Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

goolman12, ogólnopolskie forum takie jak to nie jest miejscem do, jak sądzę, osobistych wycieczek i porachunków. Możesz nie uwierzyć, ale pozostałe niemal pięćdziesiąt tysięcy Użytkowników ma głęboko jakiekolwiek sprawy niezwiązane z tym tematem, a takimi zdajesz się być kierowany odpisując PO MIESIĄCU na temat tego typu.

 

Trochę co innego żarty innych Użytkowników, mniej lub bardziej dobroduszne, na temat samego "tuningu" i Somalii oraz późniejsze posty off-topowe, a co innego Twoja chamska wypowiedź, której ostatnie trzy linijki obrażają Autora tego tematu. Jeżeli nie dostrzegasz, że obrażają, to nie jest wytłumaczenie, tylko fakt godny współczucia.

 

O ile sam Autor zachował się infantylnie nie potrafiąc ocenić realnej wartości swego dzieła, o tyle Ty zachowałeś się i infantylnie i chamsko.

Myślenie "jak wszyscy go zjechali, to ja też mogę, nawet bardziej" nie zawsze popłaca. Parszywa cecha podążania za tłumem gdy można kogoś zgnoić. U dzieci często w pewnym stopniu naturalna, parszywa naprawdę staje się, gdy z dorastaniem nie przechodzi. Jako, że nie wiem, ile masz lat, nie wiem, która z tych opcji jest prawdziwa.

 

 

Czytać ze zrozumieniem też trzeba umieć. Nie straszył Cię kolegami, tylko mówił, że Twoi koledzy Ci nie pomogą.

 

Jeżeli grożenie banem jest wykroczeniem, to trzeba wszystkich modów do aresztu!

 

Jeżeli wypowiadasz się na forum airsoftowym, to owszem, udział w strzelankach ma znaczenie.

 

Poza tym, przeczysz sam sobie. Piszesz o cm.028, że jest "beznadziejne i słabe pod względem wizualnym i praktycznym". Chwilę potem, piszesz o "kultowym karabinie ak47" czy coś w ten deseń, już nawet nie chce mi się słowo w słowo cytować. Skąd bierzesz informacje o beznadziejności cm.028?

 

Całą chamską i złośliwą tyradę kończysz apelem o zaprzestanie złośliwości.

 

Jak już zauważył Dread, zachowujesz się jak hipokryta (określenie moje, On wyłapał z wypowiedzi ciekawą sprzeczność).

 

 

Tak, Autor wygłupił się, i to mocno, tworząc ten wątek, ale jeżdżenie po nim aby zrealizować jakieś debilne ambicje, ukryć kompleksy lub dokonać prywatnych porachunków jest naprawdę nie na miejscu. Jest pewna granica między śmianiem się z czyichś pomysłów a nawet z kogoś a obrażaniem go.

 

