standardowe (bo są to typowe magi od mp5) ale nie powodowało to takiego problemu.

 

Szczęście w nieszczęściu... zwał jak zwał ;) replika dzis do mnie trafi. Powinna. Mam nadzieje, że się nie przejadę. Jak znajde wolna chwilę opisze subiektywne odczucia.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...