Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zawieszenie MS2


Recommended Posts

Mam pytanko czy ktoś może posiada to zawieszenie i powie mi jak się sprawuje głównie chodzi mi o to czy mi się nie urwie czy coś ponieważ jest z A.C.M i słyszałem już różne opinie o tej firmie. I jak się zapina te zaczepy bo jeszcze takich nie widziałem.

 

http://www.taiwangun.com/wyposazenie_taktyczne_zawieszenie_taktyczne_uchwyty_do_zawiesze/zawieszenie_taktyczne_typu_ms2_a_c_m-141.html

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

ACM to nie firma, lecz skrót od - All China Made. W tych 3 słowach masz opisaną jakość tego slinga.

 

 

Montaż jak to 2 pkt, dodatkowo MS2 wyróżnia się ciekawą, szybką regulacją na użytkowniku i systemem szybkiego wypięcia, jednak to nic nadzwyczajnego. Polecam poszukać filmików na YT, ew. wygooglać coś. Materiału są tony ;)

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites

Tak tylko, że [sMA]Michael pytał się czy ktoś ma to konkretne zawieszenie.

Mam to zawieszenie tylko ,że wersję oliv i nic się nie urwało i zaczepy są zrobione porządnie ma również oznaczenia na zdjęciach widocznie wymazali. Co do paska to na zdjęciach jest matowe w rzeczywistości ma połyskliwy kolor sam materiał jest w dotyku ślizgi co ułatwia szybką regulacje. Myślę, że pomogłem.

Link to post
Share on other sites

Używam tego zawieszenie z pół roku i ani razu nie zdarzyło mi się, żeby się samo wypięło. To mały kawałek sznurka, naprawdę ciężko czymś o to zahaczyć. Też sobie chwalę to zawieszenie, jest wygodne, materiał jest (moim zdaniem) miły w dotyku. Jedynie farba się ściera we wszystkich miejscach, gdzie klamry dotykają czegokolwiek (ale w sumie od wewnątrz, więc tego nie widać, jak się ktoś nie przygląda z kilku cm).

Link to post
Share on other sites

O ile lubię Magpul'a i to bardzo to ich zawieszenie jest źle zaprojektowane. Odradzam je. Pasy są za wąskie i mogą Ci się wrzynać w ramiona. Dla mnie było mega to nie wygodne, ale ja preferuję szerokie zawieszania. Jeśli Ci zależy na funkcji przepinania z 1 do 2 pkt spójrz na inne pasy na rynku oferujące tą opcję, są o wiele ciekawsze.

Link to post
Share on other sites

Bo zwróć uwagę, że dla Chrisa i Travisa zawieszenie nie służy do dania odpoczynku rękom a do zwisu przy krótkotrwałym przejściu na krótką. To zawieszenie jest dobrze zaprojektowane jeśli założymy, że miejsce repliki jest w rękach użytkownika a nie "na ramieniu".

Link to post
Share on other sites

Ja mam trzy punktowe wykonane przez Qbona, szczerze- nie zamieniłbym go na nic innego, super wygodne. W razie potrzeby (przy CQB) służy jako "prawie" bungee, reguluje się to też szybko. Ale to zawieszenie i mnie zaciekawiło, może jednak kitajcy się choć troszkę postarali przy nim i faktycznie zda egzamin...chyba zainwestuję na próbę po nowym roku.

Link to post
Share on other sites

Dla mnie było mega to nie wygodne, ale ja preferuję szerokie zawieszania. Jeśli Ci zależy na funkcji przepinania z 1 do 2 pkt spójrz na inne pasy na rynku oferujące tą opcję, są o wiele ciekawsze.

 

Jestem otwarty na propozyce szukałem czegoś innego ale niestety nie znalazłem więc jak masz jakieś propozuje konkretnej firmy żebym mógł poszukać albo jakiś link to porosze

Link to post
Share on other sites

Vickers Combat Sling

 

 

Do tego magpul ASAP i masz świetne zawieszenie, używam opcji 2 punktu, czasami zdarzy mi się zrobić 1 punkt. W opcji 2 punktowej, przy zwiększeniu luzy na taśmie, można spokojnie zmieniać ramiona do strzału.

 

Jak odwiedzisz pasmanterię, to jesteś sam w stanie zrobić takie zawieszenie za około 20-30zł, ja tak zrobiłem, używam już ponad rok i jestem bardzo zadowolony. Jedyne co muszę z czasem zmienić to dać szerszy pasek na odcinku, który jest na plecach.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...