Pozdrawiam,

Laokoon

Link to post
Share on other sites

Laokoon, chyba jednak podczas czytania umknęło Ci parę istotnych, dość silnie akcentowanych kwestii, za groźbę uważam to: "Co do Ciebie Goolman12 jeszcze się policzymy i nawet Ci koledzy ze szkoły nie pomogą.Pozdrawiam". Wyrywanie wypowiedzi z kontekstu i nadawanie im całkiem innego wymiaru rozumiem jako błąd w interpretacji przez Ciebie tego zdania, bowiem nie sądzę że próbowałeś zrealizować swoje "debilne ambicje" tylko po to by pobawić się w psychologa i zdemaskować moją osobę na podstawie 4 postów, jeśli jednak potrafisz tego dokonać, cóż winszuje, oby więcej takich osób w naszym kraju. Nie wiem czy udało Ci się również zauważyć, że przeprosiłem Tsumeiii za wszelkie użyte przeze mnie słowa, które mogły Go urazić. Moje stanowisko jednak wobec tego "tuningu" pozostaje niezmienne. Spróbuj, może Ci się uda również zauważyć analizując wypowiedzi moje i Tsumeiii, że łączy nas znajomość bezpośrednia, więc Ty nie masz najmniejszego pojęcia jak wygląda jego replika, oprócz zamieszczonych zdjęć. Nie powiesz mi chyba że dziury po montażu lunety od wiatrówki w górnej pokrywie nadają replice walorów estetycznych, cóź może dlatego ten cytat odnosił się bezpośrednio do tej repliki: "beznadziejnej słabej repliki pod względem wizualnym i praktycznym". Nie powiesz mi również, że cyma 0.28 o stockowych bebechach, co przekłada się na słabą nośność i precyzje, tym bardziej przy kulkach GFC czy EXTREME z lunetą jest praktyczna. Broń samą w sobie, nie odnośnie repliki uważam za bardzo charakterysyczną, która na trwałe wpisała się w konwencję najbardziej popularnych i niezawodnych. Dlatego bazując na zamieszczonych fotach napisałem, że jest to "Profanacja przez duże "P" kultowego karabinu AK47".Jednak to nie ja będe biegał z tym na strzelankach, więc to osobista sprawa Tsumeiii, jednak publikację tej wizualnej operacji w dodatku nazwając ją tuningiem uważam za GRUBĄ przesadę. Spróbuj mi wytłumaczyć w jaki sposób cykliczność mojego udziału w strzelankach odnosi się tego konkretnego tematu?? Nawet nie masz pojęcia co łączy mnie z tą dscypliną, więc wysuwanie wniosków z Twoją znikomą wiedzą o mojej osobie jest raczej nie na miejscu. Cóż więcej mogę napisać, popełnionych błedów cofnąć nie mogę, jeśli ktokolwiek poczuł się urażony przez zamieszczonego przeze mnie wyżej posta to przepraszam, szczególne przeprosiny należą się autorowi za użycie słów, które go dotknęły, podkreślam jednak że przesłanie pozostawiam to samo- profanacja, totalne nieporozumienie jeśli chodzi o kwestię tuningu. Co do odpowiedzi autora na mojego posta, to jest na takim samym poziomie jak dokanany przez Niego tuning(oprócz tego że obraziłem Jego osobę). Do użycia tego typu słownictwa skłoniły mnie prywatne nieścisłości i przyznaje, że to nie powinno mieć miejsca. Mam nadzieje że to ostatni post tego typu w tym temacie, może się powtarzam, ale naprawdę nie widzę sensu w kontynuacji tego wątku. WMASG oferuje wiele przyjemniejsze i ciekawsze tematy i artykuły.

Edited by goolman12
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Również uważam kwestie obrazy za sprostowaną.Więc niniejszym proszę administrację o zamknięcie tematu.Z góry pozdrawiam wszystkich użytkowników forum WMASG.

Chłopie, przykleiłeś taśma do ak dwie anteny ( pewnie kradzione ) i dziwisz się że pozwalają sobie na docinki?

Twoja "zabawa w airsoft" niech będzie zabawą, nie psuj replik i zostaw taśmę w spokoju.

Zobacz sobie na tematy o tuningu AK zewnętrznym porównaj ze swoim.

Tj. napisał Lesio, gdzie indziej okrzyknęli by cię wizjonerem, tutaj spotkasz się z pogardą.

Link to post
Share on other sites

No KURW. człeku nie rozumiesz tutaj chodzi o pomoc osobą ,które nie mają żadnej możliwości zamontowania powyższych rzeczy.A jak widzę to zamiast krytyki jest obraza ,która jak mniemam podlega karą blokady konta.Jak chcecie się powyzywać to proszę bardzo na GG lub PW.Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Hahahahahahahahahahahaha[...]

 

Tu chodzi o pomoc innym w tuningowaniu? No to wielkie dzięki bo nigdy nie wpadłem na to żeby przykleić antene do karabinu taśmą izolacyjną. A czemu? Bo to IDIOTYCZNY pomysł. Uważasz nas za totalnych idiotów, że musisz specjalnie zakładać nowy temat żeby dać nam takie cenne porady?

 

PS. Zauważ, że Cie nie obrażam tylko krytykuję Twój pomysł......

Link to post
Share on other sites

OMG, dajcie już spokój, dzieciak chciał zaistnieć, a Wy JESZCZE jeździcie po nim jak po dzikiej świni.

Do autora, wyłącz komputer, schowaj replikę, wyrzuć taśmę i wyjdź na dwór. Twoje genialne pomysły raczej nikomu nie pomogą.

Edited by Maza94
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...