Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam chcę Wam pokazać moją prowizorkę cm 0,28.Mianowicie zrobiłem dwójnóg z antenki pokojowej,plastikowego uchwytu na rurki i trochę izolacyjnej taśmy.Szyna RIS jest przykręcona do górnej pokrywy.Więc tak jak mówię jest to czysta prowizorka ,która dosyć dobrze sprawuje się w bojowych warunkach.Zdjęcia z lunetą wrzucę w najbliższym czasie. http://img41.imageshack.us/gal.php?g=sam1461.jpg

Link to post
Share on other sites

Ta, i na czoło niech sobie przyklei ... :icon_rolleyes:

Tsumeiii - równie dobrze mogłeś przykleić kawał kija na taśmę malarską a lunetę sznurkiem przywiązać ... byłoby równie "fajne" :sciana:

No a już założenie osobnego tematu żeby się tym pochwalić dopełniło dzieła ... :bialaflaga:

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Sorrki przyjacielu, ale z tym tuningiem to troszkę pomyłka. Po pierwsze polecam Ci lepiej zapoznać się z definicją słowa tuning, to co przedstawiłeś na forum to jakaś odpustowa wersja, lepiej bym to z drewna wystrugał. Tuning zewnętrzny ma na celu uatrakcyjnić wygląd repliki, w tym przypadku to oszpecenie, wręcz pogorszenie i tak już beznadziejnej słabej repliki pod względem wizualnym i praktycznym. Te druty nadają się jedynie do grzebania w dupie. Lepiej było by gdybyś zajął się konserwacją np. GB, przynajmniej sporzytkujesz czas, zamiast marnwać go na tworzenie takiego hłamu. To jest ASG a nie przedszkolna zabawa w strzelanego, nie zdziwił bym się gyby okazało się, że strzelasz kamieniami albo grochem.

Link to post
Share on other sites

ale ten kałach jest ogromny na Twoim awatarze :o

 

Albo użytkownik lekko niewymiarowy ;)

 

Ah, widok tego zdjęcia przypomina te cudowne czasy, kiedy to się ganialiśmy z kumplami w wieku do lat 10 z własnoręcznie zrobionymi kałachami z papieru, które i tak po 15 minutach się rozlatywały (dlatego przesiadłem się do airsoftu, bo replika wytrzymała dłużej niż 15 minut, ha !).

 

Mam podobny przypadek na drugim końcu osiedla - ziomek przykleił sobie do kolby w cm.028 akumulator motocyklowy, szerszy od repliki z 3 razy i o tej samej masie co ona... No cóż, polak potrafi, odstawmy ten wątek do rubryki "plastyka abstrakcyjna". Apropos - w najbliższym czasie na rynku krakowskim ma się odbyć rewia mody w ciuszkach z odpadów czy coś w tym stylu... Autor może zaliczyć tam udany początek kariery, może z anteny satelitarnej uda mu się sklecić ładne mini... or something :P

Link to post
Share on other sites

Goolman12 postaram się abyś dostał bana ponieważ uraziłeś moją osobę.A tak wgl to po co się odzywasz jak nawet nie bawisz się w ASG.Raz strzelałeś się przez 15min i myślisz ,że jesteś fajny?Pozdrów swoich braci (Terminatorów).Proszę o zamknięcie tego tematu ponieważ miał on na celu ukazanie możliwości zmiany wizerunku repliki a nie obleganie mnie przez obrazy.Co do Ciebie Goolman12 jeszcze się policzymy i nawet Ci koledzy ze szkoły nie pomogą.Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

haha, dobry jesteś, na serio za dużo filmów oglądasz panie kapitanie. Nie uraziłem Cię w swojej wypowiedzi w sposób bezpośredni, dodając taki wpis na forum, powinnieneś wziąć pod uwagę to że ludzie będą komentować. W ten sposób działa forum, pamiętaj że groźby są wykroczeniem, więc straszenie banem czy twoimi kolegami możesz zostawić sobie w kieszeni. Mój udział w strzelankach nie ma znaczenia przy omawianej kwestii, Terminatorem i kompletnie pomylonym graczem jesteś niestety Ty!

Edited by goolman12
Link to post
Share on other sites

mimo tego, że te ogólnikowe i bardzo powszechne cytaty m.in "ile Ty masz lat?" Albo "widać, że nie dorosłeś to tego by użytkować z forum" doprowadzają mnie do irytacji, to owszem, uważam że Maza94 ma racje, dyskusja ta jest bezcelowa dlatego jej kontynuacja nie ma sensu, choć mam nadziej że autorowi tego postu powyższe komentarze dały do myślenia, jeśli publikuje się swoje "dzieła" na forum trzeba się liczyć z tym, że będą one podlegały opinii użytkowników, temu bowiem ma to służyć, dlatego Tsumeiii jeśli chciałeś żeby doświadzczeni i mniej doświadczeni gracze klaskali z zachwytem za przyklejone druty do repliki, to przyznaje Ci racje, miałeś prawo się rozczarować.

Link to post
Share on other sites
te ogólnikowe i bardzo powszechne cytaty m.in "ile Ty masz lat?" Albo "widać, że nie dorosłeś to tego by użytkować z forum" doprowadzają mnie do irytacji

 

Doprowadzają Cię do irytacji, a sam walisz tekstami o przedszkolakach? Nieźle.

 

jeśli publikuje się swoje "dzieła" na forum trzeba się liczyć z tym, że będą one podlegały opinii użytkowników

 

Wyrażać swą opinię też trzeba umieć. Teksty o "wsadzaniu drutów w dupę" można sobie... hmm... wsadzić w dupę.

Link to post
Share on other sites

przeczytaj jeszcze raz dokładniej, co do zdania zawierającego słowo spokrewnione z "przedszkole" do metafora do poziomu wyrobu zaprezentowanego przez Tsumeiii, faktycznie jeśli chodzi odruty i ich przeznaczenie przesadziłem za co przepraszam, choć nadal uważam,że to Profanacja przez duże "P" kultowego karabinu AK47, to jednak nie powinienem używać tego typu zwrotów. Ciągnięcie tego wątku nie ma najmniejszego sensu a wszelkie złośliwości przekroczyły już granice w tym temacie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...