Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dylemat nowicjusza


Recommended Posts

Witam, ostatnio zacząłem rozglądać się za repliką, mam kilka faworytek ale chciałbym jeszcze, żeby doradził mi ktoś bardziej doświadczony.

Najbardziej zależy mi na M4, M16 albo 416. Najlepiej żeby była to replika wytrzymała, dla kogoś bez zapędów do tunningu. Pułap cenowy to ok. 700 PLN, przy jakiejś wyjątkowej ofercie może wzrosnąć.

 

Repliki, które najczęściej chodzą mi po głowie to:

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?products_id=1200

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?products_id=585

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?products_id=1600

 

Oczywiście mile są też widziane wasze propozycje, w każdym razie z dzięki z góry za podpowiedzi.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pierwszą broń którą podałeś jest bardzo dobra, możesz śmiało ją brać, jednak będziesz musiał wymienić prowadnice, bo jest plastikowa (może się złamać), masz jej recenzję na wmasg. Drugą broń też możesz wziąść, jednak jest trochę awaryjna. Z kolei trzecia broń, jest taka średnia, jak wymontujesz EBB, będzie dobra, a jak nie to może ci szybko się rozwalić. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Po zdjęciu rączki transportowej, ukaże ci się szyna RIS, na niej możesz zamontować optykę. Oczywiście możesz także dokupić szyny RIS od ICS, jednak wyniesie cię to ok. 400zł.

 

Tutaj masz linka: http://madonion.eu/Chwyt_przedni_RIS_do_M4_p471.html

 

PS: Nie wiem czy inne szyny będą się nadawać, nie próbowałem.

Edited by Sick!
Link to post
Share on other sites

Sam mam m4 Boyi. Jest to moja pierwsza replika i zła nie jest, ja jestem z niej zadowolony ale już drugi raz w ciągu 5 miesięcy leży na serwisie ( przebieg u mnie wynosi 3-4 k kulek.). ICS na pewno nie jest tak awaryjny. No i oczywistym plusem jest dwudzielny gearbox.

 

taaaa? Niech kupi plastikową replikę 300 fps tylko dlatego, że to ics? Oby nie był tak głupi ;)

 

 

Ics ma 330 fps :wink:

 

Chyba nie ma innych nowych propozycji za tą cenę, na razie. Chyba, że będziesz polował na jakąś używkę.

Link to post
Share on other sites

Też mi się wydaje, że kupno używki nie jest złe można dostać na prawdę dobrą replikę z górnej półki za przystępną cenę. Ja osobiście posiadam M4 Aresa i ją sobie chwalę. Działa bez awaryjnie (10-15k bb i bez śladów zużycia na zębach tłoka i innych częściach). No i można szybko zmienić sprężynę ;)

Ogólnie ciężko dostać nówkę ale warto się pomęczyć ;)

Link to post
Share on other sites
taaaa? Niech kupi plastikową replikę 300 fps tylko dlatego, że to ics? Oby nie był tak głupi ;)

 

Lesio... trzymałeś Ty chociaż raz ICS'a w łapach? Strzelałeś z tego? Nie pleć bzdur. Nad czym się tutaj zastanawiać. Replika pierwszej klasy za takie śmieszne pieniądze różni się tylko body od "dojrzałej M'ki ICS'a " . Sam ją mam i bardzo sobie chwale. Dwudzielny gearbox to świetna sprawa. A te "TWoje 300 FPS' sieje bardzo zacnie.

 

Więc. Panie Panowie nie plećcie głupot skoro nie znacie Danej repliki. Te plastikowe body jest pierwszej jakości. Mocniejsze zapewne niż nie jedno ZnAl'owe chińskie "full metal body" . TYlko przy ekstremalnych akcjach potrafi pękać. Ja jestem drugą czy trzecią osobą w kraju której udało się złamać. No ale cóż... 70'dziesiąciu paru kilo to to żadna replika by nie wytrzymała.

 

Polecam Panie kolego M4 od ICS'a wątpię abyś był niezadowolony. Bardzo fajna replika za rozsądną kasę z fajnymi osiągami.

 

Pozdrawiam

Camus

Link to post
Share on other sites

magiczny plastik wytrzymalszy od metalu, niezłe rzeczy. I Ty mówisz, że to ja pieprzę :)

 

te śmieszne 300 FPSów jest dobre, gdy chcemy się zabawić w Matrixa - Ty strzelasz, a ja zdążę zmienić maga w cymie, wycelować i Cię trafić, niż ta kulka z ICSa do mnie doleci (o ile doleci na 50 metrów zasięgu takiej cymy).

 

Widziałem na własne oczy jak sieje ICS UV w porównaniu z Cymą 031 -> Cyma sięgała minimalnie dalej, ale za to kulka była widocznie szybsza. A w porównaniu z Cm048 -> żart ;) a cena Cymy jest w sumie identyczna, bo aku już w niej masz ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...